Porównanie Łez do Ich Troje

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 18 lut 2003, 3:01

ja tysh siem zgadzam:)
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 18 lut 2003, 19:59

milo ze sie ze mna zgadzacie :lol:
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 18 lut 2003, 22:38

Jeśli juz tak wkroczyliście na temat ICH TROJE to pozwólcie, że wyrażę swoje mało ważne zdanie w tej sprawie.
Otóż uważam ten zespół za... zaspół :roll: , jak każdy - grają, robią muzykę no i czy nam sie to podoba, czy nie to jesteśmy świadkami jego sukcesów, słyszymy o NICH, no i nie da się ukryc, że ICH widujemy <w telewizorze oczywiście, no chyba, że ktoś miał tę przyjemność i poznał osobiście Michała W. :lol: >
Nie jestem ani za ani przeciw, są mi zupełnie neutralni, choć nie ukrywam, że podzielając zdanie także obecnej tu mojej bliskiej przyjaciółki, moge stwierdzić, że kiedyś było z NIMI lepiej <można to łatwo stwierdzić, chyba nawet nie słuchając ICH zbyt "namiętnie">.
No i trzeba chyba też przyznać, że <i kto się wsłuchiwał ten chyba też to stwierdzi> piosenki, które ONI wydaja są zazwyczaj najgorszymi z płyty <jak np. Powiedz, Wypijmy za to, czy A wszystko to> jeśli kogoś urażam to przepraszam, ale według mnie te utwory są denne z leksza, ale oczywiście są ludzie w społeczeństwie polskim, którzy taką muzykę lubią <nie pomijając disco polo 8) >, więc dzięki nim zapewne te sukcesy - choć są też tacy, którzy dla "żartów" głosują gdzieś tam czy chodzą na koncerty Zespołu ICH TROJE, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest ich <tych "żartownisi"> tyle, że właśnie też dzięki nim podwyższają się noty tych ICH.
Mogłabym dużo pisać na ten temat, ale wolę się nie udzielać za bardzo ze względu na ewentualne zbesztanie, czy też nie wiem co tam może jeszcze się nadażyć.

No i jeszcze to: porównanie ŁEZ do ICH TROJE. No wiadomo o Polsko piękna, ludzie tak zawsze będą wszystko porównywać, choć mi to się zdaje, że to chyba z lekkiego dwa różne typy muzyki oni grają, czyż nie? No i jakby jeszcze np. nawiązać do tekstów, to ja zdecydowanie wole teksty Łez. Choc niezły jest tekst IT: "(..) teraz jestem pewien, że już mi nie zwisa (...)"... ale mi chyba zawszę będzie się inaczej kojarzył... :roll:

Jak na początek to chyba starczy... 8)
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 19 lut 2003, 1:58

a moim zdaniem to jest obraza dla łezek
ich troje gra miałka muzyle i jak bym był adamem
to bym takie porównania traktowal jako spoliczkowanie
niech sobie gra ich teoje ..... i nie miesza sie do nas
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 24 lut 2003, 20:42

Postanowiłam, że jeszcze cos napiszę...
Otórz, przyznam się bez bicia, że ja...słuchałam kiedyś Ich Troje...było to zaraz na początku ich kariery, jakoś tak w `96 roku. Kiedyś jak byłam młodsza podobał mi się ich zespół...a piosenki takie jak "Prawo" czy "Ci wielcy" były dla mnie hitami...jednak nie słuchałam ich długo, bo potem przyszedł czas na BSB, ale to już inny wątek... :wink:
Więc teraz ja w sumie nie jestem przeciwna Ich Troje. W domku nawet mam ich niektóre płyty, bo moja mama czasami sobie słucha... :roll: Dla mnie jest obojętna ich muzyka, tylko, że moim zdaniem, zespół się zminił i to bardzo i od czwartej płyty...popsuł się, ale to tylko moje zdanie...Zauważcie, że jak grali na początku troszeczke podchodzącą pod rock muzykę to mało kto ich słuchał...a jak teraz zaczęli tworzyć piosenki w stylu: "Zawsze z Tobą
chciałbym być" :roll: to Polska zaczęła ich słuchać i dzięki właśnie społeczeństwu polskiemu, któremu odpowiada taka muzyka (nie zapominajmy, że nasze kochane społeczeństwo również uwielbia disco polo :lol: ) odnieśli wielki sukces...Tylko uważam, że jak już osiągnęli tak wieki sukces, to za szybko wydali piątą płytę...jest taka niedopracowana i w ogóle teksty tak jak "Pokażcie ludziom brzuch"...no wybaczcie, ale są bez sensu...płyta piąta moim zdanie wcale nie jest dobra, bo słuchałam jej i naprawdę nie ma się czym tam zachwycać...
Absolutnie nie krytykuję nowej wokalistki Justyny, bo moim zdaniem ma nawet fajny głos...Ogólnie zdecydowanie bardziej podobało mi sie stare Ich3
jeszcze z Magdą Femme...
Nie podoba mi sie tylko, że Michał tak sprzedaje swoją prywatność. Jak już pewnie słyszeliście ma być program w TVN o jego życiu. Coś w stylu Big Brother. Ma mieć w domku kamery itd. Jeszcze w dodatku co mi sie nie podoba to tytuł programu:"Jestem jaki jestem"... jeśli chciał pokazać swoje prawdziwe oblicze, to może to zrobić, ale mógł ten program nazwać całkiem inaczej...mnie ten tytuł będzie juz tylko kojarzył sie z Łezkami (tylko trochę
w innej formie)...więc rzeczywiście program mógł się inaczej nazywać. Zastanawiałam się czy kiedykolwiek Ania lub Adam czy ktoś inny z Łez miałby sesje np. ze swoimi rodzinami...i doszłam do wniosku, że chyba raczej nie...bo ich prywatność jest ich prywatnością i oni sobie ją bardzo cenią...Czy może ktoś widział gdzieś zdjęcie w gazecie synka Arka lub Ani?
Chyba raczej nie...a Michał każdej gazecie pokazał swojego syna, a teraz nawet ogłosił, że jego żona jest po raz drugi w ciąży i już niegługo po raz drugi zostanie ojcem...
Czasami przesadza i ze swoim wyglądem i ze swoim zachowaniem...ale z drugiej strony przecież miał ciężkie dzieciństwo i teraz buntuje się światu i chce pokazać za wszelką cenę jaki jest naprawdę...ale mi on nie przeszkadza...jest to jest...niebyłoby go, to chyba raczej z tego powodu bym nie płakała...

