1-2 MARCA PROTEST---- WYSYŁAMY E-MAILE DO ZETKI I RMFFM

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 01 mar 2003, 23:46

no to piszemy te e-maile 1 kwietnia? czy nie? bo to jest chyba wazne! adam chce zebysmy pzrelozyli a adrian zebysmy nie robili i co robimy?!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 02 mar 2003, 23:16

A nie mówiłam :roll: :twisted:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 mar 2003, 3:53

benektorun z tego co wiem to na razie maili nie piszemy :D
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 03 mar 2003, 18:38

no tak ale wogóle chyba zespół nie jest za akcja ale zobaczymy. ja jestem za akcja! ale jak wy na to?!
Awatar użytkownika
bobek

Postautor: bobek » 05 mar 2003, 22:09

z tego co wiem zarzad RMF i ZET funkcjonuje wg okreslonych przepisow i nie robi wyjatkow,a łzy nie zaplacily "wstepnego?" przy promocji swoich plyt.w naszym kraju jeden drugiemu nie da zarobic bez zysku dla siebie,a za zespolem nie stala zadna firma fonograficzna,ktora zalatwilaby w umowie taka promocje,jedynymi osobami,ktore wtedy by zarobily to łzy....poobrazali podobno ekipe radiowcow-wytykajac im kase,ktora mieli zaplacic za puszczanie swoich kawalkow,a akcja prowokacja spowodowala,ze łzy zostaly tam przekreslone na pelnej lini....ale teraz pewnie zaplaca co trzeba i bedzie ich mozna uslyszec w najwiekszych rozglosniach
ludzie naiwni jestescie....łzy to komercja,tu chodzi juz tylko o kase,a nie o muzyke,tresc i szacunek do fana....oni wamwszystko zawdzxieczaja-domy,samochody,drogie ciuchy....kochaja was-no pewnie!bo dzieki waszym glosom i zaangazowaniu oni robia pieniadze,teraz to jest zwykly biznes,podpucha zespolu i walka fanow w imie wiernosci
kiedys bylem dumny,ze ci ludzie osiagneli tak duzo,a teraz nie moge patrzec na to ich "robienie....",szargaja swe dobre imie sprzedajac siebie, oni w domach siedza i obliczaja przedzial jaki dzieli ich od kolejnej zlotej plyty i festiwalu w Opolu,bo to sa wyznaczniki tego,ze za koncert wezma juz nie 20tys,ale 30tys
wisniewski jest takim "wrogiem" dla was,ale bedziecie musieli zaakceptoweac fakt,ze łzy i czerwona czupryna to przyjaciele-bo pieniadz robi pieniadz i trzeba byc tam,gdzie jest go duzo,by zwiekszyc zysk

moze i ostro napisalem,ale takie sa moje odczucia i wali mnie to jak sie do nich ustosunkujecie!
marigell

Postautor: marigell » 05 mar 2003, 22:43

bobek pisze:wisniewski jest takim "wrogiem" dla was,ale bedziecie musieli zaakceptoweac fakt,ze łzy i czerwona czupryna to przyjaciele-bo pieniadz robi pieniadz i trzeba byc tam,gdzie jest go duzo,by zwiekszyc zysk

moze i ostro napisalem,ale takie sa moje odczucia i wali mnie to jak sie do nich ustosunkujecie!

No jasne, ze Cię wali inaczej bys tego nie pisał.
Widać, że przychodzisz tutaj żaby nabluzgać. W ogóle nas nie znasz więc nie wiem skąd te osądy?
Kto Ci powedział że Wiśnieski jest wrogiem dla nas? Dla niektorych może tak ale nie dla wszystkich.
Zanim następnym razem coś napiszesz, dobrze sie nad tym zastanów. Zalogowałeś sie, napisałeś 5 postów i pewnie więcej się już nie pojawisz. Duża takich jak Ty tutaj było. I jakoś, zaden z niech do zmiany zdania na temat Łez nas nie przekonał - jeśli będziemy chcieli sami to zrobimy :roll:
Nie rozumiem dlaczego piszesz, że Łzy dla kasy grają. Myślisz, ze o tym nie wiemy? Wiemy i to bardzo dobrze. Każdy zespół dla kasy gra :roll: z czegoś zyć muszą.
Obrazek
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 05 mar 2003, 23:00

Bobek napisał:
ludzie naiwni jestescie....łzy to komercja

Boże....już nie raz chyba ta "słynna" komeracja była na forum poruszana.....a co komercją nie jest?Komercją jest wszystko na rynku polskim....."niekomercją" zaś to co dany artysta chowa do szuflady.......czego Ty w takim razie nie miałeś okazji poznać...

kiedys bylem dumny,ze ci ludzie osiagneli tak duzo,a teraz nie moge patrzec na to ich "robienie....",szargaja swe dobre imie

