No i po "Muzykograniu"....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

No i po "Muzykograniu"....

Postautor: Sylwia » 16 lut 2003, 16:50

Właśnie się program skończył...... :wink: Zaraz opiszę co mi się podobało...a co nie...... :lol:
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 lut 2003, 17:03

Jeśli mam być szczera, to mi się nie podobało... Właściwie to niczego nowego z tego wywiadu się nie dowiedzieliśmy... :? Cały program jedno wielkie pomieszanie i poplątanie... 2 zespoły jako goście? Bez sensu... :? Teledyski zostały poucinane... :? Sam zespół wyglądał jakoś tak kiepskawo, ale to jesteśmy w stanie wybaczyć, bo ja bym wyglądała nie lepiej po nieprzespanej nocy :P Tylko może mała zrzutka na grzebień dla Adama? :twisted:
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 16 lut 2003, 17:20

Adamowi to by sie raczej kawa przydała :twisted:
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 16 lut 2003, 17:26

Hm....zrzutka na grzebień dla Adasia-dobry pomysł hieh:) Hm..mi sie tez nie za bardzo podobał wywiad. Myslałam, że to tylko oni będa gośćmi. A poza tym tylko Adam sie wypowiadał, Ania troszke a Arek wcale. I rzeczywiście nic nowego sie nie dowiedzieliśmy o zespole. Ale najlepsze jest pytanie konkursowe:) Czy ktoś zna odpowiedz?:wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 lut 2003, 17:26

Na śmierć o tym programie zapomniałam-ale na szczęscie w piątek jest powtórka-bedzie sie trzeba z lekcjii urwać :D
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 16 lut 2003, 17:26

Hm....zrzutka na grzebień dla Adasia-dobry pomysł hieh:) Hm..mi sie tez nie za bardzo podobał wywiad. Myslałam, że to tylko oni będa gośćmi. A poza tym tylko Adam sie wypowiadał, Ania troszke a Arek wcale. I rzeczywiście nic nowego sie nie dowiedzieliśmy o zespole. Ale najlepsze jest pytanie konkursowe:) Czy ktoś zna odpowiedz?:wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 lut 2003, 17:35

Aniołek pisze:Ale najlepsze jest pytanie konkursowe:) Czy ktoś zna odpowiedz?:wink:

Ja nie mam zielonego pojęcia :lol: :wink:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 16 lut 2003, 17:39

To ja niestety się nie zgodzę, bo mnie się właśnie nadzwyczaj podobało :D A mnie to się podobno nigdy nic nie podoba :P ... znaczy może tak ---> co mi się w całym programie nie podobało :

---> narwana prowadząca pani Iza :lol: przekomicznie wymawiająca nazwę " ŁZY " i gibająca się jakby miała owsiki :D

---> ciągłe przerywanie wywiadu na jakieś badziewne klipy ( oprócz Jajecznicy ... Jajecznica rulezzzzzzzzzzzz :lol: )

---> to, że głównym punktem wywiadu dla pana dziennikarza była " prawdziwa gitara Scorpionsów " wisząca na ścianie :P

---> Ania troszkę nie w sosie - ale to akurat nie nowość :roll: ( ale ten program skłonił mnie do zauważenia pewnego plusu w " Ani nie w sosie " :lol: - o tym za moment ... )

---> zastanawiam się ile lat jeszcze ŁZY muszą być na polskiej scenie muzycznej, żeby nie musieć w każdym wywiadzie przypominać, że są z Pszowa ( przez " esz zet " - Adaś to umie tłumaczyć :P ) i żeby każdy dziennikarz nie pytał " Gdzie to leży " :?

---> nie omieszkali puścić " Ja nie lubię nikogo " - jakby nie było lepszych piosenek :? :D

---> no i z tą grupą przyjaciół, to odjechali :lol: :D każdy zorientowany przyzna mi rację :wink:

No to teraz powiem co mi się podobało ... a nawet bardzo podobało :lol:

---> mowa Adasia na temat fanów - to było coś ... pokazał klasę ( w końcu :wink: ) i osobiście się wzruszyłam ... ździwiłabym się, gdyby to powiedziała Ania :roll: a jeszcze bardziej bym się ździwiła, gdyby Arek powiedział cokolwiek :wink:

---> a teraz o " Ani nie w sosie " ... obserwując zachowanie wokalistki zespołu Friends, stwierdziłam z całą szczerością, że już zdecydowanie wolę naszą Anię ( nawet jak jest nie w sosie ) niżby miała zachowywać się tak, jak ta pani :P Taki kontrast ... :wink: Wolę Ją jak milczy z nieco zdegustowaną miną, niżby miała się cieszyć jak durna i krzyczeć " chcieli mnie wyrwać hihihihi " :?

---> puścili sporo teledysków ... i nawet " Niebieską Sukienkę ", co się w TV rzadko zdarza ...

---> tak dużo ten koleś opowiadał o sukcesach ... chwalił, że bez wytwórni ... że taki sukces ... że własna praca ... że to fenomen - myślę, że ŁZY mogą śmiało czuć się w pełni dowartościowane :lol: Wreszcie ktoś to publicznie docenił :lol:

---> Ania opowiadająca o Tobiaszku, to coś przepięknego :roll: Taką bym Ją chciała widzieć zawsze ...

