Sobotni odcinek IDOLa ( 8.02.2003 r. ) ... wrrrrrrrrrr ...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 12 lut 2003, 16:37

I tak FLINTA jest najlepsza, choć Idola nie wygrała i ciesze się z tego. Jakby wygrała to pewnie by jej jakieś głupoty kazali nagrywać jak Janosz. Czekam na płyte z niecierpliwością.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 lut 2003, 16:42

A myslicie dlaczego Hania Stach odeszlą z Idola. Tylko po to zeby nie byc w w wytwórni BMG. :wink:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 12 lut 2003, 18:35

ja zbytnio nie sledze tego programu....
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 12 lut 2003, 19:39

W pierwszej częsci moją faworytką była Ewelina a teraz Krzysiu, poprosty równy gościu.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 lut 2003, 20:39

Czym byłby Idol bez Kuby? Jest tam jury i ma się wypowiadać krytycznie. Gdyby tam słodził to ci co biorą udział w całej tej zabawie, myśleli by, że są najlepsi i nosa by zadzierali. A tak.... Kuba i Jego texty to jeden z głównym punktów programu :D Wystarczy też sobie obejrzeć ten Jego program "Kuba Wojewódzki". Ilekroć oglądam to zawsze dobrze się bawie :) Najprawde facet jest świetny, oczytany i rzuca całą masą cytatów i przykładów :) Moim zdaniem jest bardzo sympatyczny, a to, że krytykuje czyjść śpiew nie znaczy, że tej osoby nie lubi i że prywatnie np. nie byłby w stanie się z nią przyjaźnić. Ale taka Jego praca w Idolu :)
Ja Kubusia lubie bardzo bardzo bardzo i do tego strasznie mnie pociąga :twisted:
marigell

Postautor: marigell » 12 lut 2003, 21:12

Po części się z Tobą zgadzam Jus. Jednak uważam, że Kuba czasem przesadza z krytyką ...
A cytaty to może rzuca, dlatego, że sam nie potrafi nic sensownego powiedzieć?? :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 lut 2003, 21:24

Może czasem, ale tylko czasem :) No przestań, jak rzuci cytat to jeszcze uzasadnia :)
Naprawde facet wzbudza we mnie szaleńczą sympatie :)
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 13 lut 2003, 2:08

do Justysi: ja tam do Kuby nic nie mam, ale kazdy ma swoje zdanie ktore powinnas uszanowac a nie przekonywac do swojego (takie przynajmniej wrazenie odnioslam) ;P
Martynka

Postautor: Martynka » 13 lut 2003, 2:34

sara pisze:
Justysia pisze:Teraz najlepszy jest Bartek Hom :D Szkoda, że Gosia Kunc odpadła... Wiele na tym stracił program...

A ja się ciesze. Nie lubiłam jej.
Nie ma to jak Krzysiu :D :mrgreen:

Saruś.... Normalnie... Kolejny raz sie z Tobą zgadzam... :D My to mamy podobne gusta :D BUZIAKI KOCAIKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 lut 2003, 2:35

sliwka pisze:do Justysi: ja tam do Kuby nic nie mam, ale kazdy ma swoje zdanie ktore powinnas uszanowac a nie przekonywac do swojego (takie przynajmniej wrazenie odnioslam) ;P

Ja nikogo nie przekonuje do Kuby. Ja Go tylko bronie :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 13 lut 2003, 2:38

Jest tam jury i ma się wypowiadać krytycznie

Krytycznie...nie znaczy chamsko......

Najprawde facet jest świetny, oczytany i rzuca całą masą cytatów i przykładów Moim zdaniem jest bardzo sympatyczny

Ja nie wiem czy cytowanie słów to rzeczywiście taki "plus".....dla mnie chyba wręcz odwrotnie.....

Kuba i Jego texty to jeden z głównym punktów programu

I tu się mogę Justysiu zgodzić z Tobą......bo wydaje mi się czasem że ten program miał na celu zwiększenie oglądalności Polsatu...i wypromowanie samego Wojewódzkiego...czysty dowód z emisją jego talk show-u....pewnie nie przypadkiem w kilka tygodni po emisji Idola.....stacja mu to zapromoponowała.....
Sylwia
Martynka

Postautor: Martynka » 13 lut 2003, 2:38

Może zacznij bronić Kuby, tak jak CzarA broni swojego zdanie ? ;) BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 lut 2003, 3:29

MARTYNKA pisze:Może zacznij bronić Kuby, tak jak CzarA broni swojego zdanie ? ;) BUZIAKI KOCIAKI

Nie mam najmniejszego zamiaru :D
marigell

Postautor: marigell » 13 lut 2003, 15:15

MARTYNKA pisze:
sara pisze:
Justysia pisze:Teraz najlepszy jest Bartek Hom :D Szkoda, że Gosia Kunc odpadła... Wiele na tym stracił program...

A ja się ciesze. Nie lubiłam jej.
Nie ma to jak Krzysiu :D :mrgreen:

Saruś.... Normalnie... Kolejny raz sie z Tobą zgadzam... :D My to mamy podobne gusta :D BUZIAKI KOCAIKI

:mrgreen: Pewnie, ze mamy podobne w końcu bycie w KLUBIE PROSIACZKÓW do czegoś zobowiązuje :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 lut 2003, 17:06

sara pisze::mrgreen: Pewnie, ze mamy podobne w końcu bycie w KLUBIE PROSIACZKÓW do czegoś zobowiązuje :twisted:

No wiadomo... Bo ja jestem Kubuś.. Ale czy to aby nie byli najlepsi przyjaciele? ;)

Wróć do „Łzy”