Tytuł 4 płyty

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Tytuł 4 płyty

Postautor: Dagmara » 07 lut 2003, 22:27

Na prośbę Adama, który chwilowo jest bez internetu zamieszczam ten temat ;)
Chodzi o to, żebyście wymyślili tytuł na nową 4 płyte, gdyż zespół ma z tym małe problemy :) Płyta cała będzie o miłości i znajdzie się na niej 13 piosenek.
Tak ładnie wymyślaliście tytuły w temacie "Song 4" to może i tutaj się popiszecie?? :)
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 07 lut 2003, 22:50

"Zostań, jeszcze nie pora..." :wink: to chyba jeszcze nie plagiat...:P
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 07 lut 2003, 22:57

Dorota pisze:"Zostań, jeszcze nie pora..." :wink: to chyba jeszcze nie plagiat...:P

Ja wogóle zaproponowałam Adamowi, żeby może nazwać tą płyte tytułem piosenki promującej ale coś pomarudził i tyle.. W każdym razie jak będziemy tak naciskać to może ulegną? :lol:
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 07 lut 2003, 23:03

hmm... "Oczy szeroko zamknięte"... hmm... :)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 lut 2003, 17:05

Wydaje mi sie ze Oczy Szeroko Zamkniete bedzie pasowało idealnie na tytuł płyty:)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 lut 2003, 18:29

Ghrave pisze:Wydaje mi sie ze Oczy Szeroko Zamkniete bedzie pasowało idealnie na tytuł płyty:)

Czyli jednak zmieniłeś zdanie? :D
Jak Dorota napisała na początku "Zostań, jeszcze nie pora.." to zaczełam się głębiej zastanawiać nad jakim jeszcze innym fragmentem z tej piosenki który można dać na tytuł.. I tak mi podpasowało... "Zachwyćmy się sobą raz jeszcze" ;)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 08 lut 2003, 23:41

Justysia pisze:I tak mi podpasowało... "Zachwyćmy się sobą raz jeszcze" ;)

mysle, ze to SUPER pomysl!!!! :lol:
a "oczy szeroko zamkniete" to chyba taki film byl kiedys...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 09 lut 2003, 0:35

był, był... i nie wiem czy Łezki nie byłyby posądzone o jakiś plagiat, czy coś takiego, jakby dali taki tytuł nowej płytce... :roll:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 lut 2003, 1:47

Dorota pisze:był, był... i nie wiem czy Łezki nie byłyby posądzone o jakiś plagiat, czy coś takiego, jakby dali taki tytuł nowej płytce... :roll:

Ale przecież w oryginale tytuł tego filmu brzmi inaczej.. tzn jest po angielsku.. Więc o jakim plagiacie tu mowa? :D
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 09 lut 2003, 2:11

"ZACHWYĆMY SIE SOBĄ RAZ JESZCZE" pasuje najardziej!!! BINGOO :!: PODOBA MI SIE BARDZO :!: Bo "oczy szeroko zamkniete" nawet jesli nie jest plagiatem to bedzie sie wielu ludziom kojazyl z filmem. A wogóle to niepasuje tutaj.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 09 lut 2003, 2:53

Hm....tytuł "Zachwyćmy się sobą raz jeszcze" brzmi fajnie. Ja bym proponowała np. "Po drugiej stronie światła":) Może jeszcze cosik wymysle. Jutro napisze.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 09 lut 2003, 2:54

Ja obstaje aby był tytuł Oczy szeroko zamkniete. :P
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 lut 2003, 3:19

Aniołek pisze:Ja bym proponowała np. "Po drugiej stronie światła":)

Tylko jakoś to mi nie pasuje do płytki całej o miłości :lol: No ale.. Mi się wydaje.. Że może by tak wymyślić tytuł taki troche dwuznaczny... ;)
Chociaż znająć życie, to zespół mimo wszystko sam sobie wymyśli tytuł :D
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 09 lut 2003, 4:03

A ja mam taki pomysał, moze troche gupi, ale zawsze to cos :D . Mozna by uzyc do nazwania plyty tytułu piosenki z wczescnieszych plyt. Np. do plyty o miłosci pasuje tytuł "Jesteś Wiem, Że Jesteś".
Moze to sprawic ze Ci co nie znają wczesniejszych dokonan zespołu bedą chcieli poznac utwór źródłwy i kupią płyte.
Mi sie zdarzyła taka historia ze podobał mi sie kawałek Artrosis Ukryty Wymiar, poszedłem do sklepu i kupiłem płyte pt. "Ukryty Wymiar" i co sie okaząło ze na plycie nie ma tego kawałka, zostałem zmusozny kupic drugi krązek jzu z owym kawąłkeim.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 lut 2003, 4:25

A może " To nie jest kolejna płyta dla idiotów " ? :lol: ... albo " Koniec z kiczem " :wink: Ostatecznie " Kup mnie ! " :D Choć mnie się najbardziej podoba jednak " Zostań jeszcze nie pora " albo " Zachwyćmy się sobą raz jeszcze " - któreś z tych dwóch ... nazwać płytę tytułem piosenki promującej - w tym przypadku " Oczy szeroko zamknięte " ( mam nadzieję :wink: ), to trochę banalne ... moim skromnym zdaniem :roll:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "

Wróć do „Łzy”