1-2 MARCA PROTEST---- WYSYŁAMY E-MAILE DO ZETKI I RMFFM

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 kwie 2003, 3:05

mloda.jg pisze:Daga! czy Ty też im coś wysłałaś?

Wysłałąm, ale biorąc po uwage, że moja skrzynka ostatnio coś wariuje to nie wiem czy doszło...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 16 kwie 2003, 3:27

Bardzo sie cieszę że RMF zgodziło się na puszczanie Łezek. Wreszcie docenili ich starania. Jest super.
Mam jeszcze małe pytanko
możę ktoś wie skąd można ściągnąć teledysk "Jestem dilerem " ??
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 kwie 2003, 2:45

Dokładnie, mam to samo pytanie co Jędrek, bo nie widziałam jeszcz tego teledysku... jak na złość wszyscy mi o nim opowiadają, a ja czeekam i czekam i nic...
Z Zetki jeszcze nic do mnie nie przyszło.... :( ale może ktoś mi poda częstotliwość rmf fm
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 29 kwie 2003, 18:14

Wiecie cio wracam do tego tematu bo moze trzeba zrobic porzadek z rozglosniami i wyslac te maile bo RMF mialo niby umowe ze beda puszczac Oczy od poniedzialku i nie puscili Na Zetce tesh d...a blada -no niby RMF ma puszczac za tydzien ale wierzyc im ??? :roll: Moze wyslemy kilka (nascie,dziesiat hehe) maili zeby im to przypomniec hihi??? Bo jakos RMF-owi nie wierze tym bardziej ze kiedys jush spieprzyl impreze w Chorzowie (Eksplozja) na ktorej stracilem ponad 3 dychy :twisted: i zaufac tej rozglosni??? :roll:
Moze 1-3 Maj ????
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 29 kwie 2003, 22:05

Hmmm.. CO DO DILERA TO JEST CHYBA KAWAŁEM NA 30 TON www.cgm.pl!!!
-------------------------------------------------------------------------------------

A co do RMF-u i Zetki !!!! To czekałem wczoraj, zle tylko dlatego, że chciałem nagrać piosenkę i puścić wreszcie na fuullla !!!! :)
To trochę chore... w następnym tygodniu mają póścić ??? hmmm trochę dziwne :evil: Za tydzień to to nowość już nie będzie :evil:
...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 29 kwie 2003, 22:46

Ja uważam że pomysł Iwana nic nie da......kompetnie nic......słuchajcie skoro po platynowej płycie za WZZS....(czyli sprzedaży 110 tyś egzemplarzy).....nikt nie był w stanie sprawić żeby RMF grał Łzy...to teraz też my szans nie mamy......wiem że Adam i Kariona są po rozmowach....z szefem POMATON-u......a więc zostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać do poniedziałku...
Sylwia
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 kwie 2003, 1:49

Jędrek pisze:Bardzo sie cieszę że RMF zgodziło się na puszczanie Łezek. Wreszcie docenili ich starania.

Nie no, fajnie ze puszczą Łzy, ale nie przesadzajmy z naiwnymi komentarzami bo i tak nikt nie uwierzy
Jędrek - w takich dużych rozgłośniach nikogo nie obchodzą twórcy, liczy się wyłącznie kasa jaką można na tym zarobić. Rozgłośnia nic nie docenia, poza tym, że mogą dzieki Łzom zyskać dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy, lub ich stracić gdyby nadal tak totalnie ignorowali piosenki Łez - bo z takimi utworami jak na nowej płycie - to nikt już nie uwierzy w kity o słabych piosenkach, niewystarczającej produkcji itp.
Jedyny trafny argument mógłby teraz dotyczyć popu - gdyby RMF specjalizował się w innej muzyce niż pop :P
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 30 kwie 2003, 15:56

Adas pisze:
Jędrek pisze:Bardzo sie cieszę że RMF zgodziło się na puszczanie Łezek. Wreszcie docenili ich starania.

