Kontakt z zespołem

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 23 lip 2004, 15:11

Arturo, a Ty znasz jakiegoś wokalistę/wokalistkę, który podaje na swojej stronie swój domowy adres/telefon? :roll: Nie sądzisz, że Ani należy się troche prywatności?

A porozmawiać z Anią możesz po koncertach, jak już ktoś tutaj napisał. ;)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 lip 2004, 16:49

Jakub_fan1 pisze:Ja kiedyś pisałem do Ani i pojakiś 2. miesiącach dostałem odp

zapewne dlatego że nie ma komputera... :lol:
a to ze adresy zniknęły to zauważyłam jakis czas temu... ale wlasciwie nie piszę maili, tylko PW...
Arturo postaw się na miejscu Ani, Ty byś dał na swoją oficjalną stronę swoje dane?? wiesz co by się wtedy działo?? a z Anią można pogadać po koncercie, czasem przed, więc nie wiedzę problemu :wink:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 28 lip 2004, 9:13

Witajcie :D no więc przeczytałam troszkę stronek na temat ww i moje kontakty z zespołem za pośrednictwem internetu zawsze kończyły się miłym zaskoczeniem,Ania kiedy pisałam zawsze odpisywała,a i z Adamem udało mi się poklikać na gg{zanim zmienił jego numer} to tak ok pół roku temu,teraz jestem zalatana ale ludziska!!!Widzcie że zespół zawdzięcza sporo właśnie swoim fanom {tym prawdziwym} ,a szperanie w ich prywatnym życiu feeeeee :? to niesmaczne wręcz,pozdrawimam do zobaczenia na koncertach,tam też zespół jest na nas otwarty .......wiem coś o tym :D :D :D annagdy
annagdy
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 29 lip 2004, 11:17

No pewnie jak ktos chce sobie porozmawiac z zespolem to tylko jechac na koncercik :) Zespol jest bardzo otwarty na fanow i zarowno Ania jak i chlopcy zawsze troszke pogadaja.
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 29 lip 2004, 21:15

fajnie by bylo zeby zespol zapowiadal kiedy bedzie na czacie a nie tak jak do tej pory. :wink:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 29 lip 2004, 21:26

ale zapowiadać to można oficjalne spotkania.... a jeśli ktoś z Zespołu czasem wpada na nasz czat, to robi to właśnie tak 'nieoficjalnie' ;)

a poza tym - sądzę, ze członkowie Łez wpadają na czat w jakiejś wolnej chwili.... a wcześniej nie mają pojęcia o tym, kiedy takową wolną chwilę będą mieć..... ;)
Awatar użytkownika
Asia

Postautor: Asia » 05 sie 2004, 14:20

Ewela pisze:No pewnie jak ktos chce sobie porozmawiac z zespolem to tylko jechac na koncercik :) Zespol jest bardzo otwarty na fanow i zarowno Ania jak i chlopcy zawsze troszke pogadaja.

Niestety ja byłam na koncercie i sobie nie pogadałam . :roll:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 sie 2004, 22:29

jakbyś Asiu poczekała to byś pogadała ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Asia

Postautor: Asia » 07 sie 2004, 16:08

mloda.jg pisze:jakbyś Asiu poczekała to byś pogadała ;-)

Co prawda to prawdA :wink:
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 01 paź 2004, 11:35

uwazam ze jest dobry i za im bardzo dziekuje.To jest 1 z czynnikow ze ich tak kochamy. Przynajmniej dla mnie :wink:
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 31 paź 2004, 17:47

I tu się zgadzam... Właściwie na wszystkich koncertach (no, oprócz jednego gdzie nie byłam jeszcze na forum) miałam okazję rozmawiać z zespołem :) I musze przyznać że to naprawde baaardzo otwarte ludziki :) Z chłopakami od początku super się gada... Do Ani trzeba ciut wiecej cierpliwości bo jako wocal jest najbardziej rozchwytywana :P Ale i czasem nam nawet zaśpiewa ślicznie a'capella :D Szkoda tylko że nie ma z nimi takiego kontaktu poza koncertami... Bo wiadomo że nie często jeździ sie na koncerty poza sezonem... Ale fajni są :D
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 31 paź 2004, 18:26

That`s right :D Dla chcacego nic trudnego :)
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 31 paź 2004, 20:25

Zgadzam się z Iwoną :)

A poza tym - to tylko jakieś moje chore urojenia, czy nikogo z Zespołu od bardzo dawna na czacie nie było? :roll:

Kiedyś często można było Adriana, Adama czy Arka spotkać... ;/
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 01 lis 2004, 10:42

Vampirzyca pisze:

A poza tym - to tylko jakieś moje chore urojenia, czy nikogo z Zespołu od bardzo dawna na czacie nie było? :roll:

jakoś ostatnio był Arek. ale to nie zmienia faktu, że macie rację, co do kontaktu poza sezonem. fajnie by było, gdyby kontakt był lepszy, no ale przecież musimy pogodzić się z faktem,że mają swoje rodziny i przez większość sezonu koncertowego nie mogą z nimi być tak długo jakby sobie tego życzyli
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 01 lis 2004, 20:31

No tak... rodzina rodziną, ale taki zespół jak Łzy, jeśli chce być nadal na tym samym poziomie to musi utrzymywać jakiekolwiek kontakty z fanami, a jak widać jest niestety coraz gorzej :? i to mnie zaczyna martwić... Gdzie oni się podziewają ?? Wiem rodzina, studio, nowa plyta, ale koncertów jest obecnie prawie zero, a ani Ani ani chłopaków nie widać... O Ani to nie mówię, bo jej tu nie było od...hmmm hehe baaaardzo bardzo dawna, ale chłopcy jakoś też raptem zniknęli, co z wami?????
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub

Wróć do „Łzy”