Tego nie rozumiem....kiedyś byłeś dumny....znaczy jak zaczynała się ich przygoda pt.Łzy pewnie....ale czy w takim razie ....mieli stanąć w miejscu? Mieli nic nie robić "nawet" w kierunku zarobienia kasy...żeby fani nie posądzili ich o takie "obrastanie w pióra"...mieli się nie rozwijać i nie daj Boże iść do przodu żeby ktoś nie posądził ich o to, że liczą kasę...jasne że liczą ....jak mają to to robią....nie chce mi się wierzyć że Ty nie marzysz o takiej sytuacji......ja TAK......i nie piszę tego jako fanka...ale jako ktoś kto też zaczynał ich słuchać kilka lat temu...i właśnie widzę do czego doszli....

-bo pieniadz robi pieniadz i trzeba byc tam,gdzie jest go duzo,by zwiekszyc zysk

Każdy...powtarzam każdy Polak ...myśli o tym...i TY i ja.....nawet gdy się do tego boisz przyznać....

moze i ostro napisalem,ale takie sa moje odczucia i wali mnie to jak sie do nich ustosunkujecie

A na to napiszę że TAK NIE MYŚLISZ....gdyby tak było to byś tu nie wszedł i te wnisoki zostawiłbyś dla siebie....ale zdanie masz jaki masz.....Twoje prawo...tylko czy nie przemawia....zawiść?
Sylwia
Awatar użytkownika
bobek

Postautor: bobek » 13 mar 2003, 21:43

jak mowili,ze najwazniejsza jest muza i ludzie a potem robia wszystko zeby sie sprzedac i graja dla pieniedzy,to to jest zaklamanie,sprzedanie idealow,ja im nie ufam,bo gadaja jak im zawieje,jak na polnocy jest kasa,to gemby otwieraja na polnoc,a jak na wschodzie,to na wschod....
marigell

Postautor: marigell » 13 mar 2003, 21:50

Bobek z Tobą to nawet nie można normalnej rozmowy prowadzić, na wszystko masz jedną odpowiedź: kasa, kasa, kasa ... żebyś chociaż czymś poparł te swoje wywody było by ciekawiej :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 13 mar 2003, 21:52

sara pisze:Bobek z Tobą to nawet nie można normalnej rozmowy prowadzić, na wszystko masz jedną odpowiedź: kasa, kasa, kasa ... żebyś chociaż czymś poparł te swoje wywody było by ciekawiej :roll:

no wlasnie zgadzam sie z toba
ale co z ta akbja? misezmy te e-maile czy nie? 8)
marigell

Postautor: marigell » 13 mar 2003, 21:55

Tego to już nie wiem, od początku nie miałam zamiaru brac udziału w tej akcji więc się tym nie interesuje :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
bobek

Postautor: bobek » 13 mar 2003, 21:56

wy jestescie slepi,glupi,czy naiwni???!
marigell

Postautor: marigell » 13 mar 2003, 22:00

bobek pisze:wy jestescie slepi,glupi,czy naiwni???!

Wg Ciebie to pewnie jedno, drugie i trzecie Obrazek Obrazek

A tak poza tym to nie wiem, o co Ci chodzi? Chcesz nas zniechęcić do Łez? Nie wiem, po co. Jak to tu już było kilka razy wspomniane: każdy słucha, czego chce. Skoro mi się podobają Łzy to jest moja sprawa i nic Ci do tego. Ja Ci nie mówię, jaka muzyka jest zła a jaka dobra i dobrze by było abyś zrobił to samo. Jak widzisz Twoje wywody w postach nic nie dały, więc daj sobie spokój i przy okazji nam.
Obrazek
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 13 mar 2003, 22:03

bobek a wybierac mozna? jak tak to ja wszystkie tzry opcje chcem :P
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 13 mar 2003, 23:04

bobek pisze:wy jestescie slepi,glupi,czy naiwni???!

a co cie obchodzi jacy jestesmy? :roll: napewno madrzejsi od ciebie.

ok, niech ci bedzie, przepuscmy ze Łzy graja zeby miec kase-no i co z tego? :?
tak bardzo to cie obchodzi? nie cieszysz sie z tego ze maja pieniadze, maja dom? mają na jedzenie?
niech sobie graja zeby miec mnustwo kasy, az do konca swiata-ale niech graja. bo lubie ich sluchac. jak ty nie lubisz to nie sluchaj! pusc se Jacksona rozhuśtaj sie na żyrandolu... co nas to obchodzi?

ps. ja jestem pewna ze Łzy nie graja dla kasy.. no ale niech se Mr Bobek gada co chce... skoro mu to sprawia przyjemnosc...

Wróć do „Łzy”