No i po "Muzykograniu"....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 16 lut 2003, 19:10

powiem tak. ogolnie tez mnie wkurza ta przekolorowana i przedziwna kobietka prowadzaca program, kora jest strasznie sztywna i nienaturalna. swietnie wypowiadala nazwe :"Łuzzyy" jakos tak to chyba brzmialo?

Adas... no coz... nie widzialam za wiele wczesniej wywiadow, ale przy poprzednich odnosilam wrazenie, ze zespol za bardzo nie ma nic do powiedzenia. chociaz na przyklad w takiej Vivie mat, ktora prowadzil niejaki Daro, ktory podtykal im banana czy poduszke czy co to tam bylo pieprzac jakies bzdury to sie slabo robilo.... nikt by sie przy tym czlowieczku nie portafil z sensem wypowiedziec, choc bylam zachwycona jak Ania go zzgasila zauwazajac jego brak kultury przy pozegnaniu. gratuluje, Aniu! dobra, ale wracam do tematu. Teraz, powiem szczerze, bylam zaskoczona. Adam mowil sporo i co najwazniejsze - z sensem. Bardzo mi sie podobaly slowa o fanach :) zreszta jak zawsze jak ktos z zespolu na ten temat sie wypowiada. chociaz grzebien faktycznie by sie przydal.

---> no i z tą grupą przyjaciół, to odjechali każdy zorientowany przyzna mi rację

chyba jestem niezorientowana Kasiu... :?

a teraz o " Ani nie w sosie " ... obserwując zachowanie wokalistki zespołu Friends, stwierdziłam z całą szczerością, że już zdecydowanie wolę naszą Anię ( nawet jak jest nie w sosie ) niżby miała zachowywać się tak, jak ta pani

wiecie, jak ajkos nie odbieram Ani ze jest nie w sosie, czy cos. Faktycznie niewiele mowi, nie chichocze jak idiotka.... ale ja to odbieram jako wewnetrzny spokoj. Ktos, kto pisze takie texty, mi ise wydaje, musi byc wewnetrznie wyciszony i tak dalej.

nawet pomimo swojego samopoczucia które niewątpliwie w tym dniu nie było za dobre

dlaczego mialo nie byc za dobre?

Co do tych pytań jakie padały...dziękowałam Bogu, że nie usłyszałam np."SKĄD SIĘ WZIEŁA NAZWA ZESPOŁU?"...czy "CZY TO PRAWDA ŻE ZACZYNALIŚCIE W DOMU PARAFIALNYM?".....choć i tak te pytania które Paweł Sztomke zadawał śwaidczyły o nie takim jak być powinno jego przygotowaniu do przeprowadzenia wywiadu...

wiesz, mi sie wydaje, ze wywiady maja byc zrozumiale przede wszystkim dla osob, ktore zespolu za bardzo nie znaja, my jestesmy obcykani w takich rewelacjach, skad jest zespol, dlaczego nazwa Łzy, a nie inaczej, i tak dalej, i tak dalej... a ze lowimy kazdy wywiad jaki mozemy obejrzec, to faktycznie nas to nudzi... ale coz, nie jestesmy sami. niech inni sie dowiedza tego, cco my wiemy, a moze siegna po wiecej informacji. sama ostatnio na koncercie w toruniu uswiadomilam pewna dziewczyne jaki jest adres strony i skad jest zespol, bo myslala, ze z warszawy i ze zespol jest z pomatonem. wiec nawet ci co chodza na koncerty nie wiedza wszystkiego.

moze faktycznie powinna byc wzmianka na temat wejscia do studia.... chociaz z tego, co na poczatku bylo powiedziane, tj. ze łzy ilestam tygodni wygrywaja w Ringu, mozna bylo wywnioskowac, ze wtedy na stronce internetowej nie bylo jeszcze tej informacji. moze to dlatego?

po takim wywiadzie znajdzie się ktoś kto wpadnie na koncercik czy kupi płytę......oby nie JJJ bo następnej może nie kupić

wiesz, nie wydaje mi sie. kilka osob z moich znajomych zaczelo sluchac zespolu wlasnie po tym, jak pozyczylam im JJJ. a teraz zasluchuja sie w piosenkach z pierwszej plyty... tylko, kurde, jaki byl jej tytul???? :P

ja ogolnie "jestem na tak" choc faktycznie powinna byc to jakas ciaglosc, a nie przerywane tatu czy czym innym.
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 lut 2003, 20:10

No i popatrzyłam na to "Muzykogranie"...

