No i po "Muzykograniu"....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 24 lut 2003, 1:21

Mi to się tam bardzo podobało prowadzenie p.Sztomke <czy jak mu tam, nie znam osobiście więc nie bardzo kojarzę :wink: >. Tak... bardzo naturalne i w ogóle świetne...
Krytykiem nie jestem i oceniać nie powinnam, ale chyba jako prowadzący się nie sprawdził skoro nawet ZESPÓŁ <w squadzie - dwie łzy męskie i jedna żeńska> w pewnych momentach podśmiewywał się <nie wiem jak to wyrazić> z niego chyba, no bo z kogo <najlepsza była reakcja Arka i Ani - te miny rozbrajały :lol: ,a Adam to myślałam, że się tym napojem zachłyśnie...>.
Propozycja by mówili o sobie wszystko, bo widzowie chcą wszystko wiedzieć też była trochę NIEPROFESJONALNA. Ogólnie można powiedzieć, że pan prowadzący chciał chyba się odmłodzić starając się być wyluzowanym <tak jak pani zapowiadająca :lol: >, czy coś, co mu raczej nie wyszło albo tylko mi się tak wydaje... 8)
Programu tego nigdy nie oglądam, to była wyjątkowa okoliczność, ale TAKIE programy mają też duże znaczenie w ROZWIJANIU KARIERY. Więc ogólnie dobrze, że ŁZY pokazują się w telewizji coraz częściej.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 24 lut 2003, 20:21

Oglądałam Muzykogranie i...powiem szczerze, że ten wywiad był taki sobie...ani dobry, ani zły
...W każdym wywiadzie padaja przeważnie te same pytania, więc w sumie naprawdę niczego w sumie nowego się nie dowiedzieliśmy...oprócz tego, że zespół powiedział trochę o nowej płytce. Tak...Arek mógł się chociaż troszeczkę wypowiedzieć (jego jedyne słowo, to chyba tylko "cześć" na pożegnanie :roll: ), Adam przeważnie się wypowiadał...Ania też troszeczkę coś tam dopowiedziała...co mnie trochę zdzwiło...bo ostatnio w wywiadach coraz cześciej się wypowiada i bardzo sie z tego cieszę... :D

Najbardziej mnie rozbawił prowadzący wywiad-Paweł Sztomke... :roll: jak słyszałam jego głos, to aż mi sie śmiać chciało. Jak on mówił...śmiesznie w dodatku jak stary dziadek...i nie dziwię się dlaczego Arek, Ania i Adam strzelali takie minki do kamery... :D miałam wrażenie że sie z niego nabijają...bo ja sama nie mogłam się powstrzymać os smiechu w niektórych
momentach...ale p.Sztomke starał sie jak tylko mógł...i z tego taki morał, że lepiej jak wywiady przeprowadzają osoby młodsze wiekowo niż p.Sztomke. :lol:

Co do prowadzącej....w sumie ja bym to zostawiła bez komentarza.... :roll:

Zdziwiło mnie też, że nie było całego zespołu...tylko "3 Łzy" jak to powiedział p.Sztomke:"2 męskie i 1 żeńska"...Oglądałam dzisiaj akurat ten program i gościem był zespół Czarno-Czarni...nie wiem dlaczego, ale ich też było 3...mimo, że w zespołe jest 5 osób...może to tylko zbieg okoliczności...lub być może na wywiad zapraszają tylko 3 osoby z zespołu...
trudno mi powiedzieć...

Najbardziej jednak w całym wywiadzie podobała mi się wypowiedz o nas, fanach Łez...Adam to tak ładnie powiedział, zrobiło mi się miło jak to usłyszałam... Mógł jeszcze tylko pozdrowić fanów z forum... :wink:

A konkurs....hmmmm.....bardzo chciałam spróbować i zaangażowałam tatę i mamę w niego...siebie oczywiście też...i co się okazało...poszczęściło mi się i...WYGRAŁAM PŁYTKĘ !!!!!!!! :lol: :P
Z czego bardzo się cieszę !!! Nawet chyba nie wyobrażacie sobie jak bardzo !
Jeszcze tylko nie wiem czy płytę czy singiel, ale jak przyślą to Wam napiszę.

