Użytkownicy forum :D

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 cze 2003, 22:50

ale żeby zaglądnąć na forum chyba nie trzeba sie logować...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 19 cze 2003, 22:51

No dobra, masz rację ale dlatego mówiłem że trzeba to jeszcze dopracować, ja to tylko ot tak dałem pomysł...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Trzeba to zmienić!!!

Postautor: morelka » 24 cze 2003, 15:12

Cześć! Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem na forum od wczoraj, ale nie mam zamiaru mieć na koncie jednego czy pięciu postów. Uważam, że dostęp do forum powienien byc dla wszystkich, którzy chcą sobie poczytać, a logowanie sie powinno być tylko dla tych , którzy naprawde chca się udzielać na forum. Adresy e-mail są znane moderatorom, więc powinni wysłać do tych zalogowanych i nie piszących odpowiednie wiadomości. To by chyba wszystko wyjaśniło. No, ale cóż... są pewnie tacy, którzy uważają, że jeżeli są na forum (choć wcale nic nie piszą, ani nawet tu nie zaglądają, aby poczytać) to mogą nazwać się fanami... Dlatego uważam, że trzeba się tym zająć.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2003, 14:14 przez morelka, łącznie zmieniany 1 raz.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Re: Trzeba to zmienić!!!

Postautor: Adas » 24 cze 2003, 17:12

morelkaz pisze:są pewnie tacy, którzy uważają, że jeżeli są na forum (choć wcale nic nie piszą) to mogą nazwać się fanami... Dlatego uważam, że trzeba się tym zająć.

Czesc Morelka;)
Od razu masz ode mnie głos na "nie" w tym temacie ;) (ale oczywiście tak ogólnie co do Twojej obecności to jestem na "tak" :) )
Jak najbardziej mogą się nazwać fanami ci, ktorzy nie piszą na forum, a tylko czytają. Czasem lepiej pozostać przy samym czytaniu, niz włączać się do dyskusji tylko po to, żeby mieć wiekszą liczbę postów przy nicku ;)
Ale zmierzam do tego, ze nawet mogą się nazywać fanami ci, ktorzy nigdy w zyciu nie odwiedzili tego forum. Sam znam takich kilka osób, jak najbardziej fanów Łez.
Dlatego nawet FFC moim skromnym zdaniem nie może być ograniczone tylko do osób korzystających z internetu. WPrawdzie jest w Polsce kilka milionów internautów, ale ciągle jest kilka milionów osób, które internet znają tylko z opowiadań. A muzyki mogą słuchać i uwielbiac Łzy, i na koncerty przychodzić. To też są fani Łez.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 24 cze 2003, 19:03

cze Morelkaz!
:lol: miło gościć na forum.
ja myślałam że jak się zaczną wakacje wresxcie bede mogła spokojnie siedziec przed kompem, a tu na odwrót :P w ogole nie mam czasu na internet no i forum ;)
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 24 cze 2003, 21:14

Witam serdecznie :)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Alareel

Postautor: Alareel » 24 cze 2003, 21:38

Adaś ma rację - jest bardzo dużo osób którw są fanami Łez a nie mają dostępu do sieci (np. mój kolega Paweł który się o ciekawostach dowiaduje ode mnie bo ja mam sieć a On nie ;) ). Nie mamy prawa kasować konta komuś tylo dlatego że nic jeszcze nie napisał. A wysyłanie maili... czy komuś by się chciało wysłać emaile do wszystkich osób które jeszcze nic nie napisały? WĄTPIĘ ;)
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Mała korekta:)

Postautor: morelka » 24 cze 2003, 21:48

nie chodzi mi o to, że aby być fanem Łez trzeba siedzieć na forum dniami i nocami i cały czas coś pisać. Dlatego uwazam ze trzeba by bylo skontaktowac sie z tymi osobami , które nic nie pisza i sie od nich dowiedziec czy wogóle zaglądaja na to forum, bo moze sa tacy, który tylko raz byli na tym forum-tylko po to by sie zalogować ijuż nigdy nie maja zamiaru tu zagladać. Sorry Adas, bo moze to co napisałam źle zabrzmiało, dlatego prostuje, ze tak naprawde to wcale bym nie chciała wywalić nikogo z tego forum tylko dlatego ze nic tu nie pisze. Owszem rozumiem, że nie wszyscy maja ochote coś pisać, a ty mnie poprostu źle zrozumiałes. I raz jeszcze podkreślam, wystarczyło by wysłać wiadomoście do tych niepiszących, aby się dowiedzieć, czy nadal mają ochotę być członkami tego forum.
Przepraszam jeżeli wkurzył Cię mo tekst, ale uwierz, że nie chcę ani u Ciebie, ani u nikogo innego być na "nie" a tym bardziej, nie chce, aby ktoś źre zrozumiał to co napisałam. Pozdraiwm wszystkich fanów Łez i tych, którzy poczuli się urażeni mooją wypoweidzią.