---> no i poza tym było naprawdę SUPER :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 16 lut 2003, 17:53

Ja niegdy nie przepadałem za takimi programami, i ten tez nie zmienił mojego zdania. Taki misz masz wsyztskiego i niczego. Podobało mi sie ze pokazali Cave w duecie z Minoque, uwielbiam ten kawałek.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 16 lut 2003, 17:53

Hm.....już mnie Kasia molestuje, że mam opisać moje spostrzeżenia dotyczące wywiadu......więc zacznę od tego, że nie było to takie jakie miało być...ale nie było to też takie złe...mogło być gorsze.....jak np.HITMANIAK który to był kompletną porażką. Wprawdzie Arek nie miał okazji się wypowiedzieć bo kolega Konkol klepał jak nakręcony..(na szczęście dał się choć troszkę wykazać wokalistce :lol: )....ale z drugiej strony trzeba być obiektywnym...Adam coraz lepiej sobie radzi w wywiadach.....nawet pomimo swojego samopoczucia które niewątpliwie w tym dniu nie było za dobre:D....starał się odpowiadać na pytania rzeczowo.....choć jak dla mnie za długo....za rozwlekle....... :?
Natomiast jeśli chodzi o Anie to ostatnio mam wrażenie, że chyba nie za bardzo jej odpowiada rola bycia na drugim planie.....za liderem...choć to oczywiście moje spostrzeżenia.....nie zawsze oczywiście są trafne....

Co do tych pytań jakie padały...dziękowałam Bogu, że nie usłyszałam np."SKĄD SIĘ WZIEŁA NAZWA ZESPOŁU?"...czy "CZY TO PRAWDA ŻE ZACZYNALIŚCIE W DOMU PARAFIALNYM?".....choć i tak te pytania które Paweł Sztomke zadawał śwaidczyły o nie takim jak być powinno jego przygotowaniu do przeprowadzenia wywiadu...wskazane by było przede wszystkim wspomnieć o wejściu zespołu do studia...bo niewątpliwie najważniejsze wydarzenie ostatnich dni......czy o to jak powstawaje nowa płyta.....

Teraz kilka słów o zespole.......Adaś rzeczywiście starał się przekazać to co potencjalny człowiek który za bardzo nie zna twórczości zespołu może zrozumieć po przesłuchaniu płyty.......i tu chyba wiem, że takie wywiady raczej nie są skierowane w naszą stronę bo my na temat każdego utworu mamy sprecyzowane poglądy......konkretna wizje...a potencjalny słuchacz nie wie na co się ma nastawiać i Adam stara się to takiemu właśnie człowiekowi przekazać w najprostszy sposób.......Ania.......(nie podoba mi się nowa fryzura:D)....ale jakaś odległa temu o czym była mowa...nie wiem czy to zmęczenie...znużenie......czy złość...że nie miała za bardzo możliwości mówić.....wolę się nie zastanawiać....bo ja mam do niej pewną słabość której nie chcę starcić.....Arek....czasem jak słucha mam wrażenie, że miał by coś do dodania.....ale nie wiem czy to nieśmiałość.....czy niechęć do prowadzących......czy może "woli nie odbierać chleba liderowi"..... :wink: :wink:

Co do samego programu.........prowadząca......szkoda gadać.......kompletnie nie odpowiadająca mi jako ktoś kto jest gospodarzem programu........wqurza mnie, że co 5 minut wywiad przerywają żeby co drugie 5 słyszeć.....a terez PAWEŁ SZTOMPKE.....I ZESPÓŁ ŁZY.....raz a porządnie.....ale bez żadnych wstawek typu FRIENDS.....czy TATU :wink: :wink:

Nie wiem co mam jeszcze opisać.....chyba że jestem zadowolona.......z tego, że znowu po takim wywiadzie znajdzie się ktoś kto wpadnie na koncercik czy kupi płytę......oby nie JJJ bo następnej może nie kupić:D:D:D

A....zapomniałabym....w tym zestawie clipów brakowało mi ANASTAZJI........
Sylwia
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 16 lut 2003, 18:14

SYLWIA z kethlin dały czadu !!!!!
wlaśnie nie było anastazji !!!! :(
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 16 lut 2003, 18:18

" Lukrecji " też nie :cry: Bo nie nagrali :cry:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 16 lut 2003, 18:19

ja oczywiscie zaspalam ;(
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 16 lut 2003, 19:01

HA! JACY ONI SKROMNI : "NIE, MY NIEJESTESMY WSPANIAŁYMI MUZYKAMI, NIE NIE....." KURCZE... JESLI NIE ONI TO KTO POWIECIE MI? ....... A TO ZE SA GRUPA WSPANIAŁYCH PRZYJACIÓŁ TO CHYBA CIESZY TAKZE NAS, PRAWDA
:D
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 16 lut 2003, 19:08

No nie ma co sie okkłaamywaz muzycy Łez nie sa wirtuozami instrumnetów.

Wróć do „Łzy”