Tytuł 4 płyty

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 lut 2003, 23:50

Oto moje inne propozycje:

"Droga Zycia" ( trochę oklepane :D )
"Eliksir"
...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 15 lut 2003, 1:09

A mi siem nadal podba tytuł "Zostań jeszcze nie pora", a to ze słońcem jest tysh ok.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Martynka

Postautor: Martynka » 15 lut 2003, 1:58

A ja Wam mówie, że Oni i tak swój tytuł wymyślą.. :roll: BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 15 lut 2003, 2:43

Tesh tak mysle, ale zawsze mozemy troche powymyslac, co komu szkodzi napisac pare tytułów. :wink:
Martynka

Postautor: Martynka » 15 lut 2003, 2:48

Mi szkodzi, bo ja nie mam pomysłu :roll: BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 15 lut 2003, 3:06

Jestem z Martynką...mi też szkodzi...bo też nie mam pomysłów
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 15 lut 2003, 3:48

A nie wydaje wam sie że "Póki słońce nie zgaśnie" jest trochę mało eee.. poprawde gramatycznie..... ja siem na tym za bardzo nie znam ale może lepiej będzie "Zanim zgaśnie słońce...", a może żeby nie było tak jednoznacznego nawiązania do 1 płyty "Zanim zgaśnie księżyc"...
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 15 lut 2003, 5:05

czesc
ja zerkam tak od czasu do czasu na propozycje i widze, ze bardzo sie staracie:) chcialabym dorzucic maly komentarz-oczy szeroko zamkniete to swietny tytul, ale podejrzewam, ze wszyscy beda to traktowac jako plagiat tytulu filmu (ta tez brzi tytul anglojezyczny) a tytul plytki powinien byc bardzo bardzo bardzo wieloznaczny, cos na miare "w zwiazku z samotnoscia".a no i to ze sloncem tez mi sie podoba
pozdrawiam goraco
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 15 lut 2003, 16:54

" Zanim zgaśnie Słońce ... " to genialny tytuł :D Ma taki niesamowity wydźwięk ... bo słońce to logo Łez ... tym samym gdyby zgasło słońce, to sami wiecie co by to znaczyło ... :roll: Więc tytuł jak najbardziej super ... płyta zanim to słońce zgaśnie ... a kolejną proponuję nazwać " Niech se mówią - jeszcze nie zgasło " :wink: ( oczywiście - dla osób z ograniczonym rozumowaniem - żartowałam :? ) ... Mi ostatnio wpadł do głowy tytuł " W złocistej kropli bursztynu " ( z tekstu " Oczu szeroko zamkniętych " ) , ale to o słońcu mnie powaliło - bo moje nie ma żadnego wydźwięku, a nawet jeśli ma, to nie TAKI :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 15 lut 2003, 17:11

NO I CO ULŻYŁO?
NIE WIEM PO CO TAKIE GŁUPIE UWAGI ROBISZ
SKAD WIESZ NA ILE,, ZNAM,'' SIE NA LZACH ,TO ZE SIEDZE NA FOTUM 3..4 RAZ TO NIE ZNACZY TO ZE SŁUCHAM ICH OD 2 DNI!!!!
DZIWILAS BYS SIE...
W MOICH OCZACH TYM POSTEM ZROBIŁAĹ? SIE SIEBIE KRETYNKE...
NIKT NIE MA PRAWA SIE POMYĹ?LIĆ..KELLY KOBIETA DOSKONAŁA!!!!!!!!!!!!

SKAD WIESZ NA ILE,, ZNAM,'' SIE NA LZACH
---> a przepraszam Cię namocniej skąd Ty wiesz na ile ja się "znam" ? Czy to przypadkiem nie Ty powiedziałaś mi, że się nie "znam" ? A czy ja cokolwiek takiego powiedziałam ??? Mam nadzieję, że to uleczalne ... :?

---> ohhh ... chyba pójdę z tego powodu skoczyć z balkonu :? Na szczęście Twoje zdanie na mój temat obchodzi mnie chyba najmniej na tym świecie ... więc ... jestem bezpieczna :lol:

NIKT NIE MA PRAWA SIE POMYĹ?LIĆ
---> ooo ... jakież to humanitarne dawać sobie prawo do pomyłek, a nie dawać go innym ... moje najszczersze gratulacje ...

