Kontakt z zespołem

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 23 lut 2003, 3:54

Dorota pisze:
MARTYNKA pisze:
Odezwała sie największa :P

na pewno większa od Ciebie :P

Ale jush nie długo...:P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 23 lut 2003, 4:42

Tak mnie zastanawia czy oprócz Adama i Adriana reszta z zespołu odbiera pocztę...wiem, że nie wszyscy mają dostęp do neta, ale chyba pocztę obierają...Napisałam kiedyś do Dawida i Arka, ale do tej pory nie uzyskałam odpowiedzi... :( Czy komuś z Was odpisali?
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 23 lut 2003, 15:39

Narcyzek pisze:Napisałam kiedyś do Dawida i Arka, ale do tej pory nie uzyskałam odpowiedzi... :( Czy komuś z Was odpisali?

No mnie niestety, ale też nie odpisali. Pisałam 2 razy na ten sam temat i nie odpisali...nie mam pojęcia czemu. Może czasu nie mają, nie wiem...
Martynka

Postautor: Martynka » 23 lut 2003, 18:08

Arek na pewno ma neta, a czy Dawid, to nie wiem... Bo Arka widać na chacie czasem :-)
A może Oni po prostu mają nas dość? :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 23 lut 2003, 18:11

Nie wydaje mi się że maja nas dość... poprostu chyba to dlatego, że mają dużo pracy... Zresztą stronka też aktualizowana jest raz na ruski rok :) Mam nadzieję, że to się zmieni.... :!:
...
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 23 lut 2003, 18:56

Witam ludziska.
Nie było mnie cały tydzień więc dzisiaj odebrałem pocztę. No i mam roboty na cały dzień. Bardzo lubię dostawać e-maile więc nieprawdą jest, że mamy tego dosyć jak ktoś stwierdził w tym temacie parę stron do tyłu. Jeśli chodzi o odpisywanie to bynajmniej ja staram się odpisywać na wszystkie możliwe wiadomości niestety czasem troszeczkę to trwa (odpisuję na nie osobiście). Nie odpisuję na e-maile typu; "Cześć jesteście zajebiści, odpiszcie" no bo sami chyba przyznacie mi rację, że nie wiadomo co odpisać na taką pocztę jeśli ten ktoś nawet nie określi się co chce o nas wiedzieć albo nie napisze nic o sobie. Numer GG- nie ma sprawy, żadna tajemnica (3804571) chociaż tu was chyba nie rozumię, ten numer można zdobyć na naszej stronie od każdego klikając na logo GG pod nickiem.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 23 lut 2003, 19:31

Adi wielkie dzięki za gg :), bo nie mogłam od nikogo wymusić... Jesteś koffany :) Dobra przyznaje ze jestem troche ciemna i siem nie skapłam ze sobie z tamtąd gg mogę wziaść...:oops:
Martynka

Postautor: Martynka » 23 lut 2003, 20:51

Adrian... Wykryłeś nasz sposób :twisted:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 24 lut 2003, 20:07

MARTYNKA pisze:Adrian... Wykryłeś nasz sposób :twisted:
Tak Martynko...Adrian zdradził sposób...ja właśnie tak się dowiedziałam o jego numerze gg, bo kiedyś coś mnie tak podkusiło...i w ten sposób go mam...teraz to już wszyscy go będą mieć...ale z tego co zauważyłam to Adrian żadko na gg bywa, chyba, że coś sie zminiło...i jego słoneczko jest częściej żółciutkie
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Martynka

Postautor: Martynka » 24 lut 2003, 22:05

Gosia, ale tak ogólnie rzecz biorąc nie możemy sie czepiać Adriana :lol: Temat jest "KONTAKT Z ZESPOŁEM" i , o ile sie nie myle, chodziło o podanie jakichkolwiek namiarów na zespół (oprócz maili) no i Adrian po prostu to wykonał :lol:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 07 mar 2003, 0:32

ale fazka :D rozmawiałam z Adamem. ale sie ciesze :) :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 mar 2003, 4:12

Ja tam nigdy Adriana na gg nie wdziałam-Adaś jest często :D
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 07 mar 2003, 4:37

Jestem tylko szarym człowieczkiem i mnie i tak nie odpiszą ech :(
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 mar 2003, 4:56

Oj Jędrku-troche wiary w siebie.Ze mna jkaos Adam gadal nawet pare razy,A Adraina nie mialm okazji na gg widziec.jak cos to mzoesz zawsze z kims z forumn pogadac,co prawda Adamem ani nikim z zespolu nie ejsetm ale mam nadziej ze keidys pogadamy
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 07 mar 2003, 18:49

Jędrku...my tez jesteśmy szarymi ludkami...tzn ja na pewno heh. Tak jak mówi Cień Anioła troszke wiary w siebie. Głowa do góry!
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl

Wróć do „Łzy”