Nie no, fajnie ze puszczą Łzy, ale nie przesadzajmy z naiwnymi komentarzami bo i tak nikt nie uwierzy
Jędrek - w takich dużych rozgłośniach nikogo nie obchodzą twórcy, liczy się wyłącznie kasa jaką można na tym zarobić. Rozgłośnia nic nie docenia, poza tym, że mogą dzieki Łzom zyskać dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy, lub ich stracić gdyby nadal tak totalnie ignorowali piosenki Łez - bo z takimi utworami jak na nowej płycie - to nikt już nie uwierzy w kity o słabych piosenkach, niewystarczającej produkcji itp.
Jedyny trafny argument mógłby teraz dotyczyć popu - gdyby RMF specjalizował się w innej muzyce niż pop :P

Masz rację Adaś.
RMF jest jednak kitowym radiem wogóle nie stara sie zaspokoic potrzeby swoich słuchaczy. Okazuje się że są nic nie warci i żałuję że słuchałem ich w poniedziałek. A co do protestu to nie ma za dużego sensu zupełnie nas ignorują :twisted:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 30 kwie 2003, 16:01

Powiem szczerze że przezrażają mnie trochę te komercyjne reguły showbisnesu... przecież to co rmf robi przechodzi ludzkie pojęcie... Przez takie właśnie zachowania rozgłosni prawie nic co polskie, a dobre nie ma szans sie wybić... a później ktoś sie dziwi że polski rynek muzyczny upada...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 01 maja 2003, 15:40

Syriel pisze:Powiem szczerze że przezrażają mnie trochę te komercyjne reguły showbisnesu... przecież to co rmf robi przechodzi ludzkie pojęcie... Przez takie właśnie zachowania rozgłosni prawie nic co polskie, a dobre nie ma szans sie wybić... a później ktoś sie dziwi że polski rynek muzyczny upada...

Święte słowa. Nie ma się co dziwić że na polskim rynku muzycznym nic się nie dzieje.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 01 maja 2003, 16:00

Jędrek pisze:Nie ma się co dziwić że na polskim rynku muzycznym nic się nie dzieje.

To on wogóle jeszcze istnieje? :twisted:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 01 maja 2003, 16:12

Czy wogóle kiedys istnialo cos takiego jak rynek muzyczny w polsce:P to co sie dzieje w naszym kraju to jedna wielka błażenada... :P
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 01 maja 2003, 22:02

"Istnieje" jeśli się uprzeć. :twisted:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 07 maja 2003, 1:00

Jak już pewnie większość wie.....dziś po raz pierwszy radio rmf puściło Łzy...(swoją drogą komentarz o debiucie był piorunująco zabawny...platynowa i złota płyta :) .....i debiut-hehe)...ale nie istotne......jeszcze tylko podziekuję za sms-ki......to było takie sympatyczne....chyba z 10 dostałam....o rmf...w momencie gdy sama też wysyłałam :lol: :lol: ...ALE TERAZ COŚ ISTOTNEGO......OTO JAK GŁOSOWAĆ W POPLIŚCIE......MAM NADZIEJĘ ŻE UDA SIE NAM SPRAWIĆ ŻE ŁZY ZAGOSZCZĄ TAM DŁUGO :wink: ....

Zaczynamy od 3 propozycji do listy. Swoje POParcie dla danego utworu wyrażacie dzwoniąc 0707-100-100 lub wysyłając SMS o treści POPIERAM na nr 3001. Wasz faworyt następnego dnia wchodzi do notowania.

W notowaniu 20 utworów Waszym zadaniem jest wybrać ten, który podoba się najmniej. Dzwonicie 0707-100-200, SMS wysyłane są pod nr 3002 o treści NIE POPIERAM. Utwór o najmniejszej ilości głosów niePOParcia ląduje na 1. miejscu, ostatni żegna się z listą.

Dla słuchaczy, którzy oddadzą swój głos,
przewidziane są nagrody!

(Opłaty: za SMS - standardowe dla wybranej taryfy operatora, za telefon - jak za rozmowę lokalną.)

WIEC FORUMOWICZE ....DO DZIEŁA :D :D :D ....pokazmy co rmf stracił nie puszczając ich przez kilka lat....
Sylwia
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 07 maja 2003, 2:56

Ja oczy usłyszałem w RFM'm jak byle w pracy... :)

Wróć do „Łzy”