Porównanie Łez do Ich Troje

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 03 mar 2003, 3:25

shit
no przypala wywalili i to ostrego
sie ich nie spodziewalem tutaj
no i mega sie zawiodlem
shit
do tego u tego geja wisniewskiego
bleh .. :P
normalnie foch na Lzy :P
Here I Am
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 mar 2003, 3:27

Ja też czekam na jakis wywiad a tu buuu...No i jeszcze ten wystep z play backu(czy jak to sie pisze).Ale w koncu wazne ze Łezki wystapily :D
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 03 mar 2003, 3:31

pisze sie playback :)

a ja tam na ich wystep w tym beznadziejnym programie nie czekalem
bo program jest wiesniacki tak jak ten caly zwiesniaczony redhead paukers wisniewski
Here I Am
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 mar 2003, 3:57

Ej ja tu przed chwila posta pisalm :!: No to wiec jeszcze raz.ja czekalm na jakis wywiad...no ijeszcze bylo z play backu(czy jak to sie pisze ) no i w programie z ich3 ehhh.
Sorrka za tego drugiego posta ale wczesniej mi sie poprzedni nie wyswietlil
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 03 mar 2003, 4:05

Ja też przed chwilą obejrzałam ten program. Jeśli chodzi o występ Łez, to tak prawdę mówiąc nie ma zbytnio o czym dyskutować... Występ był krótki, Łezki były mało pokazywane, playback... Szkoda że nie było jakiegoś, choćby krótkiego wywiadu... no ale cóż... sam występ był oki... ale wiecie, Ania by mogła już przestać nosić ten pasek.. :P
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 03 mar 2003, 4:11

Dorota pisze:ale wiecie, Ania by mogła już przestać nosić ten pasek.. :P

Też właśnie zwróciłam na to uwage ;) (może to jakiś nowoczesny pas cnoty? :lol: )
Na początku ja zaczełam się śmiać z włosów Ani :) Nie wiem czy to tak specjalnie miała je przyklejone do twarzy, czy to może taki wybryk włosów niekontrolowany ;) Za krótko, ja także się spodziewałam czegoś dłuższego... Szkoda, że reszta zespołu nie była pokazywana tyle co Ania :roll:
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 03 mar 2003, 4:24

Justysia pisze: Szkoda, że reszta zespołu nie była pokazywana tyle co Ania :roll: [/color][/b]

jakby reszta umiala tak spiewac to by ich pokazywali :P
Here I Am
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 03 mar 2003, 15:42

Nawiązując do tego, co kilka stron wcześniej powiedzieli Ghrave, Narcyzek, Babsko i sara ( taka trochę jestem spóźniona ) ... Ja myślę, że duży wpływ na to, że jedni są za Wiśniewskim, a przeciw Mansonowi ma głównie fakt, o czym jest muzyka, a nie to czy ktoś podobnie wygląda ... Nie jestem do końca pewna czy porównywanie zachowań Michała Wiśniewskiego na scenie ( tj. np. w " Jeany ", gdy wchodzi zakrwawiony na scenę, a potem szarpie za włosy tancerkę < co z resztą nie jest nawet szarpaniem za włosy, bo stałam swego czasu w drugim rzędzie na koncercie i było doskonale widać, że tancerka się trzyma za włosy, a Michał Ją ciągnie za rękę > ), z zachowaniami Mansona ( na którego koncercie nie byłam, więc moje informacje mogą być niedokładnie, gdyż są jedynie ze " słyszenia " ) ucina podczas koncertów głowy kurczakom - to chyba powrównywanie czegoś takiego nie jest najlepszym pomysłem. To co robi Wiśniewski jest swoistego rodzaju inscenizacją teatralną ... zinterpretowaniem tekstu i jakąś adaptacją teatralną tychże słów ( równie dobrze, więc 6-letnie dzieci mogą płakać z przerażenia na zwykłym przedstawieniu w teatrze ), natomiast to, co robi Manson, to ja niestety tego nazwać nie umiem ... :roll: Poza tym dużą rolę na taki, a nie inny stan rzeczy odgrywa chyba też to, że Wiśniewski nie śpiewa o szatanie, piekle i śmierci, a o tym, aby pokazać brzuch :? Tak więc nie można tego uznać za " mające zły wpływ na ludzi ", bądź " deprawujące młodzież " ... Choć moim zdaniem to nie fair, odwoływać Jego koncerty, bo i ta muzyka ma swoich fanów, którzy mają prawo od czasu do czasu zobaczyć idola u siebie ... ale przyznam się szczerze, że ja akurat rozumiem tych ludzi, co to odwołują ... a porównywanie Mansona do Wiśniewskiego, jest moim skromnym zdaniem na tej samej zasadzie co ŁEZ do ICH 3 ...

