Porównanie Łez do Ich Troje

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 28 lut 2003, 0:25

Napewno zapytają o Michała...no w końcu to o nim program...ale i tak sie cieszę, że wystąpią...oby nie było to kilka sekund...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 lut 2003, 2:07

Jak siem dowiedziałam ze ten rejalityszoł ;) z Wiśniewskim będzie sie nazywał się "Jestem jaki jestem" to juz nie sie niebezpiecznie skojarzyło... "kurna to jakiś plagiat... -myślę- obrażać "moje" łezki nadając taki tytuł tem czemuś:(!!" A jak napisali na głównej o występie to załamałam ręce... :((
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 28 lut 2003, 3:15

Oj mi też od razu przyszły namyśl Łzy, mogli sobie troszke inny tytuł wymyślić
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 lut 2003, 3:31

Nie przesadzajcie już tak z tym tytułem.. To, że Wam się kojarzy, nie znaczy że przeciętnemu polakowi też... Poza tym... Przecież to nie jest zastrzeżone przez Łzy!
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 lut 2003, 4:54

Tak samo jakaś Avril Lavine czy jak to się tam pisze. W każdej gazecie lub wywiadzie jest napisaen, że jest straszną luzarą...buntowniczką...itd. Po co cały czas to powatarza?
Tu chciałam nawiązać, choć to troszkę nie na temat ... w 100%-ach się zgadzam z Sarą, bo to nie Avril kreuje się na " luzarę " ... w sumie to dziennikarstwem interesuję się sporo i wiem, że na tym polega chwyt - by złapać jeden temat i jak nie ma o czym pisać, to pisać wciąż o jednym i to najlepiej o tym, o co ludzie pytają najczęściej ... Poza tym nie trzeba się znać, żeby zauważyć to zjawisko - starczy przejrzeć gazety muzyczne sprzed kilku miesięcy ... co było w każdym wywiadzie z Britney ? Że jest dziewicą ... Czy Ona w kółko powtarzała " Jestem dziewicą " ? Nie ! To Oni w kółko pytali " Czy jesteś dziewicą ? " - a potem ludzie gadali o Niej - " Ta to non stop powtarza tylko, że jest dziwicą " ... i myślę, że tak samo jest w tym przypadku ... a tak na marginesie, to ja lubię Avril ... a fakt, że " jest luzarą i lubi śmiać się z ludzi " ma akurat z płytą wspólnego bardzo dużo ... i na ten temat to na tyle ...

Łzy u Wiśniewskiego ... trochę to śmieszne i intrygujące, ale ogólnie cieszy fakt, że coraz częściej i coraz więcej Ich w TV ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 28 lut 2003, 7:27

Tytuł wziął się stąd, że Michał powiedział w pierwszym odcinku "jestem jaki jestem"... To jest normalne, często używane powiedzenie i tak jak mówi Justysia nie wszystkim się kojarzy ze Łzami.

:arrow: Syriel... a co byś powiedziała gdyby fani Ich Troje uznali, że występ Łez w tym programie to obraza Michała Wiśniewskiego... :roll: :roll: ?? Pomyśl czasem w troche innych, szerszych kategoriach!!
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 lut 2003, 17:17

Niussia pisze:
:arrow: Syriel... a co byś powiedziała gdyby fani Ich Troje uznali, że występ Łez w tym programie to obraza Michała Wiśniewskiego... :roll: :roll: ?? Pomyśl czasem w troche innych, szerszych kategoriach!!

ja nic nie mam do fanów ich3 niech oni sobie słuchają swojej muzyki, a my swojej... Tylko to co robi pam Michał W. czasami przechodzi ludzkie pojęcie i chyba to mi się może nie podobać... Co do tego, że fani ich3 mogą tak myśleć o Lzach to tylko i wyłącznie ich problem...
a tak na marginesie to jak sadzicie czy łzy zostały zaproszone do występu w tym programie przez pana Michała W. czy może ludzi TVN???? jeśli przez Michała to widzocznie lubi on muzykę Łez....
marigell

Postautor: marigell » 28 lut 2003, 18:19

A może lubi Łzy jako ludzi a nie muzyke? albo jedno i drugie?
Nie wiem czy to co robi MichałW przechodzi ludzkie pojęcie :roll: raczej to co się dzieje wokół niego, ta cała "nagonka" na IchTroje przechodzi ludzkie pojęcie

Syriel pisze:Co do tego, że fani ich3 mogą tak myśleć o Lzach to tylko i wyłącznie ich problem...
No tak. A to co Ty myślisz o Ich3 i Michale W to Twój problem :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 lut 2003, 20:18

Nawiązując do zdjęcia....

