Tytuł 4 płyty

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Olcia

TYTUŁY

Postautor: Olcia » 12 lut 2003, 0:01

a oto moje propozycje

-PIERWSZY STOPIEŃ DO PIEKŁA
-TAK BLISKO CHOĆ TAK DALEKO
-NIM NASTANIE NOC
-BICIE SERCA
-Z BIEGIEM RZEKI
-KIEDYŚ TUTAJ ZNALAZŁAM...
-PÓKI ROK SIĘ STARZEJE
-NATCHNIENIE ANIOŁA
-NIC NIE MÓW...
-OD WSCHODU DO ZACHODU
-NIE ZNUŻENI SWĄ PODRÓŻĄ
-W CIENIU NOCY
-PÓKI SŁOŃCE NIE ZGAŚNIE
-NIE CHCĄC SIĘ ZBUDZIĆ

I NA RAZIE TO TYLE... :lol:
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 lut 2003, 0:14

Olcia duuuuużo :D
Mi też na początku "Oczy szeroko zamknięte" kojarzyły się z filmem. Ale teraz... Już tylko i wyłącznie z Łezkami :wink:
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 12 lut 2003, 0:31

CZY SZEROKO ZAMKNIETE BRZMI NIEŹLE ALE ZA BARDZO KOJAŻY SIE Z FILMEM MYŚLE ZE ZESPOL ZLY MA TAK ORGINALNYCH FANIOW ŻE WYMYSLA COS NIEPOWTARZALNEGO,JEDYNEGO W SWOIM RODZAJU .....
,,Choć wszyscy zapłacza to NIC sie nie zmnieni...''
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 12 lut 2003, 1:55

kathleen_kelly pisze: A może " To nie jest kolejna płyta dla idiotów " ? :lol: ... albo " Koniec z kiczem " :wink: Ostatecznie " Kup mnie ! " :D Choć mnie się najbardziej podoba jednak " Zostań jeszcze nie pora " albo " Zachwyćmy się sobą raz jeszcze " - któreś z tych dwóch ... nazwać płytę tytułem piosenki promującej - w tym przypadku " Oczy szeroko zamknięte " ( mam nadzieję :wink: ), to trochę banalne ... moim skromnym zdaniem :roll:

A może " To nie jest kolejna płyta dla idiotów " ? :lol: ... albo " Koniec z kiczem " :wink: Ostatecznie " Kup mnie ''
TAKIE TYTUŁY MOIM ZDANIEM TO NIE DLA ŁEZ, CHYBA ZA BARDZO UTKWILY CI W PAMIECI TYTUŁY JAKIS BEZNADZIEJNYCH ZESPOLOW....KICZOWATYCH,ZA MALO ZNASZ MUZYKE LEZ LUB WCALE JEJ NIE ZNASZ
ps.A TEN OSTSTNI TYLUŁ9kup mnie) TAK MIALA SIE NAZYWAC 1 PLYTA KELLY OZZBORNE ALE JEJ NIE POZWOLONO........
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 12 lut 2003, 2:04

mandragora ja propozycje Kasi odebrałam jako żart i chyba tak powinny być odebrane... :roll: wzięłaś to zbyt serio...
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 12 lut 2003, 2:06

Moim zdaniem tytuł OCZY SZERKO ZAMKNĘTE pasuje...ale podobają mi się również inne np. KIEDYŚ TUTAJ ZNALAZŁAM lub Z BIEGIEM RZEKI (bądź Z BIEGIEM CZASU), ale te tytuły co wcześniej padały czyli... ZACHWYĆMY SIĘ SOBĄ JESZCZE RAZ i ZOSTAŃ JESZCZE NIE PORA...

Ale powiem Wam szczerze, że wymyślić jakiś tytuł płyty to chyba trzeba wiedziec o czym są te piosenki na płycie...więc nie mam swoich pomysłów...napisałam tylko co mi siem podoba z waszych propozycji...

Aha i ten tytuł "www.lzy.pl" też jest suuuuuuuperowy :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 lut 2003, 2:09

mandragora pisze:A może " To nie jest kolejna płyta dla idiotów " ? :lol: ... albo " Koniec z kiczem " :wink: Ostatecznie " Kup mnie ''
TAKIE TYTUŁY MOIM ZDANIEM TO NIE DLA ŁEZ, CHYBA ZA BARDZO UTKWILY CI W PAMIECI TYTUŁY JAKIS BEZNADZIEJNYCH ZESPOLOW....KICZOWATYCH,ZA MALO ZNASZ MUZYKE LEZ LUB WCALE JEJ NIE ZNASZ
ps.A TEN OSTSTNI TYLUŁ9kup mnie) TAK MIALA SIE NAZYWAC 1 PLYTA KELLY OZZBORNE ALE JEJ NIE POZWOLONO........