Jeśli zaś chodzi o bieżący temat czyli wrażenie po obejrzeniu Łez u Wiśniewskiego ... to trochę mi się śmiać chciało ... Ale tak miło nawet Michał o Nich powiedział " Łezki nasze kochane " - aż chwilowej sympatii do Niego nabrałam :lol: Ogólnie występ chyba z playback'u, z tego co zauważyłam - trochę szkoda, no ale takie są realia telewizji ... :? Ogromnie cieszy fakt, że Ania się wreszcie przebrała ... zmieniła swe słynne spodnie z białymi sznurówkami w nogawkach i białe martensy, na coś w czym wyglądała średnio dobrze - ale sam fakt, że to nie było to samo co zawsze, bardzo Jej się chwali :lol: ( wiem - wredna jestem :roll: ) ... Ale ogólnie myślę, że wypadli dobrze :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 03 mar 2003, 17:36

Sprostowanie Manosn nigdy nie urywał głów kurczakom. :wink: I jego show tez jest czyms w rodzaju inscenizajci tylko troche bardziej skomplikowanje i awangardowej.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 03 mar 2003, 17:37

heh teraz wiem dlaczego marudziłaś mi o mansonie na gg ;) chcialem zauważyć że nie powinno się pisać o czymś o czym nie ma sie bladego pojęcia..a Ty nie masz pojęcia o Mansonie jak zauważyłem :P żeby faceta zrozumieć trzeba wsłuchać sie w pare piosenek (ktore wbrew pozorom wcale nie są o piekle szatanie i śmierci ;PPPPP) posłuchać bądź przeczytać kilka wywiadów a w końcu być na koncercie...też słyszałem o rozwalanych kurczakach ale jak zobaczyłęm wywiad z nim przeprowadzony przez Jagielskiego to stwierdzilem ze to bzdura wyssana z palca :P tak więc...
Pozatym nie wiem jakie podstawy ma porównywanie Mansona do Wiśni (albo odwrotnie..) dlatego że obaj panowie zdobią swoje ciało tatuażami i kolczykami? czy dlatego ze pewne ich texty są kontrowersyjne :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 03 mar 2003, 17:40

Ja uwazam ze Wisniewkis jest marną kopią Manosna (pod wzgledem image oczywiscie), jest taką płytką kopią, poniewaz zachowanie, cały image Marilyn Manson ma głebokie przeslanie. A u Wisniewskiego takiego przesłania nie wiedze.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 03 mar 2003, 19:50

No niby powinniśmy cieszyć się, że Łezki wystąpily.... no ale jak to wyglądało to można mieć pretesje... Występ z playbacku :(... dobra może i można to usprawiedliwić brakiem możliwości w studio TVN... miejmy nadzieję, ze po prostu nie było gdzie podpąć całego strzętu itd.... bo chyba Łzy chcieli grać na zywo... :?: :? :? :?: .... Cały występ był krótki i pokazywano tylko Anie (o co pretesji nie mam) i Michała W (o co pretesje mam... no ale to jego "program" wkońcu)... Chłopcy byli wogóle nie widoczni... Czasami jakieś zbliżenia na Dawida i tyle... A szkoda to Adam miał jakąś koszulkę z napisem i chciałam przeczytać (... a nóż "Wiśniewski robisz z siebie idiotę";)) a tu nic....
Dobra to chyba tyle....
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 03 mar 2003, 19:58

Ja wsumie wiele się niespodziewałem co do udziału ŁEZ w TVN. To tak jak w BIg Bratherze - śpiew z playbecku, muzyka też... wszystko sztuczne i udawane. Ale tak jak SYRIEL uważam że można ich usprawiedliwić brakiem możliwośći bo też wydaje mi się że ŁZY kochają śpiewac na żywo. Ale mus to mus. Poza tym Ania była świetnie ubrana.... :D
...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 03 mar 2003, 20:08

moon pisze: Poza tym Ania była świetnie ubrana.... :D
Tak...właśnie mama zamierzała mi kupić taką samą bluzkę jak ma Ania :) Ludzie...tylko narzekacie i narzekacie...cieszcie sie, że w ogóle mieli możliwość wystąpić :!: A gdzie, u kogo...to chyba mniej ważne...zaproszeni zostali i...ważne, że zagrali...a chyba nie myśleliście, że zagrają w studio na żywo... :?
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 03 mar 2003, 20:18

Ja napisałem przecież, że dowiadując się o tym że Łezki wystąpią w programie typu BIG BROTHER nie liczyłem na nic wielkiego.

Alle taaak ANIA wyglądała zajebi**cie :oops: :D
...

Wróć do „Łzy”