1-2 MARCA PROTEST---- WYSYŁAMY E-MAILE DO ZETKI I RMFFM

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 07 maja 2003, 4:43

Ja nie chcę tu bronić ani RMFki ani tym bardziej Pomatonu :twisted: , ale w tym jest też trochę winy naszej czyli słuchaczy.... bo jest naprawdę wiele osób, które słuchają właśnie takiej muzyki jaką puszcza RMF czy ZETka. Męczy mnie nieprofesjonlaizm dziennikarzy tzw. "muzycznych", ale oni mają robić program i powiedzieć trochę o wszystkim. Poza tym wiele decyzji podejmuje POMATON chociaz takich gigantów jak RMF nie do końca to obchodzi. Ale fakt - zalezy im głownie na kasie i zobaczycie, ze tym razem Łezki mają bardzo profesjonalnie zrobioną płytę i są znacznie bardziej "medialne" według mnie, a to oznacza, że RFMka też będzie je puszczać...

Ja po części mam dośc miłe wspomnienia z RMFem... do tej pory nie wiem jak to się stało, ale napisałam kiedyś do Figura maila, że jest nowa piosenka BrainStorm i blablabla.. on mi odpisał, że to nie on decyduje co jest puszczane a co nie, po czym dzień później puścił Colder na liście... :roll: A warto dodać, że to było chyba 2 tygodnie przed data premiery radiowej piosenki...
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 07 maja 2003, 14:40

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znalazłam na stronie RMFu informację, że można głosować również w internecie ... z tym tylko, że chyba dopiero, jak piosenka wejdzie na listę - ale na wszelki wypadek podaję linka :D ---------------> http://muzyka.interia.pl/listy/poplista/

...... czuwaj ! :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 07 maja 2003, 17:58

Tesh sie beda liczyc??? :D A co Rmf-u to dzis komorki do lapy i glosowac 8) Ja dzis se specjaklnie karte kupuje do telefonu bo mam zero zl. a smsy sa po cenach sieciowych wiec mozna wyslac wiecej :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 07 maja 2003, 18:27

Przez SMS-y pokażmy RMF ce że tak łatwo nie pozwlimy żeby zapomniano o Łzach :lol: :D
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 07 maja 2003, 18:54

No wlasnie ino zeby tak bylo a nie zeby kazdy oszczedzal kase :twisted: :twisted: :twisted: Sluchamy od 18 (93.0FM-na SLasku) i glosujemy :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 07 maja 2003, 19:45

WAŻNE!!!!!
----------------------------------------------------------------------------------

GŁOSUJEMY NA ŁZY - ALE JEDNO JEST GŁUPIE - DZIŚ (TJ. ŚRODA) Łezki są propozycją i dokąd nią będą (dotąd aż dużej ilości glosów nie zbierzemy) głosujemy tak jak pisze w nowosciach na stronie!!!

ALE kiedy Łezki się dostaną musimy głosować na inne zespoły żeby spadły z listy :P GŁUPIE :evil: :evil: :evil:

WIĘCEJ NA http://www.rmf.com.pl/audycje.html?a=pl ... awka_tekst

ALE MOŻNA NA SZCZĘŚCIE TAKŻE W NECIE GŁOSOWAĆ na http://muzyka.interia.pl/listy/poplista/ !!!klikając na TAK!!!

RUSZAMY !!!!!!!!!!
...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 08 maja 2003, 21:47

MOON dzięki za informacje. MAm nadziję że innym (nie fanom Łez) ta piosenka też się spodoba i nam pomogą ;):):):D:D:D:D:D:D:D
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 09 maja 2003, 0:57

moon pisze:WAŻNE!!!!!
----------------------------------------------------------------------------------

GŁOSUJEMY NA ŁZY - ALE JEDNO JEST GŁUPIE - DZIŚ (TJ. ŚRODA) Łezki są propozycją i dokąd nią będą (dotąd aż dużej ilości glosów nie zbierzemy) głosujemy tak jak pisze w nowosciach na stronie!!!

