DLACZEGO ŁZY!!!???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 lis 2003, 20:19

pati z Pszowa pisze: i w Pszowie :wink:

Tu się zgadzam w 100 procentach :twisted:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Re: DLACZEGO ŁZY!!!???

Postautor: benektorun » 28 lis 2003, 12:14

ignis pisze:
benektorun pisze:zastanawialem sie wczoraj dlaczego slucham akurat łez! i doszedlem do wniosku ze praktcznie niczym sie nie rozni od innych zespolów!

z tym to wogole się nie mogę zgodzić nie ma drugiego takiego zsepołu jak ŁZY i nie pisze tego tylko dlatego, ze ich uwielbiam ale nie ma na polskim rynku muzycznym zespołu, który byłby taki jak ŁZY i takie pierwsze co mi od razu przychodzi na myśl to ich TEKSTY które zdecydowanie różnią się ŁZY SĄ PO PROSTU WYJĄTKOWE :P
wiesz ten temat jest bardzo stary z 20 lutego ,a wtedy bylem na forum tylko 20 dni.... teraz tez sie z tym nie zgadzam co napisalem...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 lis 2003, 14:45

ale dalej twierdze ze gdybym nie dostal bilety na koncert ŁEZ dawno temu to bym nie sluchal takiej muzyki.. ja sluchalem techno, klubbheads... a tak nagle zaczalem sluchac ŁEZ... gdyby nie koncert nie zwrocilbym uwagi na zespol... a jednak cos w nim jest... choc na upartego mozna stwierdzic ze wiele sie nie rozni od innych zespolow (na pierwszy rzut oka)... i dlatego powstal (dawno temu )ten temat....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 11 gru 2003, 16:26

Paula_Jestem pisze:Łzy różnią siem od innych zespołów wszystkim (tak jak ktoś już wspomniał) a przede wszystkim tekstami. są o życiu które nas otacza, takie prawdziwe. są bardziej skromni niż inni (np. ich3) do wszystkiego doszli sami bez żadnych większych wytwórni i za to ich cenie.

To coś które emituje ich muzyka przyciaga nas...fanów

...wyobrażam sobie czasem Ciebie i mnie i nasz szklany stół....

Wróć do „Łzy”