Sobotni odcinek IDOLa ( 8.02.2003 r. ) ... wrrrrrrrrrr ...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 11 lut 2003, 20:09

Najlepszy jest Krzysiu, a co do Kubo to spoko wyluzowany koles, i dobrze zna sie na muzyce (dobrej muzyce :D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 lut 2003, 20:14

Bartek Hom jest niezły a;e wole Krzyśka. a co do Kuby to na początku też go nie lubiłam ale jak zaczęłam oglądać program to zmieniłam zdanie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 11 lut 2003, 20:19

No więc...oglądałam i wcale mi się to nie podobało.W dodatku mój brat coś mówił,że Hom będzie śpiewał "Narcyza", więc ja przed telewizor i czekam...czekam, a tu nic... :? Najwidoczniej mnie okłamał :evil: Ale wracając do "Narcyza" Kathleen masz rację:TAK UMIE ŚPIEWAĆ TYLKO NASZA ANIA i nikt jej nie dorówna !!!
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 lut 2003, 20:27

No pewnie. nikt nie zaśpiewa tego między jedną linijką a drugą. to naprawde potrafi tylko Ania. nikt nie zaśpiewa tak jak ona, nie ma drugiego takiego głosu.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
marigell

Postautor: marigell » 11 lut 2003, 21:06

Justysia pisze:Teraz najlepszy jest Bartek Hom :D Szkoda, że Gosia Kunc odpadła... Wiele na tym stracił program...

A ja się ciesze. Nie lubiłam jej.
Nie ma to jak Krzysiu :D :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 11 lut 2003, 22:52

Jeszcze wracajac do Ali Janosz sadze ze ma ladny glosik i ze slusznie wygrala tamtego idola (nie wiem czemu jej nie lubice :D ) i mysle ze bedzie miala niezla kariere przed soba, szkoda tylko ze po Idolu zrobila sie "wielka pania" bo mam kumpele w Pszczynie i ona mieszka zaraz kolo niej i teraz Ala mieszka w Warszawie i ma swoje mieszkanie i jakos dawni koledzy tak srednio za nia przepadaja-nie to ze jej zazdroszcza ale teraz ona "co to nie jest " :) Ale na maile mi odpisuje :D :D :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 lut 2003, 2:52

Moze i ma fobry głos, ale nie ukrywając firma zrobiła z niej produkt markitengowy. :wink:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 12 lut 2003, 2:54

A moim skromnym zdaniem Gosia tam była najlepsza ... i oczywiście będzie z Nią tak jak z Flintą - choć nie wygrała, to płytę i tak wyda najlepszą :P A Krzysiu jest spoko :D

Natomiast jeśli chodzi o obecne wychwalanie Ani pod niebiosa, które to ma miejsce w tym temacie, to dokładnie tak przewidziałam Waszą reakcję - a przecież to była ironia ... I ... R ... O ... N ... I ... A ... to forum naprawdę zaczyna wyglądać tak, jak mi się zdawało ...

Ala Janosz ... głos niezwykły ... ale dała się skomercjalizować, a artysta, który daje sobie coś narzucić, to dla mnie żaden artysta ... nieważne jak niezwykłym głosem, ale śpiewać o jajecznicy, to sorry ... nie uniosła tytułu " IDOL " - jak dla mnie ... a życzyłam jak najlepiej ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 12 lut 2003, 3:19

Ja tam za Ala Janosz ani za Gosia Kunc nie przepadam.Moze maja ladne glosy ale nie odpowiada mi ich styl i muzka jaka spiewaja.Co do Wojewodzkiego to nie potrafi przyjac wlsnej krytyki-wole Leszczynskiego jako jurora i czlowieka
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 12 lut 2003, 3:39

Z Leszczyńskich i Wojewódzkich to ja wybieram Panią Elę ;)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 lut 2003, 3:43

hehe Wojewódzki jest najlepszy :wink:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 lut 2003, 4:00

kathleen_kelly pisze: A moim skromnym zdaniem Gosia tam była najlepsza ... i oczywiście będzie z Nią tak jak z Flintą - choć nie wygrała, to płytę i tak wyda najlepszą :P A Krzysiu jest spoko :D

Natomiast jeśli chodzi o obecne wychwalanie Ani pod niebiosa, które to ma miejsce w tym temacie, to dokładnie tak przewidziałam Waszą reakcję - a przecież to była ironia ... I ... R ... O ... N ... I ... A ... to forum naprawdę zaczyna wyglądać tak, jak mi się zdawało ...

Ala Janosz ... głos niezwykły ... ale dała się skomercjalizować, a artysta, który daje sobie coś narzucić, to dla mnie żaden artysta ... nieważne jak niezwykłym głosem, ale śpiewać o jajecznicy, to sorry ... nie uniosła tytułu " IDOL " - jak dla mnie ... a życzyłam jak najlepiej ...

Tak jak powiedział Robert Leszczyński - ma nadzięję, że to Gosia będzie wielką przegraną tej edycji.. Tak jak Tomek Makowiecki.. I że to ona nagra najlepszą płyte i będzie miała najlepsze teledyski ;)

Kasiu, wydaje mi się, że wystarczy jak raz zaznaczyłaś na samym początku, że to była ironia... Jak wtedy nie dotarło to i teraz też nie :?

Jeśli chodzi o Ale - to jak powiedziała kiedyś Ela Zapędowska ;) Z tą dziewczyną wytwórnia robi co chce... Kontrakt taki ma... Czy coś....

Do reszty: Proszę się nie czepiać Kuby :D
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 lut 2003, 4:26

Przeciez nikt sie do Kuby nie czepia.. :wink:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 12 lut 2003, 4:45

Ja sie Kuby nie czepiam tylko wyrazam swoje zdanie :D
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 12 lut 2003, 9:19

Hmmmm Kuba Wojewodzki ???? Bez komentarza-jakos nie przepadam za nim..... (sorki Justysiu :D:D:D ) Dla mnie on sie robi za wazny i jest niezbyt mily dla ludzi szczegolnie w Idolu -choc tak jak mowilem kazdy ma swoje zdanie a moje jest takie a nie inne :) :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====

Wróć do „Łzy”