DLACZEGO ŁZY!!!???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 23 lut 2003, 3:40

A czy potraficie określić, czym jest to "coś" ?
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 23 lut 2003, 3:41

MARTYNKA pisze:Dalej nie wiem, czym u Was jest "to coś" :lol:

Wiesz Martynko tego się nie da określić... :) tak samo jest z chłopakami...Twój luby ma w sobie to coś czego inni nie mają, a nie wiesz tak naprawdę co to jest takiego w nim i stwierdzasz, że ma w sobie to COŚ :P :lol:
Martynka

Postautor: Martynka » 23 lut 2003, 3:51

Mój luby? :D A który to? :D
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 23 lut 2003, 4:02

MARTYNKA pisze:Mój luby? :D A który to? :D

1. TAk tylko napisałam...
2. Napewno jakiegoś masz...ale nie wnikam :P
Martynka

Postautor: Martynka » 23 lut 2003, 17:43

Mała___ pisze:
2. Napewno jakiegoś masz...ale nie wnikam :P

Masz pecha... :P Nie mam...:P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 24 lut 2003, 2:34

Dla mnie to chyba jedno z trudniejszych pytań...
Ale jeśli miałabym odpowiedzieć to cenię ich właśnie za:
* teksty <które nie mówią tylko o miłości, jak to jest teraz w większości przypadków polskich zespołów, i które broń Boże nie są puste i każdy ma coś do przekazania, nawet "Diler", "Ja nie lubię nikogo" itp.>
* muzykę <która jest wyjątkowa - od skromnych pocieszających utworków z udziałem zwykłej gitarki na "Słońcu", do nawet mocnych na "Jesteś jaki jesteś">.

I sama dziwię się sobie, bo jeszcze rok temu nigdy bym się po sobie nie spodziewała, że będę słuchała akurat ŁEZ i że ich muzyka nabierze dla mnie takiego dużego znaczenia. :D
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 24 lut 2003, 19:55

Te babsko...tylko nie zapomnij czasem kto Cię wprowadził w świat Łez... :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Martynka

Postautor: Martynka » 24 lut 2003, 22:02

Babsko! Wiesz... Moim skromnym zdaniem text do "Ja nie lubie nikogo" nie przekazuje nic.... W każdym razie mi..... :roll: Text dilera oki, chyba każdy przyzna że coś tam daje.....Albo np. text Agnieszki... :roll: No text Agnieszki przekazuje mi chyba tylko tyle, że nie mam sie kochac w męskiej ubikacji, bo jest ona dla facetów, a nie dla dziewczyn :lol:
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 24 lut 2003, 22:21

MARTYNKA pisze:Babsko! Wiesz... Moim skromnym zdaniem text do "Ja nie lubie nikogo" nie przekazuje nic.... W każdym razie mi..... :roll: Text dilera oki, chyba każdy przyzna że coś tam daje.....Albo np. text Agnieszki... :roll: No text Agnieszki przekazuje mi chyba tylko tyle, że nie mam sie kochac w męskiej ubikacji, bo jest ona dla facetów, a nie dla dziewczyn :lol:

To ja Ci powiem, że moim skromnym zdaniem to tekst "Ja nie lubię nikogo" dużo przekazuje - przynajmniej tak uważam... :roll:
Mówi przecież m.in. o tym jakie potrafią być niektóre kobiety - sprzedajne, dwulicowe i ogólnie to wystarczy się wsłuchać w tekst, żeby zrozumieć <chociaż jak komuś się piosenka nie podoba, to się nie dziwię, że tekst też uważa za... :? :shock: albo i nawet :|
Martynka

Postautor: Martynka » 24 lut 2003, 22:32

To, że nie lubie tej piosenki, nie znaczy, że nie wsłuchuje sie w text , i że go nie rozumie :? . No dobra... Może mash i racje... Ale jest to powiedziane w BAAAAAAAARDZO żartobliwej wersji :?
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 24 lut 2003, 22:56

No fakt, że jest to ukazane w żartobliwej wersji, bo w poważnej by chyba nie przeszło... Nie mówię, że tekstu nie rozumiesz,ale wręcz rozumię to, że ta piosenka Ci się nie podoba, bo mnie ogólnie dobija trochę ta "muzyczka"...jeśli mam być szczera... 8)
Tak samo na przykładzie "Gdy na was patrzę" - po prostu mało powiedziane że BARDZO FAJNA PIOSENKA, ale pomyśl jak by na nią zareagowała publiczność <nie chodzi o fanów>...Pewnie coś w stulu: "afe! jak tak można takie piosenki wydawać! toż to skaranie boskie! jak wy możecie tego słuchać?! wolę coś weselszego..." <- to tylko takie życiowe cytaciki...
Martynka

Postautor: Martynka » 24 lut 2003, 23:13

Nie... No teraz sie z Tobą zgadzam...:P Bo mnie tesh dobija ta muzyczka z "JNLN".... 8) A "Gdy na was patrze..." <---- Bardzo lubie tą piosenke :lol:
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 24 lut 2003, 23:51

Narcyzek pisze:Te babsko...tylko nie zapomnij czasem kto Cię wprowadził w świat Łez... :D

A w ŚWIAT ŁEZ wprowadził mnie internet...nene nenenene... :wink:
Ty dokończyłaś i dopełniłaś jego dzieło... 8)
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 26 lut 2003, 1:26

a kto cie wprowadzil?!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 26 lis 2003, 13:43

Benektorun.....to ja ją wprowadziłam w świat Łez....bo to moja przyjaciółka....i musiała mnie znosić...aż w końcu sama się do Łez przekonała... :D Szkoda tylko, że już nie pisze na forum.....ale możliwe, że niedługo wróci :D W każdym razie ją namawiam 8)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Łzy”