KELLY KOBIETA DOSKONAŁA!!!!!!!!!!!!
... widzę, że obiektywizm, to Twoja mocna strona ... a wpadłaś może na to, że każdy ma prawo do własnego zdania ? Wiem, wiem ... czasem za wiele wymagam od ludzi :? Ale skoro tak dobrze znasz Kelly to weź Ją pozdrów ...

NO I CO ULŻYŁO?
---> nie ... ulży mi dopiero za chwilkę :lol:

Chcę powiedzieć, że jeśli Twoim celem było załatwić sobie genialne wejście tzw. " wejście smoka " i zyskać sobie tym sympatię forumowiczów, to obawiam się, że troszeczkę pokpiłaś sprawę ... współczuję ...

NO I CO ULŻYŁO?
---> tak ... teraz mi ulżyło :lol:
Ostatnio zmieniony 15 lut 2003, 17:14 przez kathleen_kelly, łącznie zmieniany 1 raz.
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 15 lut 2003, 17:12

"zanim zgasnie slonce" jedna z najlepszych propozycji moim zdaniem ale i tak nie wiadomo czy nawiazuje do tresci plyty (a przynajmniej ja tego nie wiem)
Awatar użytkownika
Olcia

ŁZY

Postautor: Olcia » 15 lut 2003, 17:19

:lol:
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 lut 2003, 20:30

"Zanim zgaśnie słońce" naprawde jest świetne!
Martynka

Postautor: Martynka » 15 lut 2003, 21:02

kathleen_kelly pisze:
NO I CO ULŻYŁO?
NIE WIEM PO CO TAKIE GŁUPIE UWAGI ROBISZ
SKAD WIESZ NA ILE,, ZNAM,'' SIE NA LZACH ,TO ZE SIEDZE NA FOTUM 3..4 RAZ TO NIE ZNACZY TO ZE SŁUCHAM ICH OD 2 DNI!!!!
DZIWILAS BYS SIE...
NIKT NIE MA PRAWA SIE POMYĹ?LIĆ..KELLY KOBIETA DOSKONAŁA!!!!!!!!!!!!

SKAD WIESZ NA ILE,, ZNAM,'' SIE NA LZACH
---> a przepraszam Cię namocniej skąd Ty wiesz na ile ja się "znam" ? Czy to przypadkiem nie Ty powiedziałaś mi, że się nie "znam" ? A czy ja cokolwiek takiego powiedziałam ??? Mam nadzieję, że to uleczalne ... :?

---> ohhh ... chyba pójdę z tego powodu skoczyć z balkonu :? Na szczęście Twoje zdanie na mój temat obchodzi mnie chyba najmniej na tym świecie ... więc ... jestem bezpieczna :lol:

NIKT NIE MA PRAWA SIE POMYĹ?LIĆ
---> ooo ... jakież to humanitarne dawać sobie prawo do pomyłek, a nie dawać go innym ... moje najszczersze gratulacje ...

KELLY KOBIETA DOSKONAŁA!!!!!!!!!!!!
... widzę, że obiektywizm, to Twoja mocna strona ... a wpadłaś może na to, że każdy ma prawo do własnego zdania ? Wiem, wiem ... czasem za wiele wymagam od ludzi :? Ale skoro tak dobrze znasz Kelly to weź Ją pozdrów ...

NO I CO ULŻYŁO?
---> nie ... ulży mi dopiero za chwilkę :lol:

Chcę powiedzieć, że jeśli Twoim celem było załatwić sobie genialne wejście tzw. " wejście smoka " i zyskać sobie tym sympatię forumowiczów, to obawiam się, że troszeczkę pokpiłaś sprawę ... współczuję ...

NO I CO ULŻYŁO?
---> tak ... teraz mi ulżyło :lol:

Ech.... :lol: Kat... Mofiłam Ci jush, że Cie koffam? A jeśli tak, to mofiłam za co? :lol: BUZIAKI KOCIAKI
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 15 lut 2003, 21:28

--->>>Wow Kat...super to napisałaś i muszę przyznać, że zrobiłaś na mnie wrażenie i to ogromne...i jestem za tym co napisałaś :twisted:
Kathleen mogem robić takie strzałki jak Ty??? Bo mi siem strasznie podobają...mogę???
--->>>Super ten tytuł kurcze tyle fajnych tytułów, że już mi się 4 podobają...hihi...oki...może ktoś na coś jeszcze wpadnie...

Wróć do „Łzy”