Porównanie Łez do Ich Troje

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 mar 2003, 22:28

moon pisze:Sara to chyba jest GAZETA WYBORCZA.... tzn... wnioskuje tak z tego artykułu.... BO TAM W DOLNYM PRAWYM ROGU jest znaczek "GW" - to może skrót od Gazety Wyborczej ;)

Pod artykułem zawsze jest podpis autora... W tym wypadku inicjały zapewne :)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 mar 2003, 22:32

Ciekawe jaka była widownia, że ąz tylu musiało ich być :)
...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 mar 2003, 22:33

Justysia pisze:Pod artykułem zawsze jest podpis autora... W tym wypadku inicjały zapewne :)

Ahh... tak chyba masz rację... nie pomyslałem... ale sam zresztą nie wiem :)
...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 04 mar 2003, 22:40

Justysia pisze:A mi się podobają panowie z ochrony :lol:

taaa... mają śliczny szczególnie tył głowy :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Justyna D.
Kontaktowanie:

Postautor: Justyna D. » 05 mar 2003, 2:28

Według mnie nie można porównywać zespołu Ich Troje z Łzami... Ich Troje kojarzy mi się z "piosenkami o niczym"... Przepraszam tu wszystkich fanów grupy, jednak takie jest moje zdanie.... Bo jak można śpiewać o takich banałach jak "zawsze z tobą chciałbym być".... No tak, niby wielka , wakacyjna miłość, jednak Łzy poruszają znacznie bardziej poważne, problemy, z którymi my - fani możemy się utożsamiać: samotność, smutek, nienawiść, ale także miłość. W swoim ostatnim programie "JJJ". Wiśniewski rzeczywiście pokazał, że nie ma nic przeciwko Łzom, a nawet nazwał ich przyjaciółmi Ich Troje, jednak to w dalszym ciągu nie przkonuje mnie do pana W. Przynajmniej Łzy są skromnym zespołem, który próbuje za pomocą swoich utworów dotrzeć do słuchaczy, a nie za sprawą skandalu i reality show... Brawo Łezki...
"Nie mam nic, oprócz słów..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 mar 2003, 2:35

Justyna D. pisze:Według mnie nie można porównywać zespołu Ich Troje z Łzami... Ich Troje kojarzy mi się z "piosenkami o niczym"... Przepraszam tu wszystkich fanów grupy, jednak takie jest moje zdanie.... Bo jak można śpiewać o takich banałach jak "zawsze z tobą chciałbym być".... No tak, niby wielka , wakacyjna miłość, jednak Łzy poruszają znacznie bardziej poważne, problemy, z którymi my - fani możemy się utożsamiać: samotność, smutek, nienawiść, ale także miłość.

No... Albo o kochaniu się w męskiej ubikacji :D
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 05 mar 2003, 17:52

to była jakaś bezpłatna warszawska gazeta informacyjna, chyba "metro" albo "metropol" :)

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 05 mar 2003, 19:29

A ja tam nie mam nic do nich muzyka mi się nie podoba ale Wiśniewki kolejnego plusa u mnie zarobił
Ludzie ze śląska
kochane Łezki
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 06 mar 2003, 21:29

Mam jakieś takie dziwne wrażenie, że niektóre osoby przekonały sie do Michała W, bo w swoim wywiadzie powiedział:
"To Łezki nasze kochane..."
Może to tylko moje wrażenie, ale może i nie...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 06 mar 2003, 22:21

Ja nie przepadam za bardzo za jego osobą bo się śmiesznie zachowuje tylko że mnie denerwują ataki innych na zespół, (nie lubie ich3 bo nikt nie lubi- i takie coś mnie złości)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 11 sty 2004, 23:50

Odgrzebałam stary temat....bo jestem ciekawa czy teraz widziecie jakieś podobieństwo Łez do Ich Troje?

Ja widzę niestety.....
1) Łzy zaczynają na swoich koncertach wprowadzać elementy scenicznego SHOW w postaci wybuchu ...no własnie nie wiem co to jest...ale coś podobnego do petard.....konfetti i Ania przebiera się na kilku piosenkach....
2) Wprowadzili do muzyki nowe instrumenty...co moim zdaniem nie zawsze jest plusem i czasami niszczy daną piosenkę.....np. saksofon w "Ance, ot tak"
3) "Zapożyczyli" od ICH 3 saksofonistę :wink:
4) Coraz więcej widać ich w mediach....co powoduje, że stają się bardziej popularnym zespołem w Polsce i ludzie zaczynają ich coraz częściej porównywać

Narazie tylko tyle....nic więcej mi do głowy nie przychodzi na chwile obecną....jeśli coś przyjdzie to dopisze....
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 12 sty 2004, 15:06

Gosia tez widze te zmiany co do wybuchow to mysle ze sa one fajnie i pasuja w niektorych momentach :P ... na koncertach wolal bym LZy naturalne a nie jakies przebieranie saksofonisci itp..
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 12 sty 2004, 16:56

z tego co wiem to saksofonista nie jest własnością I3 i gra w innych kilku zespołach, a że jest dobry w tym co robi, i to dzięki komu zagrał u Łez to inna sprawa :twisted:
Jeśli chodzi o urozmaicenie piosenek, to np w "Trochę wspomnień" te skrzypce są swietne, albo w "Tańcz.." dodają dramaturgii... no i wiolonczela na koniec "winogron" , to była tylko jedna płyta z dodatkiem "takich" instrumentów, na kolejnych może sieto zmieni...
no i jeśli chodzi o wybuchy... na oczach pasuje, przyzwyczaiłam się... nie wiem na jakich piosenkach Ania isę przebiera, ale nie widzę w tym celu... bezsensu...
a to że widać ich w mediach to chyba chwilowe... i juz ucicha, bo najwięcej było szumu po Opolu i to są jeszcze pozostałości...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 13 sty 2004, 17:16

Łzy są o dużo lepszym zespoem niż Ich Troje, i nie rozumiem jaj mozna Łzy porównywać do Ich Troje.!!!!!!!!!
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 13 sty 2004, 17:50

Uwazam ze Łzy sa duzo duzo lepsze od ich troje..:Pi tak juz zostanie;]]]

Wróć do „Łzy”