Porównanie Łez do Ich Troje

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
S_A_B_I_N_A

Postautor: S_A_B_I_N_A » 04 mar 2006, 11:01

Dlaczego niby hańba? ICH3 jest tak samo OK jak Łzy. Tylko, że to forum dla fanów Łez i dlatego tak piszą. :? To nie jest fajne dla ICH3 i dla Łez pewnie też nie... Skoro piszecie, że to hańba. Zachowujcię się OK! :? I postawcie się na miejscu któtregokolwiek z tych zespołów... Po prostu nie powinno się żadnych zespołów porównywać - porównajcie np. teksty pisenek, ale nie same zespoły! Dzieki :P Papapa
"Zapisałam to na śniegu - daleko stąd...
Parę oczywistych, ważnych słów..."
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 04 mar 2006, 14:44

gwiazdeczka pisze: to był tylko żart.

To fajne masz żarty :roll:
Wg mnie porównywanie tych zespołów mnie ma żadnego celu... Bo to są inne zespoły. I ja uwielbiam oba, bo w każdym odnajduje coś wyjątkowegi i szczególnego. A większość osób krytukuje zespł a pewnie nie lubi samego Michała... tak jak i nie lubią Dody - bo oni się wyróżniaja... A w Polsce króluje przeciętniactwo.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
S_A_B_I_N_A

Postautor: S_A_B_I_N_A » 15 mar 2006, 22:55

Święta racja morelka... :? Ludzie to nie ma ani celu, ani sensu. Porównajcie sobie tekst piosenki jak już macie jakąś taką mocną chęć na porównywanie <Polskie porywy>... To tak samo jakbyście porównali Dode do Mandaryny... Widzicie sens?
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 15 mar 2006, 23:27

Nauczcie się słyszeć MUZYKĘ a nie zespół. Ten temat jest bez sensu..
Płyta solowa Wiśni jest w kilku momentach super, tak samo Ostatni Przystanek. Nie macie ciekawszych porównań//??
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Joanna
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 16 mar 2006, 11:08

Każdy ma swój gust muzyczny , większość z nas lubi łezki is łucha róznież muzyki swojej duszy , niekoniecznie ich3 moze nie wszyscy są zwolennikami tego powiększonego o kilka osób zespolu powinni raczej zmienić nazwe z ich 3 na inną przynajmniej ja tak uważam ,przekonamy się jak im pójdzie na eurowizji chociaz ja bym lepiej już widziałą na tym konkursie Łzy z wielu powodów ...a wracajac jeszcze do tematu to z jakim artysstą lub zespołem chcielibyście porównac Łzy ? :)
Awatar użytkownika
S_A_B_I_N_A

Postautor: S_A_B_I_N_A » 18 mar 2006, 0:35

Joanna właśnie o to chodzi, że z ŻADNYM!
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 25 maja 2006, 16:17

[color=black][color=white]Ja uważam ze takie coś jak ICH TROJE to przy łzach sie powinno zapaść pod ziemie!!!ICH TROJE-kicz,dno,i tak dalej.Łzy to pisać umieją(przynajmniej z sensem)oni trafiają do fanów.Ania Wyszkoni na koncertach daje z siebie wszystko,chce nam pokazać ile dla niej znaczymy...A co moze powiedzieć taki MICHAŁ WIŚNIEWSKI-zostawil żone,z 2 dzieci.Zanim otrzymał rozwód okazało sie ze nowa wokalistka ICH TROJE bedzie miala z nim dziecko!!! :shock:
:D takie są fakty.Jesli kogoś swoją wiadomoiscia urazilam-bardzo przepraszam,ale jak na początku zaznaczyłam TO MOJE ZDANIE.
[/color][/color]
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 25 maja 2006, 16:37

karusia pisze:.A co moze powiedzieć taki MICHAŁ WIŚNIEWSKI-zostawil żone,z 2 dzieci.Zanim otrzymał rozwód okazało sie ze nowa wokalistka ICH TROJE bedzie miala z nim dziecko!!! :shock: :D

Nie wiem co Ci do tego, to Jego prywatne życie i niech robi co chce.
A Wiśniewski w istocie dba również bardzo o swoich fanów.