PS. Dziękuję za pzrywitanie. Mam nadzieję, że nasza wspólpraca w przyszłości będzie się dobrze układała. :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 24 cze 2003, 21:52

Ale chyba jest możliwość napisania tekstu maila raz i automatyczne wysłanie go do większej ilości osób. A może się mylę....
I raz jeszcze powtórze. Chodzi mi o osoby nie tylko piszące ale także te czytające. A na forum są zalogowani zapewne ci, którzy ani nie piszą ani nie czytają!!!
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 24 cze 2003, 22:36

Ale macie kłopota :D. A kogo to obchodzi czy ktoś pisze czy nie. Ja naprawdę nie uważam za wyznacznik bycia fanem Łez tego czy się gdzieś coś pisze czy nie. A jakby wszyscy zaczęli pisać to byłby bajzel nie z tej ziemi. Ja np wolę na czacie z Ciachem pogadać niż tutaj klepać - no chyba że mam coś do powiedzenia. Tego posta dedykuję dopominającym się o pisanie na forum.
Wyobraźcie sobie 700 tak bezsensownych postów jak powyższy :D
Alareel

Postautor: Alareel » 24 cze 2003, 22:41

A i tak wyznacznikiem tego czy ktoś jest w FanClubie będzie czy wysłał stosowny list do Sylwii :) Fani Łez się rozpoznają bez problemu nie bójcie się :)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Re: Mała korekta:)

Postautor: Adas » 25 cze 2003, 1:31

morelkaz pisze:Przepraszam jeżeli wkurzył Cię mo tekst

Nie ma za co :P mnie mało co wkurza w ogóle, a co dopiero w necie ;) :P
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 25 cze 2003, 4:00

Jak najbardziej popieram Adasia, jest wiele osób które słuchają Łez a nie mają stałego dostępu do internetu. Wiele osób wchodzi na strony forum korzystając z komputerów w kafejkach internetowych mając do dyspozycji godzinke lub dwie. Wtedy starają się dowiedzieć jak najwięcej nie marnując czasu na pisanie. Kto ma czas prosze bardzo może pisać do woli -BYLE NA TEMAT- a wiele osób nie ma ochoty i możliwości pisać, chcą czytać i ja jestem za tym by im tego nie utrudniać. Wkońcu cóż nam przeszkadzają te martwe konta, nicków jest pod dostatkiem, na pewno nie braknie. Ja sam póki nie miałem stałego łącza to raczej nic nie pisalem w internecie tylko czytałem, a pewnie bym się wtedy nie ucieszył że ktoś mnie wyrzucił z forum tylko dlatego że nic nie pisze. Przeciesz pisanie nie jest tu obowązkowe, może ktoś nie ma nic do powiedzenia.
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 cze 2003, 4:17

dokładnie tak. ja jestem za tym aby nie usówać tych ludzi z forum. w kafejce naprawde nie jest łatwo przeczytać i odpisac na każdy temat. na internecie szybko mija czas a z forum trzeba być na bierząco-wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie. a poza tą stroną są również inne które warto odwiedzać i to może być głównym powodem tego że ludzie "zaniedbują" forum. nikomu nie przeszkadza to że sobie są zalogowani- a moze któregoś pięknego dnia im sie przypomni ze sie zalogowali albo założą internet w domu i bedą mieli więcej czasu. dajmy im szanse.
niektórzy Panowie z zespołu Łzy też są zalogowani a liczba ich postów wynosi 0. co ich też wywalić?? to bez sensu. mogli by sie obrazić.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 25 cze 2003, 14:03

Raz jeszcze podkreśle, że kasowanie kogokolwiek było by głupotą, a wystarczy tylko takie osoby zawiadomic o tym aby potwierdziły czy nadal chca byc na forum, czy nie. A chodzi tu tylko o to, aby dane w związku z użytkownikami były bardzije rzetelne i przedstawiały faktycznych uzytkowników forum (i tych piszących i czytających)
Ale jeżeli uważacie, że to głupota, to proponuję zakończyc ten temat....

Wróć do „Różne czyli Inne”