Porównanie Łez do Ich Troje

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 27 sty 2004, 17:14

Coma^ pisze:Dajcie spokój..... Przecież każdy widzi że Łzy się zwyczajnie sprzedały... Ta muzyka, jak dla przedszkolaków, show na scenie, a ta suknia ślubna to już w ogole przegięcie i porażka... Łzy chcą mieć dużo kasy i byc zespolem nr 1 w Polsce. Ja bym sie sama siebie brzydzila na ich miejscu.

Coma^ a który zespół nie chciałby być nr. 1 w Polsce? Wiesz myśle, że ty trochę przesadzasz, dlaczego niby łzy mają się siebie brzydzić!!! Dlatego, że są pod niektórymi względami podobnie do I3?! Ja też uważam, że te całe przebieranie się Ani i wybuchy na koncertach nie są potrzebne, tak samo jak saksofon w Ance, ot tak ale nie przesadzaj! :twisted:
:D
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 27 sty 2004, 19:58

CZY TO ŻE JEST SIĘ SŁAWNYM MUSI BYĆ POWODEM DO TAKICH SŁÓW WASZYCH NA TEMAT ZESPOŁU...? PRZECIEŻ KAŻDY MA JAKIEŚ CELE KTÓRE STARA SIĘ SPEŁNIAĆ W SWOIM ŻYCIU. ZESPOŁU CELEM ZAPEWNE JEST ( ZRESZTĄ JAK KAŻDEGO ZESPOŁU ) PODBICIE SERC JAK NAJWIĘCEJ OSÓB...CZY TO JEST GRZECH ?
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 27 sty 2004, 23:01

Coma^ pisze: Łzy chcą mieć dużo kasy i byc zespolem nr 1 w Polsce.

A kto by nie chciał? Nie ma sensu zarzucać Łzom, że chcą być popularne. Prawie wszystkie zespoły tego chcą tylko, że jednym to się udaje a innym nie. Łzom się udaje i chwała im za to. Ważne jest jednak to żeby Łzy nie zmieniły się na tyle, że już nie będą Łzami. Trochę niepokoją te podobieństwa do Ich 3, o których pisze Sylwia. Mam jednak nadzieję, że skończy się tylko na tych podobieństwach i Łzy nie upodobnią się do reszty do Ich 3. Po co by nam były dwa takie same zespoły? To by było bez sensu.
Marek C.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 sty 2004, 12:23

dokturek pisze:Po co by nam były dwa takie same zespoły?

na szczęście Ania nigdy nie zaśpiewa takim growlem jak Wiśniewski :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 28 sty 2004, 12:37

A kogo z nas tu nie denerwuje porównywanie Łezek do ich troje?Ale rzeczywiście,przybywa coraz więcej wspólnych rzeczy...Są jednak też takie,które Łzy mają lepsze:
1.Teksty:o życiu,a nie jakieś dziadostwo typu facet to świnia
2.Nikt z Łez nie wystąpił w żadnym głupim reality show
3.Nikt z Łez jeszcze nie przefarbował włosów na wściekły czerwony kolor
4.No i najważniejsze:ich troje nawet nie może marzyć o tak świetnym fanclubie jak FFc!!!
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 sty 2004, 16:25

Sama,Sama pisze:1.Teksty:o życiu,a nie jakieś dziadostwo typu facet to świnia

"facet to świnia" to jest akurat bodej BigCyca tekst ;]
2.Nikt z Łez nie wystąpił w żadnym głupim reality show

Adam kiedyś mówił (chyba w czacie na SuperExpressie) że mógłby :wink: 'niestety' ma za małe mieszkanie i mieszka obecnie sam... więc niewielka atrakcja :twisted:
3.Nikt z Łez jeszcze nie przefarbował włosów na wściekły czerwony kolor

Ania i Adam co chwile sie farbuą... a że nie na czerwono... :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 28 sty 2004, 20:42