Jeszcze raz napiszę, że już staram się przymykać oko i nie przejmować się porównymwaniem Łez do Ich3, bo to w sumie już stało się nudne...ileż można tego słuchać...ludzie usłyszeli tylko dwie piosenki "Agnieszkę" i "Narcyza" i juz określenie: DISCO POLO. Myślę, że te dwie piosneki nie są takie złe, ale znowu przecież Łzy maja zdecydowanie lepsze niz akurat te dwie...Cóż jednym muzyka Łez się podoba, innym nie...ale każdy ma swój gust i może słuchać co mu sie akurat podoba... :)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Martynka

Postautor: Martynka » 24 lut 2003, 22:22

:shock: Gosia :shock: ale Ci post wyszedł :P Ja tesh jak zobaczyłam na onecie wiadomość "Jestem jaki jestem" to od razu mi się skojarzyło z ŁZAMI i od razu weszłam :D Oczywiście, chodziło o novy program z Michałem Wiśniewskim w roli głównej.... Coś mi sie wydaje, że ten program może być dla niektóych pretekstem do wypowiedzenia zdania na temat ŁEZ... A ludzie będą mieli jeszcze więcej pwodów do tego, żeby porównywać ŁZY do I3...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 lut 2003, 23:55

Mi nazwa tego programu też od razu skojarzyła się z Łzami. Ale nie możemy mieć do nikogo pretensji. "Jestem jaki jestem" nie jest zastrzeżony przez Łzy... Także nie wiem czemu tak się denerwujecie :)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 25 lut 2003, 0:55

A ja uważam, że "Powiedz" to bardzo udana piosenka rozrywkowa, nie gorsza wcale od "Baśki", dużo lepsza od "Lato wszędzie a ty dziewczę zaraz wpadniesz...itd." ;) i prawie tak dobra jak "Agnieszka" he he

Nie ma co porównywać zespołów, można się pobawić w przekomarzanie, która piosenka była większym hitem;)

Ja już nie pamiętam "Love me do" ani "She love's you yeah yeah yeah" ale to ten sam gatunek ;) I na pewno nie disco-polo :P

A pamięta ktoś "Mniej niż zero" na powaznej liscie przebojów Trójki?
...albo gdy co drugi fan rocka spiewał "Oooooooo Andzia!" ;) (słowo ROCK nie zostało tu użyte przez pomyłkę :P )

A takie "Józek nie daruję ci tej nocy!" hehe dzisiaj Beata Kozidrak jest uznaną gwiazdą, nawet RMF ją puszcza ;)

Śpiewała też niegdyś Kora "Kocham cię kochanie moje" :P ...i jakoś nikt nie krzyczał, że kicz zalewa polską muzykę ;)

Na razie wystarczy, bo znowu się powtarzam... :)
Adam
gg 1412220
Martynka

Postautor: Martynka » 25 lut 2003, 2:48

Wiecie co? :lol: Czytając post wyżej stwierdzam że :lol: Adas ma złą pamięć :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 25 lut 2003, 3:15

Faktycznie, starość nie radość, ale nie wiem co ma piernik do wiatraka....hm
marigell

Postautor: marigell » 25 lut 2003, 15:12

Złą? a dlaczego złą?
Jakoś nie zauważyłam, żeby pomylił tytuł i wykonawce :D (choć tylko o Beacie wspomniał)
A Andzie to do dziś lubie :twisted: choć strasznie dawno listy już nie słuchałam :roll: a swego czasu to był mój nałóg, piątek, godz. 19 ... :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 25 lut 2003, 17:38

hm...ja tysh swego czasu słuchałam ich troje. Ale to nie z własnej woli. Moja siostra jest ich fanką. Kupiła sobie ich kasety i wkółko tylko słysze jak śpiewa Wiśniewski:)) Już powoli mam tego dość heh.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Martynka

Postautor: Martynka » 25 lut 2003, 17:40

Adas... No napisałeś, że jush nie pamiętash "She love's you yeah yeah yeah" :D Ja jej może nie pamiętam, bo skąd, ale ją znam.... Beatlesi :P
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 25 lut 2003, 21:53

przede wszystkim co ma do przekazania np. piosenka :zawsze z toba chciałbym być"???
NIC. jak większość piosenek ich3. za to każda piosenka Łez ma coś do przekazania.
marigell

Postautor: marigell » 25 lut 2003, 22:04

Jak to nic?
Ma do przekazania, że On zawsze chciałby z Nią być, no może nie zawsze ale przez całe lato. Czyli piosenka o wakacyjnej miłości. Pod względem treści i przekazu bardzo podobna do "Agnieszki" Łez.
Obrazek

Wróć do „Łzy”