Ten temat mnie drażni, a moze nie on, tylko fanatycy, hm :roll:
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 25 maja 2006, 17:06

karusia pisze:[color=black][color=white]ICH TROJE-kicz,dno,i tak dalej.[color]

[color=white]jeżeli lubisz tak bardzo Łzy to jeszcze nie jest powód żeby takimi słowami obrażać Ich Troje.Proszę Cię bez przesadyzmu.Ja rozumiem,że chcesz bronić w tym temacie Łez,ale chyba nie takimi słowami,że Ich troje to dno,bo mimo wszystko oni też mają swoich fanów tak samo jak inne zespoły
Awatar użytkownika
NatkaZ
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: NatkaZ » 25 maja 2006, 20:18

Np. ja :P na eurowizji zdalam sobie sprawe,ze polowe swojego zycia lubie Ich3 i sie tego nie wstydze.
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 25 maja 2006, 20:52

A dla mnie ICH TROJE jest spoko. I podziwiam ich za to że mimo wielu ukąśliwych uwag (!!) grają swoją muzę i tyle. Olewają wsztskich tych co mówią "hańba i kicz", a grają dla swoje grona fanów. A mimo wszystko mają ich wielu. :D GRATULACJE dla nich za pokonanie na eurowizji takich przeciwników jak Kate Rayan i Silvia Night chociaż one od poczatku były faworytkami. Jej to co że nie wygrali ale nie sam sukces się liczy ale pokazanie swojej klasy. PODZIWIAM takie zespoły!!
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Pyśka

Postautor: Pyśka » 25 maja 2006, 22:38

adir pisze:A dla mnie ICH TROJE jest spoko. I podziwiam ich za to że mimo wielu ukąśliwych uwag (!!) grają swoją muzę i tyle. Olewają wsztskich tych co mówią "hańba i kicz", a grają dla swoje grona fanów. A mimo wszystko mają ich wielu. :D GRATULACJE dla nich za pokonanie na eurowizji takich przeciwników jak Kate Rayan i Silvia Night chociaż one od poczatku były faworytkami. Jej to co że nie wygrali ale nie sam sukces się liczy ale pokazanie swojej klasy. PODZIWIAM takie zespoły!!

Zgadzam się z tym! Nie rozumiem ludzi, którzy jeszcze kilka lat temu bawili się przy "A wszystko to.." czy "Powiedz", a teraz uważają Ich3 za kicz. Podobnie zresztą jak z Łzami..

Powracając do tematu - porownywanie Ich3 do Łez jest ŚMIESZNE.
Awatar użytkownika
dziubek16

Postautor: dziubek16 » 26 maja 2006, 11:41

porownywanie Łez do ich troje hmm..:/ ... ..nie mam nic do Ich3 .bo wystep na eurowizji calkiem calkiem... ale nie przginajmy:P
"Weronika Bardzo Chciała Spróbować Jak To Jest Stoczyć Się Na Samo Dno Być Dla Innych Tylko Tłem"
Awatar użytkownika
lw23

Postautor: lw23 » 26 maja 2006, 20:27

Nie zgadzam sie ze ICH3 graja zupelnie inna muzyke od Łez, w koncu jedni i drudzy graja pop-rock, czy cos w tym stylu. Osobiscie nie znosze ICH3 ale coraz bardziej wydaje m isie sluszne porownywanie Łez do ICH3 bo łzy coraz bardziej badziewskie sie niestety robia i komercha ogormna
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 27 maja 2006, 1:45

Zapodajcie sobie koncert Łez i na kolana, a co do Ich3 to też koncert i na kolana, na Virgin też - i chcecie gadać to najpierw poskaczcie na koncertach, ja mam ich około 100 zaliczonych, Różnych :)
Podobno są granice głupoty - to nieprawda

Wróć do „Łzy”