Użytkownicy forum :D

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 18 lip 2003, 14:28

krytykę słowną to można jeszcze wytrzymać.... ja tam toleruje wszystkich ludzi i ich style... a że inni mnie nie tolerują... to szkoda...
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 24 lip 2003, 16:02

I tak twierdzę że ludzie ubierający sie na czarno na ogól są najbardziej tolerancyjni wobec innych, a nie jak takie cepy w dresach itd... swoją drogą przemoc psychiczna to niezła zabawa :lol: i przynajmniej mniej bolesna...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 25 lip 2003, 19:39

czy do przemocy psycicznej zalicza się dręczenie małego dziecka w kościele? :twisted:
ostatnio z koleżanką zaczęłyśmy sie na nie tak dziwnie patrzeć, a ono sie wystaszylo i schowąlo za swoja matke :lol: ale miałysmy radoche 8)
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 25 lip 2003, 19:49

Slaweeek pisze:I tak twierdzę że ludzie ubierający sie na czarno na ogól są najbardziej tolerancyjni wobec innych, a nie jak takie cepy w dresach itd... swoją drogą przemoc psychiczna to niezła zabawa :lol: i przynajmniej mniej bolesna...

OJ NIEBYŁBYM TEGO TAKI PEWIEN...NIEKIEDY RYJ SIE SZYBKO ZRASTA... NATOMIAST NIEKTÓRE NIEMIŁE SŁOWA TRUDNO ZAPOMNIEC PRZEZ DŁUGIE LATA...
CO DO LUDZI TO MASZ RACJE... I POWIEDZIAŁBYM ŻE SĄ NAWET MĄDRZEJSI, BO DRESA NA UCZELNI NIEUŚWIADCZYSZ... ZA TO METALI OD GROMA :wink:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Nuriel

Postautor: Nuriel » 26 lip 2003, 1:52

Ou... a u mnie ich jak na lekarstwo, i to średnio refundowane :(. Włąściwie, to jedyne egzemplarze siedzą w radiu węzeł, ale i tak kaleczą nam uszy jakimś techno i innym hip-hop-siup :(.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 sie 2003, 20:10

widzisz :D a u nas w radiowęźle to ja międzyinnymi rządzę muzyką :twisted: możesz sie łatwo domyśleć jak miło u nas spędzić przerwę w szkole ;)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 14 gru 2003, 11:59

mloda.jg pisze:widzisz :D a u nas w radiowęźle to ja międzyinnymi rządzę muzyką :twisted: możesz sie łatwo domyśleć jak miło u nas spędzić przerwę w szkole ;)

Ja moge mtylko pomazyc o muzyce na przerwach. Taka zacofana jest nasza szkola :evil: W sadazach jest na pierwszym miejscu co do...narkotykow, przemocy ipt. :evil:
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 14 gru 2003, 16:20

u mnie jak ma byc jakis apel to gra muzyka z atrium a nauczyciele to biegiem przemierzaja trase przez atrium do pokoju nauczycielskiego bo nie moga dluzej niz 5 minut bez bolu glowy wytrzymac przy tym techno co oni tam graja glosno,bardzo glosno :D
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 14 gru 2003, 17:10

Kajo pisze:
mloda.jg pisze:widzisz :D a u nas w radiowęźle to ja międzyinnymi rządzę muzyką :twisted: możesz sie łatwo domyśleć jak miło u nas spędzić przerwę w szkole ;)

Ja moge mtylko pomazyc o muzyce na przerwach. Taka zacofana jest nasza szkola :evil: W sadazach jest na pierwszym miejscu co do...narkotykow, przemocy ipt. :evil:
a ja mam w szkole muzyke na przerwach ale nigdy ŁZY nie lecialy...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 14 gru 2003, 17:22

u nas tylko muza leci jak są jakieś świeta :twisted: a na codzien to kazdy siedzi pod sciana z zeszytem w reku i sie uczy :roll: pamietam w gimnzjum to szajba odwalała uczniom...ganiali sie..ryczeli na cała szkołe ..a w Lo jest cisza...po prostu sa doroslejsi :wink: ale super jest w LO ..najafjniesze lata przezyłam w LO
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 19 sty 2004, 17:11

Jeśli chodzi o muze na przerwach to u nas takiego czegoś nie ma. Szkoła za biedna :P a duzo znam ludzi którzy siedzą czasem na czacie a na forum się nie wypowiadają np. Brzoza. On twierdzi, że nie ma po co się wypowiadać :P
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
esti

Re: Użytkownicy forum :D

Postautor: esti » 20 sty 2004, 12:26

Matryna:-) pisze:Na początku *** TEMAT TOTALNIE BEZ SENSU ***
Ostatnio z ciekawości weszłam na "użytkowników". Na początku szok. Normalnie tyle nas jest....Ale potem z ciekawości zobaczyłam kto ile postów napisał i chyba z połowa miała baaaardzo zaskakujący wynik! :D "0" ;) Czy ktoś kiedyś widział tych ludzi na forum? :D BUZIAKI KOCIAKI

może takich co nie maja ani jednego posta po prostu usunąć?Przecież po o maja zajmować miejsce?albo to są po prostu NOWI? ja tez jak pierwszy raz byłam na forum to nie mogłam sie połapać w tych wszystkich tematach... Chociaż teraz też za bardzo nie umiem jeszcze sie obsługiwać forum... PROSZE O KORKI!!!!!:)
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 20 sty 2004, 16:09

Slaweeek pisze: twierdzę że ludzie ubierający sie na czarno na ogól są najbardziej tolerancyjni wobec innych, a nie jak takie cepy w dresach itd...

ZGADZAM SIE CAŁKOWICIE Z TYM ZDANIEM, CHOCIAŻ SĄ WYJĄTKI ZARÓWNO U TYCH CO UBIERAJĄ SIĘ NA CZARNO JAK I U DRESÓW ITP. :wink:
"...Życie to wyprawa na którą musisz iść..."

dzola88@tlen.pl

GG: 5036880
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 20 sty 2004, 18:11

a ja się całkiem nie zagadzam z tym zdaniem... jak możnaocenić po wyglądzie czy człowiek jest tolerancyjny?? taka sama liczba osób chodzących ubranych na biało jest tolerancyjna jak ta na czarno...
irytuje mnei takie podejście ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 20 sty 2004, 19:08

Mariku, ja tez uwazam, ze dresiarze i skejci sa mniej tolerancyjni niz np. metalowcy.. Przynajmniej Ci, na ktorych ja trafilam. Wyzywanie od satanistow etc.. Albo widząc naszywke jakiegos zespolu, który lubie wrzeszczą "xxx jest do dupy!" - chociaz owego zespolu zapewne nie znaja.

a co do muzyki na przerwach, ja nie mam i nigdy nie mialam. i dobrze, bo znajac gusta mojej szkoly, leciało by same techno i hh.

Wróć do „Różne czyli Inne”