NO TO MOŻE POMYSLIMY, JAK NAWRÓCIĆ NASZE ŁZY, ABY WRÓCIŁY NA DAWNĄ DROGĘ :?: ABY NIEBYŁO SHOW, ZADNYCH SLUBNYCH KIECEK TYLKO CZYSTA MUZYKAAA....
CO BĘDZIE LEPSZE :?: : SZNTAŻ, BUNT, GROŹBY CZY PROŚBY I USILNE BŁAGANIA :?:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 sty 2004, 21:36

Obawiam się, że do końca nawrócić ich sie nie da....Wyobraź sobie teraz.....Ania znowu zaczyna chodzić w glanach....czarnych strojach.....ludzie by gadali i krytykowali...że sama nie wie czego chce....
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 28 sty 2004, 22:20

Sama,Sama napisała:

1.Teksty:o życiu,a nie jakieś dziadostwo typu facet to świnia

jak juz napisał Jesoos, "facet to swinia" to akurat piosenka BigCyc'a ;) a Ich Troje tez mają 'poetyckie' teksty o zyciu.. chocby na 1 czy 2płycie.

4.No i najważniejsze:ich troje nawet nie może marzyć o tak świetnym fanclubie jak FFc!!!

no, co do tego to chyba nikt nie ma watpliwosci..
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 28 sty 2004, 22:31

Znam wiele zespołów które nie chcą być numerem 1 w Polsce. A poza tym co w tym dobrego ? Trzeba grać muzykę dla mas, komercyjną i łatwą i przyjemną dla ucha, dlaczego Łzy mają to robić ? (Budka Suflera i Bajm już istnieją). Nie mogą mieć mniejszej publiczności, ale nie zatracać swoich ideałów i nie śpiewać: "..moje serce krwawi bo mój chłopak sie nie zjawił..." ? POza tym bycie nr 1 jest bardzo krótkotrwałe jak sie okazalo w przypadku Ich 3.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 sty 2004, 23:18

Coma^ pisze:POza tym bycie nr 1 jest bardzo krótkotrwałe jak sie okazalo w przypadku Ich 3.

A dlaczego uważasz, że ICh Troje było numerem jeden i juz nie jest? To, że o Nich teraz nie słychać wcale o tym nie świadczy.....ludzi i tak i tak ich słuchają.....i będą słuchać.....i skoro ich tak dużo społeczeństwa polskiego słucha....to oznacza, że są numerem 1
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 sty 2004, 23:45

tak mi sie wydaje ze Ich3 nagrywają teraz płyte w innym kraju, co nie oznacza ze przestali być gwiazdą nr 1. po prostu poszli dalej robić kariere, ś nr 1 w Polsce ale może im to za mało..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 29 sty 2004, 0:20

Swietna sprzedaz nowej płyty Wisniewskiego swiadczy o tym, ze jednak Ich Troje cały czas są numerem jeden.. A to, że ostatnio mniej jest Ich w mediach, o niczym nie swiadczy..
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 29 sty 2004, 1:54

i skoro ich tak dużo społeczeństwa polskiego słucha....to oznacza, że są numerem 1

Zgadzam sie z Gosią w 100%.Ich troje jest nadal (niestety) numerem jeden w naszym kraju.Świadczy o tym zainteresowanie osobą Michała W.Przypomne tutaj tylko fakt,że TVN pokazywał jego ślub na biegunie i miało to dość sporą oglądalność.Dużo wody w Wiśle upłynie zanim Ich 3 przestaną być nr.1.Zobaczycie co się będzie działo jak pojawi się ich nowa płyta,znów będzie bum na Wiśniewskiego.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 sty 2004, 11:19

Łukaszo pisze:CO BĘDZIE LEPSZE :?: : SZNTAŻ, BUNT, GROŹBY CZY PROŚBY I USILNE BŁAGANIA :?:

cierpliwość może po prostu :P w końcu nie można nagrywać ciągle z myslą o kolejnym festiwalu... w końcu będa chcieli nagrać coś dla siebie :)
It's the only way.

Wróć do „Łzy”