Zdjęcie przedstawia Michała na koncercie....w roli...w sumie nie wiem jakiej dokładnie, ale wiem, że w piosence chodzi o to, że Michał jest chory psychicznie i zabija swoja dziewczyną (na koncertach-swoją żonę...m.in. targa ją za włosy...)... :roll: więc moje malutkie sąsiadki bliźniaczki tak kochają Michała i pojechały na jego koncert do Opola...Michał zachowywał się
dokładnie tak jak na zdjęciu i wyobraźcie sobie, że te dwie małe dziewczynki, które go tak kochają (mają po 6 lat) zobaczyły tę scenę i zaczeły płakać, bo ich Michał na scenie zabijał swoją żonę i był cały w krwi... :) czy to jest normalne? Takim małym dzieciom cos takiego przedstawiać...a przecież na koncerty nie przychodzą tylko osoby pełnoletnie, ale również małe dziewczynki, które go uwielbiają... :roll:

P.S.Babsko, ta scena jest z Twojej ulubionej piosenki..."Capre diem, kurde balans, albo i nie" :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 28 lut 2003, 20:42

Nawiązując do "takich rzeczy" jakie robią niektórzy na koncertach... Rzeczywiście taka scenka to może lekka przesada, bo trochę też dziwię się ogólnie po cóż takie coś odgrywać na koncertach, no ale dobra ICH sprawa. Zresztą każdy może to inaczej odbierać ,ale chyba takie małe dzieci najgorzej... I co po obejrzeniu takiego "występu" przestały kochać Michała? Hę Gosiu?... A może zaczęły znowu, gdy usłyszały Keine Grencen?
Zdania w tej kwestii są napewno podzielone <o kwestie koncertów mi chodzi teraz :D > Niektórym mogą się podobać takie scenki i ogólnie urozmaicenia koncertów. Choć trzeba też przywiązywać uwagę do tego, że nie tylko dorośli chodzą na koncerty i to z tymi dziewczynkami jest chyba dobrym argumentem, żeby Michaś zastanowił się nad tym co wyprawia na koncertach - może ktoś mu to przekaże :wink: :lol: ? Jest wiele zespołów, które mają jakieś "atrakcje" na koncertach <np. Rammstein albo Marlin Menson zapewne >, co pewnie też budzi kontrowersje, a wśród niektórych podziw, więc chyba nic nie poradzimy na straszenie dzieci takimi rzeczami... Bo GWIAZDY są nieobliczalne, a ludziom raczej podoba się świat, wtedy gdy COŚ się dzieje...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 lut 2003, 20:51

I tu pojawiają się pytania dlaczego np. gdy do Polski przyjechała kapela Marilyn Manson wszyscy zrobili nagonkę aby koncert się nie odbył?? Dlaczego na koncerty Ich3 na których prezentowane są akty przemocy wpuszczane są dzieci?? Dlaczego koncerty Ich3 nie są tak bojkotowane jak występy Mansona. Przecież nawet image Wiśniewskiego mocno jest stylizowany na Mansona, niektóre jego zachowania są żywcem wyciągnięte z koncertów MM. Za przeciwko koncertowi MM, podawano, że jego koncerty są niebezpieczne i zbyt kontrowersyjne dla młodzieży. Wiec co powiedzieć o niektórych show Wiśniewskiego?? A przecież na koncerty Ich3 przychodzą w dużej mierze dzieci, które jeszcze za bardzo nie rozróżniają show od prawdziwego życia. Wiec bardzo mnie denerwują ludzie, którzy na koncerty Ich3 puszczają swoje dzieci, a pytane o Mansona najeżdżają na jego. Nie mam nic przeciwko koncertom Ich3 jak ktoś ma na nie ochotę niech chodzi, ale niech następnego dnia nie protestuje przeciwko koncertowi jakiegoś innego wykonawcy.
marigell