Gdzie Rafał, Adi i Dawid??? Czemu ich nie było?? Szkoda. Szczerze to ten gościu co przeprowadzał wywiad to jakiś niepociumany ;) za przeproszeniem był. Odniosłam wrażenie, że o muzyce Łez wie tyle no nic, z tego też względu pytania nie były zbyt ciekawe... nic o nowej płycie (!) :(. W jednej chwili mi sie wydawało jakby powiedział: "Ania, Arek i Adrian..." ale może mi sie przesłyszało... Oczywiście pan Konkol jak zwykle powiedział kilka dobrych ;) tekstów Pszów przez Sz z :);) i "znam jedną nutkę taką z kreseczką" czy cos takiego, to mnie rozbroiło... No i oczywiście też siem rozczuliłam jak Adam mówił o fanach :)))

Hmmmm... no i Adam się obciął... hihihi :)))

ahh jeszcze muszę wziąść udział w tym konkursie :);)....
Martynka

Postautor: Martynka » 16 lut 2003, 21:28

I co ja mam teraz napisać, jak jush wszyscy wszystko napisali? :lol: BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 17 lut 2003, 3:41

Nie no, rewelacja jak czytam wasze wypowiedzi to ze śmiechu pękam szczególnie chodzi mi o wypowiedz Kathleen(minusy programy) wszystko jest ujęte bez ściemniania i obwijania w bawełne, dziewczyny świetne recenzje. Mnie też troszke denerwowała ta kobitka z teledyskami cały czas się wcinała. ALe ogólnie podobał mi się program.

Jestem chora i nie mam humoru, ale jak czyta się takie wypowiedzi to samopoczucie od razu się polepsza. Sylwia,Ania,Kasia- dzięki
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Martynka

Postautor: Martynka » 17 lut 2003, 3:51

Ewa... KAT ma zawsze świetne recenzje :D BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
marigell

Postautor: marigell » 17 lut 2003, 15:28

Ja tylko chciałam powiedzieć, że MUZYKOGRANIE się wcześniej zaczeło (wg mojego zegarka) przez co nie widziałam całości :? :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 17 lut 2003, 15:43

Ja oczywiście zaspalem..... :cry: Kiedy jest ta powtórka ????
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
marigell

Postautor: marigell » 17 lut 2003, 16:14

Chyba w piątek. Sprawdź w programie.
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 17 lut 2003, 17:01

piątek 13:30.... :roll:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 17 lut 2003, 19:16

jeśli chodzi o ocene programu to niezbyt mi siem podobało. naprawde było troche zamieszania z tymi dwoma zespołami na raz, ucinali teledyski i nie zadawał takich ciekawych pytań. a poza tym wielki minus fatalnie było wszystko słychać. może to nagłośnienie? albo mój telewizorek? ale raczej nagłośnienie bo oglądałam w dwóch telefizorkach i w obu kiepsko było słychać. mało co rozumiałam.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
marigell

Postautor: marigell » 17 lut 2003, 21:02

Czy ktoś pamięta maila do Muzykogrania? bo chciałam wsiąść udział w konkursie a maila nigdzie znaleźć nie mogę :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 17 lut 2003, 21:09

mi sie podobal wywiad niczego nowego nie bylo ale ten wywiad byl dla wszystkich a nie tylko dla nas!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 17 lut 2003, 21:11

myzykogranie@amc.pl pytanie brzmi jai bylk tytul pierwszej plyty hmmmm... ale trudne pytanie :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
marigell

Postautor: marigell » 17 lut 2003, 21:17

Dzięki.
Wiem, ze pytanie trudne ale będe strzelać Obrazek Obrazek

Już wysłałam odpowiedź. Może wygram :roll: Obrazek Obrazek
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 17 lut 2003, 21:48

ja też wysłałam :lol:
Są łzy, które jak ogień palą...

Wróć do „Łzy”