Użytkownicy forum :D

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 06 lip 2003, 15:19

u mnie tez w ostatnim czasie codziennie leca lzy, chciazby teraz:)
a tak wlasciwie to lezek slucham od poltora roku tak bez przerwy. bo wczesniej ich jakos tak mniej sluchalam.
ale od jakiegos czasu, to lzy sa moim ulubionym zespolem i zajmuja 1 miejsce w moim sercu (zaraz przed Ich Troje).
a w zasadzie to mi jest trudno powiedziec kiedy sie moja przygoda z rockiem zaczela... muzyki slucham od dawna, i jakos szczegolnie nie dziele jej na rock i na pop
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 06 lip 2003, 17:38

morelkaz pisze:ale od jakiegos czasu, to lzy sa moim ulubionym zespolem i zajmuja 1 miejsce w moim sercu (zaraz przed Ich Troje).

Hehe.. Ja mam nadzieje ze to byl zart :twisted: To byl zart ...prawda?
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 06 lip 2003, 21:55

A dlaczego to miałby być żart?
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 lip 2003, 22:13

właśnie też nie rozumiem czemu to miał być żart ;-)
dlaczego ma się wstydzić tego czego słucha?
przeczytałam dzisiaj u kolegi na blogu w komentarzach że słuchać Łez to obciach...
głupio się poczułam że ktoś tak myśli...
więc jak musi się czuć fan IT??
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 07 lip 2003, 11:23

Nuriel pisze: soundtrack z "Pulp Fiction"

Nawet fajny jest ten soundtrack. Najlepszy poczatek: "I lovo you hany buny". A o filmie to juz nie wspomne. Arcydzielo Tarantina, tak samo jak "Wściekłe Psy" i "4 pokoje". Kto jeszcze lubi te filmy??
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 07 lip 2003, 11:27

mloda.jg pisze:właśnie też nie rozumiem czemu to miał być żart ;-)
przeczytałam dzisiaj u kolegi na blogu w komentarzach że słuchać Łez to obciach...

Sorry to sie wiecej nie powtorzy. Ale wiecie Lzy i i3... Tak jak ja bym sluchal metalu i techno czy disco. Dwa rozne style
Jeszcze raz przepraszam
Awatar użytkownika
Nuriel

Postautor: Nuriel » 07 lip 2003, 12:58

Kajo pisze:Nawet fajny jest ten soundtrack. Najlepszy poczatek: "I lovo you hany buny". (...)
Na moje ucho, to brzmi jak "hunny bunny", ale mogę się mylić :). Najlepsza jest jednak końcówka - z tym gadającym kolesiem :). Do dziś nie wiem, co mówi, bo nigdy nie chciało mi się tłumaczyć :p. Ale końcówka jest głośna (albo ja przesadzam z Volumem ;)), więc sąsiedzi nie zawsze są zadowoleni :p.
Martynka

Postautor: Martynka » 07 lip 2003, 21:33

mloda.jg pisze:właśnie też nie rozumiem czemu to miał być żart ;-)

Zgadzam sie z Mari.... Jak sie ma czuć w tym momencie fan I3? Dobrze, że przeprosiłeś, bo to w końcu Jej sprawa, czego słucha... Jest mnóstwo osbób które słuchają Łez i I3...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 lip 2003, 23:39

my lubimy Łzy ktoś inny lubi Ich3. to nie jest przecież złe. pomimo iż nie lubimy ich 3, nie powinniśmy zaraz ścigać tych co lubią. to bez sensu. jak ta osoba by sie poczuła? pewnie tak samo jak jak by nas ktoś obraził.
to nie ma znaczenia jakiej kto słucha muzyki. jakby ktoś wyśmiał nas że słuchamy Łez pewnie też by nam miło nie było. Trochę tolerancji ludzie!
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 08 lip 2003, 11:39

Nuriel pisze:. Najlepsza jest jednak końcówka - z tym gadającym kolesiem :). Do dziś nie wiem, co mówi, bo nigdy nie chciało mi się tłumaczyć :p. .

a to na koncu to Samuel L. Jackson czyta biblie -Izaak25.17
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 17 lip 2003, 12:23

Myśle, że jak ktoś nie chce się pzyznać czego słucha lub wstydzi się tego to nie jest prawdiwym fanem...zresztą nie wiem... :?
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Martynka

Postautor: Martynka » 17 lip 2003, 21:34

Całkowicie sie zgadzam... W końcu jesteś fanem... To chyba sie przyznajesz czego słuchasz...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 18 lip 2003, 10:50

w sumie prawda...jest się fanem, jeśli przyznajemy się czego słuchamy...ale jest jedno "ale"... zależy w jakiej sytuacji się znajdziemy... czasem to można w najlepszym wypadku oberwać w nos, za swój styl muzyczny... a chyba nikt nie chce zostać okaleczony z powodu muzyki, jaką preferujemy...czasem jednak trzeba to ukryć... tego w co wierzę bym broniła i nie skłamała, ale jeśli chodzi o muzykę to czasem nie warto ryzykować... ale ja tam uwielbiam Łezki w każdej sytuacji, choć czasami głośno tego nie mówię ;).... całe szczęście, że istnieje coś takiego jak chat i forum :D
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 18 lip 2003, 12:25

Właśnie teraz mamy takie czasy, że o wszystko można dostać w nos... ciuchy, muzyka itp.... Taka tolerancja, że hej...
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 18 lip 2003, 12:31

zgadzam się w pełni jak ktoś lubi słuchać ich3 to nie ma w tym nic złego dobrze że się do tego przyznaje a nie wstydzi się bo inni go krytykują

Wróć do „Różne czyli Inne”