Postautor: marigell » 28 lut 2003, 20:53

Hmmm ... skoro na koncerty przychodzą małe dziewczynki, które się wystraszyły Michała to może Ich3 powinni tak jak Łzy grać w klubach gdzie wstęp jest od 18 lat? :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 28 lut 2003, 21:02

Chyba rzeczywiście koncerty ICH TROJE powinny być ograniczone jakimś wiekiem :wink: - a to wszystko tylko dlatego, że pan Wiśniewski chce rozwijać swój niedopracowany i żywcem ściągnięty "imicz" < :wink: >.
Takie niestety jest już zakłamanie ludzkie, że przeciwko Mansonowi to zawsze będą, ale za swojego ukochanego Michała rękę dadzą urwać i jeszcze zabiorą dzieci na koncert - pogratulować. To tak samo jak nikt <tak przeważnie się w szkołach mówi i gdziekolwiek zresztą> nie słucha ICH TROJE i ogólnie gadają, że to beznadziejstwo <po usłyszeniu pioseneczek: np.Powiedz, Wypijmy za to>, ale wszyscy znają włąśnie te teksty i niejedni chodzą na koncerty - dziwne? A może nienormalne? Nie wiem, nie moja sprawa i wolę nie wiedzieć dlaczego tak się dzieje - może to po prostu wpływ mediów i dużej częstotliwości puszczania ICH piosenek.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 lut 2003, 21:09

jeśli chodzi o porównywanie Łezek do... Ich troje to uważam to za głupie i absurdalne. a jak usłyszałam że program z wiśniewskim bedzie miał tytuł "jestem jaki jestem" to mało ze schodów nie spadłam(bo akurat gadałam z koleżanką na korytarzu i ona mi powiedziała).to okropne to jest tytuł łezek coprawda nie zastrzeżony i nie możemy mieć pretensjnji ale mnie szlak trafia jak słysze coś o tym programie,
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
marigell

Postautor: marigell » 28 lut 2003, 21:13

*Babsko* pisze:... a to wszystko tylko dlatego, że pan Wiśniewski chce rozwijać swój niedopracowany i żywcem ściągnięty "imicz" < :wink: >.

Nie wiem czy taki niedopracowany. Na koncercie IchTroje nie byłam. Widziałam tylko w TV. Podobał mi się. Choć za IchTroje nie przepadam a obejrzalam z ciekawości. I nie jest on jedynym, ktory "ściąga imicz"

*Babsko* pisze:Takie niestety jest już zakłamanie ludzkie, że przeciwko Mansonowi to zawsze będą, ale za swojego ukochanego Michała rękę dadzą urwać i jeszcze zabiorą dzieci na koncert - pogratulować.

Skąd wiesz, ze Ci sami ludzie są za Michałem co przeciwko Mansonowi?

*Babsko* pisze:To tak samo jak nikt <tak przeważnie się w szkołach mówi i gdziekolwiek zresztą> nie słucha ICH TROJE i ogólnie gadają, że to beznadziejstwo <po usłyszeniu pioseneczek: np.Powiedz, Wypijmy za to>, ale wszyscy znają włąśnie te teksty i niejedni chodzą na koncerty - dziwne?

Hmmm .... no rzeczywiście dziwne. Tyle, że osobiście to ja się z taką sytuacją nie spotkałam. Zazwyczaj jak ktoś słucha IchTroje to się do tego przyznaje. Uważam, ze nie ma się czego wstydzić i przyznawać się /mówie tutaj o ludziach z ktorymi ja się zetknełam/
I pytanie do Ciebie *Babsko* - słuchasz IchTroje? i nie mam tutaj puszczania płyt w domu, tylko czy jak np w TV leci, zmieniasz program czy zostawiasz?
Obrazek

Wróć do „Łzy”