ALE kiedy Łezki się dostaną musimy głosować na inne zespoły żeby spadły z listy :P GŁUPIE :evil: :evil: :evil:

Coś Ty moon... coś żle przeczytałeś. Chodzi o to, że w propozycjacj można głosować tylko na Tak czyli na POParcie, a ja wejdzie na listę to można głosowac i na TAK i na NIE. Przecież to by było bez sensu... :roll:
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 09 maja 2003, 1:49

NIe wiem już nic z tego.... wiem też tylko jedno, że w internecie - na tym linku co Kasia podała wyżej - można głosować tylko podczas trwania POPlisty !!!!
...
marigell

Postautor: marigell » 09 maja 2003, 13:45

Co??? No to musi ktoś za mnie głosować :? Coraz mniej mi się ta lista podoba :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 maja 2003, 14:23

No co Ty Saruś ... zajebista lista :wink: Schiza jak się patrzy :D Ciekawe czy Oni sami wiedzą o co tam chodzi ... :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 09 maja 2003, 17:12

moon pisze:NIe wiem już nic z tego.... wiem też tylko jedno, że w internecie - na tym linku co Kasia podała wyżej - można głosować tylko podczas trwania POPlisty !!!!

No i to tez nie jest prawda... jest 12.09 a ja przed chwilą zagłosowałam... nie wiem dokładnie jaka jest zasada, ale nie można głosować po liście chyba... nastepnego dnia juz jest ok
marigell

Postautor: marigell » 09 maja 2003, 17:44

Czyli nikt nic nie wie ... :roll: ...Fajny ten RMF :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 10 maja 2003, 17:55

Hmmm nie wiem, przeciez jestem teraz na RMF czyli na http://muzyka.interia.pl/listy/poplista/ i głosuję na EDYTĘ na NIE i pisze.... "Aby oddać głos wejdź na stronę z aktualnym notowaniem i wybierz swój utwór."

A byłem ostatnio na tej stronie podczas listy POP specjalnie aby to sprawdzić i klikałem na NIE dla Edyty i wtedy pokazała mi sie strona z formularzem głosowania :?

O kurcze znów jestem na tej stronie i nie ma POP listy, a tym razem formularz mi sie pokazał... miałaś rację :P

Ale to nie zmienia faktu że to NAJGŁUPSZA LSITA !!!!!!! JAKĄ ZNAM !!!!!!!!!!
MAM JUŻ DOŚĆ CAŁEJ TEJ LISTY !!!!!
...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 17 maja 2003, 1:27

I JESZCZE JEDNA WIADOMOŚĆ......Z PIERWSZEJ RĘKI....SŁUCHAJCIE Z PEWNYCH ŹRÓDEŁ......WIEM ŻE DO RMF-U PRZYCHODZI MNÓSTWO MAIL Z PROŚBĄ I PODZIEKOWANIEM ZA PUSZCZANIE ŁEZ......ALE .....BO TAKOWE JEST TEŻ.....PODOBNO MNIEJ WIĘCEJ TYLE SAMO JEST MAILII Z ZARZUTAMI, ŻE RMF GRA ŁZY.......I STĄD PROŚBA ZESPOŁU......MOŻE TERAZ JEST CZAS I MIEJSCE ZROBIĆ PLANOWANY "PROTEST" DO ROZGŁOSNI......ALE OD RAZU ZAZNACZAM, ŻE MAILE TE NIE MAJĄ BYĆ ATAKIEM....ALE NAJZYCZAJNIEJ W ŚWIECIE LIZUSOSTWEM.......CZYLI KRÓTKIM PODZIĘKOWANIEM ZA PUSZCZANIE I PROMOWANIE "OCZU...."......I PROŚBĄ O JESZCZE.....JA MYŚLĘ ŻE MAILE MAJĄ BYĆ KRÓTKIE I NA TEMAT......WIĘC CHYBA FORUMOWICZE......NIKOGO NIE BĘDZIEMY CHYBA NAMAWIAĆ...DO TEGOŻ CZYNU.......ZASYPMY RMF I ZETKĘ TEGO TYPU PODZIĘKOWANIAMI :D
Sylwia

Wróć do „Łzy”