I tym optymistycznym akcenetem...konczę moją wypowiedz na temat Muzykogrania.... :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 24 lut 2003, 20:26

*Babsko* pisze:Programu tego nigdy nie oglądam, to była wyjątkowa okoliczność, ale TAKIE programy mają też duże znaczenie w ROZWIJANIU KARIERY. Więc ogólnie dobrze, że ŁZY pokazują się w telewizji coraz częściej.
No ciekawe jaka to była okoliczność...byłaś zmuszona oglądać, bo wiesz,że ja bym tego nie przegapiła... :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Martynka

Postautor: Martynka » 24 lut 2003, 22:10

Wiecie co? Ja mam dziwne wrażenie, że właśnie dzięki takim częstym wywiadom w TV z Łzami może sie coś stać... :roll: Chodzi mi o to, że to może za bardzo wpłynąć nawet na muzyke..... Jak ich będą puszczać teraz tak często w TV to na płycie znów sie pojawią piosenki w stylu "Agnieszki", albo "JNLN" :roll: No bo telewizja przecież potrzebuje czegoć "dla ludzi" :roll: Bo np. "Lukrecja" jest za mało komercyjna i nie nadaje sie do TV :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 24 lut 2003, 22:48

Myślisz, że będą próbowali przerobić ŁZY na zespół bardziej komercyjny grający przezabawne utworki o śmiesznych, dennych tekstach podobających się niestety większości polskiego społeczeństa? :shock:
Jak najdalej od takich myśli!
Bo kto będzie grał normalnie...
Fakt, że chyba każdy zespół wydaje ze swoich płyt utwory bardziej "pod publikę" <w wielu przypadkach są to nie za ciekawe piosenki - nie koniecznie w chodzi mi o ŁZY>.
Ale widzicie, że np. "Anastazja" taka dobra piosenka i większości fanów bardzo się podoba, ale jakoś większej furory wśród "narodu wybranego" nie wzbudziła... :roll: Bezguścia wręcz o tym świadczą!
Martynka

Postautor: Martynka » 24 lut 2003, 23:19

Nie prawda.... Są zespoły, które nie wydały ANI JEDNEGO "hitu pod publike", a , wierz mi, mają wielu fanów....
Takim zespołem jest np. Closterkeller..... (Sara, chyba sie ze mną zgodzish :D). A tesh widziałam kilka razy (ściślej mówiąc, raz :P) Anje w telewizji (brała udział w Kalamburach :D)....
Albo np. Artrosis...... Na prawde trudno usłyszeć o tym zespole w mediach... W radiu tesh ich nie grają..... A prosze..... Mają wielu fanów...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 24 lut 2003, 23:34

Może źle się wyraziłam, że każdy zespół... Są oczywiście zespoły, które grają i wydają to co im się podoba i ich wiernym fanom <jak np. Closterceller, który też bardzo cenię i o którym rzeczywiście żadko słychać w mediach>, a którego muzyka jest naprawdę wyjątkowa.
Albo czy ktoś np. widział kiedykolwiek wywiad z zespołem Asgaard? Albo słyszał go w radiu? Bo ja raz -> na Programie Trzecim przez przypadek po 2- giej w nocy... :roll: i nawet nie zapowiedzieli co to za zespół...
I mimo, że takie zespoły <których jest jeszcze na pewno sporo i które są warte uwagi> nie pojawiają się w telewizji i nie puszczają ich w radiu, to i tak mają pełno fanów, choć niektórzy nawet nie słyszeli o takiej muzyce...
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 24 lut 2003, 23:45

Narcyzek pisze:
*Babsko* pisze:Programu tego nigdy nie oglądam, to była wyjątkowa okoliczność, ale TAKIE programy mają też duże znaczenie w ROZWIJANIU KARIERY. Więc ogólnie dobrze, że ŁZY pokazują się w telewizji coraz częściej.
No ciekawe jaka to była okoliczność...byłaś zmuszona oglądać, bo wiesz,że ja bym tego nie przegapiła... :wink:

Kobieto!
Powiem Ci, że obejrzałam to z przyjemnością i bez łaski - bo inaczej chyba bym nie siedziała ciągle z Tobą przed telewizorem i nie oglądała ciągle tego samego i czegoś innego po raz kolejny... 8)
Kiedy znowu oglądamy kasetkę? :D
Martynka

Postautor: Martynka » 25 lut 2003, 2:22

*Babsko* pisze:Może źle się wyraziłam, że każdy zespół... Są oczywiście zespoły, które grają i wydają to co im się podoba i ich wiernym fanom <jak np. Closterceller, który też bardzo cenię i o którym rzeczywiście żadko słychać w mediach>, a którego muzyka jest naprawdę wyjątkowa.
Albo czy ktoś np. widział kiedykolwiek wywiad z zespołem Asgaard? Albo słyszał go w radiu? Bo ja raz -> na Programie Trzecim przez przypadek po 2- giej w nocy... :roll: i nawet nie zapowiedzieli co to za zespół...
I mimo, że takie zespoły <których jest jeszcze na pewno sporo i które są warte uwagi> nie pojawiają się w telewizji i nie puszczają ich w radiu, to i tak mają pełno fanów, choć niektórzy nawet nie słyszeli o takiej muzyce...