Ludzie... Ratunku... Słabo mi.... :o
Widać nie każdy posiada poczucie humoru.... :|
A stwierdzenie, że Kasia za mało zna muzyke Łez lub wcale jej nie zna rozbawiło mnie nie zmiernie.... Tak..... Kasiu.... Komedia :lol:
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 12 lut 2003, 2:15

Justysia pisze:
mandragora pisze:A może " To nie jest kolejna płyta dla idiotów " ? :lol: ... albo " Koniec z kiczem " :wink: Ostatecznie " Kup mnie ''

Ludzie... Ratunku... Słabo mi.... :o
Widać nie każdy posiada poczucie humoru.... :|
A stwierdzenie, że Kasia za mało zna muzyke Łez lub wcale jej nie zna rozbawiło mnie nie zmiernie.... Tak..... Kasiu.... Komedia :lol:

A SKAD JA MIALAM WIEDZIEĆ?
NAPISALA TO TAK ZE WZIELAM TO NA SERRIO
JESTEM, TU DOPIERO 2 DZIEN WIEC NIE WIEM ZA BARDZO KTO ZARTUEJ A KTO NIE!!!!!!!!!!!!!
,,Choć wszyscy zapłacza to NIC sie nie zmnieni...''
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 12 lut 2003, 2:20

no a nie zauważyłaś " :lol: " i " :wink: "... no ale oki.. jesteś tu drugi dzień i nie znasz nas wystarczająco, by stwierdzić czy ktoś żartuje czy nie...
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 12 lut 2003, 2:44

Ojej ... ja najmocniej przepraszam ... nie znam wcale muzyki Łesssskooooffff - broń Boże nie chciałam tymi propozycjami urazić prawdziwych, zaangażowanych od dawna fanów Łesssskooooffff :!: :!: ... bo ja początkująca jestem ... taką znam jedną piosenkę fajną ... eeeeeee ... to ma chyba tytuł " Kochali się namiętnie w męskiej ubikacji " ... o Anecie ? Alicji ? ... no w każdym razie coś na " A " ... pewnie Ty wiesz o kim dokładnie, bo ja to się nie znam ... taka ciemna jestem - please forgive me ... Kochane Łesssski !!!! Mam nadzieję, że mi wybaczycie ... to broń Boże, żeby nasze kochane Łesssski tak nazwały płytkę - wybacz Adasiu ... yyyyy ... nie nie ... Andrzeju - jak to się ten lider nazywa ? Cholera no - wszystko tam na " A " :!: ... Niestety nie interesuję się Kelly, bo ja takiej fajnej muzy nie słucham ... ale taka ostatnio często piosenka leci na Polsacie ... o jajecznicy ... fajowa, nie ? Pewnie znasz ...

Oki ... poniosło mnie :lol: Jednak ja po 2 dniach wstrzymałabym się od TAKICH osądów ... ale to tylko ja :roll: Justyś - weź uświadom Adasiowi, że to tytuł zbyt banalny :lol: Na serio ... :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 lut 2003, 2:48

kathleen_kelly pisze:Justyś - weź uświadom Adasiowi, że to tytuł zbyt banalny :lol: Na serio ... :D

Kasiu.... Kiedy to ja zapytałam się Go czy nie prościej byłoby po prostu nazwać płyte piosenką np. promującą....
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 12 lut 2003, 2:57

Nie ma być prościej ... ma NIE BYĆ banalnie ... :P :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 12 lut 2003, 3:35

Jak wczoraj rozmawiałam z Adamem, to powiedział, że chyba zdecydują się na "Oczy szeroko zamknięte"..

Eh.....Justysia.....szkoda że na GG Cię było bo chciałam sprosotować to co napisałaś .....ale chyba muszę tu....coć Ci się chyba oberwie po uszach......za te informacje......płyta nie będzie się raczej tak nazywała.....nawet pokuszę się o stwierdzenie że NAPEWNO nie tak......On tylko sobie "...gdyba" czasem:P:P:P......nie słuchaj i nie bierz sobie tego wszystkiego do serduszka...i uszka....hehe.....nawet mi się zrymowało....:P:P:P
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 lut 2003, 3:36

To wymyśl coś! :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 12 lut 2003, 3:36

Jak wczoraj rozmawiałam z Adamem, to powiedział, że chyba zdecydują się na "Oczy szeroko zamknięte"..

Eh.....Justysia.....szkoda że na GG Cię było bo chciałam sprosotować to co napisałaś .....ale chyba muszę tu....coć Ci się chyba oberwie po uszach......za te informacje......płyta nie będzie się raczej tak nazywała.....nawet pokuszę się o stwierdzenie że NAPEWNO nie tak......On tylko sobie "...gdyba" czasem:P:P:P......nie słuchaj i nie bierz sobie tego wszystkiego do serduszka...i uszka....hehe.....nawet mi się zrymowało....:P:P:P
Sylwia

Wróć do „Łzy”