Ciesze sie, że sie zgadzamy w kwestii Clostera :lol:
Co to zespołu Asgaard... Szczerze? Nie, nie slyszałam o takim zespole...
Ale na pewno ma jakieś tam grono fanów, dla którego gra :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 25 lut 2003, 3:01

MARTYNKA pisze:Nie prawda.... Są zespoły, które nie wydały ANI JEDNEGO "hitu pod publike" (...)
Takim zespołem jest np. Closterkeller.....

Nie no, po pierwsze - o Clostrekellerze było w mediach głośno, sam dowiedzialem się o tym zespole z telewizji :)

Po drugie płyta "Graphite" jest typową płytą "pod publiczkę", dlatego ją lubię;)
..a pierwszy singiel z tej płyty grali w Trójce*) do znudzenia przez kilka miesięcy.

*)Trójka - jedna z trzech polskich rozgłośni o największej luiczbie słuchaczy.

MARTYNKA pisze:Na prawde trudno usłyszeć o tym zespole w mediach... W radiu tesh ich nie grają..... A prosze..... Mają wielu fanów...

"Pośród kwiatów i cieni" - trzecia płyta Artrosis - patronem medialnym jest również Program 3 Polskiego Radia.
I do tego stopnia byli promowani na siłę, że aż mi wtedy Artrosis zbrzydł ;P
Adam
gg 1412220
marigell

Postautor: marigell » 25 lut 2003, 15:03

"Graphite" pod publike?? Nie no Adaś bez przesady, jakby to Anka usyszała :roll:

A o Closterze ja też pierwszy raz z TV się dowiedziałam. Na TVP3 kiedyś taki fajny program był co się "Strych" nazywał (ktoś pamięta?) tylko, że to było kiedyś ... teraz się to nie często zdarza niestety albo nawet i stety :D

PR III jest chyba jedynym radiem gdzie można usłysześ taka "mało znaną muzyke" no i świetne koncerty akustyczne :D

Pamiętam jak swego czasu chciałam płyte Moonlight kupić to Pani w sklepia patrzyła na mnie jak na wariatke, nie wiedziała o co mi chodzi :wink: hmm... chyba to nawet śmieszne nie jest :roll:

I ciesze się, że zespoły te są mało znane. Przez to mniejszą promocje mają i nikt im nie narzuca jak grać mają ... nie mają "Hitów" pod publike i grają to czego z chęcią słucham.
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 25 lut 2003, 15:43

I jeszcze coś dla Martynki :P http://asgaard.art.pl/
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 25 lut 2003, 17:46

Adas.... Według mnie, Closter nie wydał tej płyty "pod publike"... :roll: Znowu zgadzam sie z Sarą... :lol: Artrosis..... ANI RAZU nie słyszałam ich w radiu.... ANI RAZU nie widziałam w TV....... Jeśli Ty ich widziałeś, to nie znaczy, że od razu są w mediach tak wiesz jak... :wink:
A po za tym na pewno nie ma ich w mediach w porównaniu z Łzami... :roll: Wszystkie płytki Artrosis są raczej w jednym stylu... I nikt im nie narzuca niczego.... Ja nie słyszałam na płycie Artrosis żadnej "Agnieszki", czy " Dilera"..... :roll:
I na koniec... Sara :lol: Dzięki za stronke :lol: Jush ściągam Mp3
marigell

Postautor: marigell » 25 lut 2003, 17:55

Jeśli chodzi o Artrosis to czasem się zdarzy, ze MTV puści ich jakiś klip ... choć bardzo, bardzo rzadko (aż raz udalo mi się zobaczyć)
A w radiu to słyszałam na Trójce jak koncert grali :twisted: i poza tym to nigdzie :roll:
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 25 lut 2003, 18:15

Sara... Po pierwsze... No dobra, widziałaś raz klip na MTV, slyszałaś koncert w radiu.... Ale np. ŁZY są NA PEWNO częściej w mediach niż Artrosis! Bo klipy Łez widziałam jush nie raz.... Tak samow wywiady.... Ani razu nie widziałam wywiadu z Artrosis :lol:
Po drugie.... Nie mam MTV..... Ani Vivy :twisted:

Wróć do „Łzy”