A ja mam już dość......

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

A ja mam już dość......

Postautor: Sylwia » 23 lut 2003, 19:31

Słuchajcie.....zakładam ten temat choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że temat Czary jest podobny...ale chyba nie do wszystkich to dotarło....otóż wczoraj w końcu miałam okazję nadrobić zaległości i przeczytać całe forum...znaczy wszystkie tematy które mnie interesowały..i co się okazało?Otóż mogłabym na palcach jednej ręki policzyć informacje które w danym temacie są potrzebne...

LUDZIE ...może to zabrzmi niezaciekawie...ale Wy chyba kompletnie nie rozumiecie działania FORUM....ja wiem że już nie raz Adam (ale nie mylić z liderem:D) mówił mi że tak jest zawsze.....ale widzę że są tu osoby którym rzeczywiście ta forma FORUM nie odpowiada.......czy Wy wiecie od czego jest chat.....posty w danym temacie są kilka sekund po sobie ...z tego wynika, że jednocześnie kilka osób które piszą na FORUM...mogą....e co tam.....POWINNY...wejść na chata...a nie zaśmiecać FORUM...tymi komentarzami....nie m co owijać w bawełnę.....przede wszystkim MAŁA.....PAULA JESTEM.....MARTYNA.....ANIOŁEK......nie chodzi mi o to, że chcę kogoś urazić.....ale zwróćcie uwagę, że ludzi którzy to FORUM tworzyli jest coraz mniej bo mają serdecznie dość tych pseudo "dyskusji"...."komentarzy"......przecież większość z nich jest niepotrzebna.....prawie każda ma w sobie cytat poprzednika(ki).....czy Wy nie zauważacie że to FORUM to w tej chwili wysypisko śmieci......raz o kozie.....raz o wozie......sznurówki...mosty.....śmierć.....płyta.....zespół....wiek.....CO MA PIERNIK DO WIATRAKA......

Zaraz się pewnie większość odedzie......jak do Czary....jak Ci się nie podoba to nie pisz.....tu jest fajnie........my to lubimy......ale jeśli o mnie chodzi JA MAM DOŚĆ.......najzwyczajniej w świecie mam DOŚĆ...jestem na forum od początku ale to co się tu dzieje teraz to przechodzi wszelkie pojęcie....

Ja sobie zdaję sprawę że póki nie wyjdzie singiel...płyta......nie można wiecznie gadać o zespole.....ale na litość Boga......zamiasta pisać te bzdury....załóżcie może NOWY TEMAT......jakiś konkretny i nie odbiegajcie od niego.......bo żal patrzeć co Wy z tym FORUM robicie...... :? :? :?

TAK WIĘC MACIE OKAZJĘ SIĘ TU WYKAZAĆ ARGUMENTAMI......CZY FORUM SIĘ WAM PODOBA W TEJ FORMIE.....CZY NIE......

MOJE ZDANIE ZNACIE.......J E S T E M N A N I E :twisted: :twisted:
Sylwia
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 23 lut 2003, 19:48

W formie jakiej obecnie funkcjonuje forum ja tez musze stwierdzic ze jestem na nie. Za duzo chaosu, zbednych tematów, rozmow itp. :roll:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 23 lut 2003, 19:55

Chylę głowę... i całkowicie się z Sylwią zgadzam.... Tez mam już tego dość... Rzeczywiście jest kilka osób, które nie miejąc nic niekawego (i związanego z tematem) do powiedzenia po prostu forum zaśmiecają... Wydaje mi się, że przoduje w tym Martynka (Martyś nie obrażaj się broń Boże!).... Naprawdę, kiedy np. ja znakładam jakiś temat to liczę, że ludzie będą tam pisali o tym o czym ten temat jest, bo w końcu to mnie interesuje i po to ten temat stworzyłam... ehhhh... podobnie jak Sylwia i przedtem Czara wiem, ze takie narzekania nic nie znieną, ale cóż wypowiadam tylko swoje zdanie... wy też macie do tego prawo... i "ukwieceć" też macie prawo TYLKO BEZ PRZESADY LUDZIE!

na koncu chylę czoła przed ludźmi którzy na tym forum mają naprawdę coś ciekawego do powiedzenie... np. Adaś, Sylwia, Po_prostu_ja i inni thx... przynajmniej jest co czytać...

ps. Sylwia no to położyłyśmy głowy na pieńku... tylko czekać na ścięcie... ;)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 23 lut 2003, 19:58

Też uważam tak jak Sylwia, ale biorąc pod uwagę mój pesymizm i znajomość innych forum, jestem przekonany, że tak już musi być i nic się nie da zmienić.
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 23 lut 2003, 20:01

mi sie coraz mniej juz podobaja rozmowy, zakladanie 10 takich samych tematow, i klutnie ktore sa najmniej potrzebne
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 23 lut 2003, 20:06

Ja się zgadzam ... znaczy może inaczej : w lekkim przeciwieństwie do Sylwii - mnie naprawdę nie przeszkadza sam fakt, że w tematach wywiązują sie rozmowy na tematy nieco odbiegające od głównego wątku - to nawet miłe ... ale nie do przesady ... żeby z tematu o 4 song zrobić 19 stron, z czego chyba połowa dotyczy skakania z wysokości a polega na " Skaczesz ? " - " Skaczę " - " Na pewno ? " - " No na pewno " - " Ejj ... nie skacz " - " No to w końcu skaczesz ? " - " No skaczę, skaczę " ... Chcecie skakać ? To skaczcie, a nie piszcie o tym, bo mnie osobiście to denerwuje ( zwłaszcza, że Mała___ chce mi zabić Martynię :? ) ... Ja nigdy nic nie mówiłam ... bo mi nie przeszkadzają narodziny innych wątków w trakcie rozmowy - niech to jednak nie będą wątki typu " To ja nie jestem spostrzegawcza :cry: " ... " Jak nie jesteś ... JESTEŚ !! " ... " Jestem ??? Naprawdę ??? Hura !!! Jestem spostrzegawcza ... " --> proponuję z tej okazji otworzyć szampana i się urżnąć, a nie ogłaszać całemu forum to nieziemskie odkrycie ... Nie wspomnę już o nowo powstających tematach, które przyprawiają o złość, gorączkę, a nawet łzy - nie szczęścia ... ROZPACZY ... Jak czytam tematy o tym kim jest ojciec Tobiaszka - przestaje mnie dziwić, że Ania tu nie wchodzi ... albo wielopostowe rozmowy na temat " Kto w jakim sklepie słyszał jaką piosenkę ŁEZ " ... na miejscu Adama też nie chciałoby mi się tu wchodzić ... a potem to właśnie Wy macie pretencje, że zespół olewa ... że zespół nie czyta - a co tu do cholery czytać ??? Ostatnimi czasy najrozsądniejsze tematy są autorstwa właśnie zespołu ... a podobno to " nasze forum " ... jeśli więc nasze, to świadczy o nas ... coraz częściej mam więc ochotę przestać być z tym kojarzona ... Jeździcie po pamiętniku Rosz!a, że to niby taki głupi temat - jakież to zadziwiające, że ja tam nie widzę treści " głupich " - były dyskusje ... były własne zdania - może trochę kłótni, ale coś wynikało z tamtych rozmów - a popatrzcie co Wy robicie ... jeśli dla Was pamiętnik Rosz!a jest głupi, to ciekawe jak nazwiecie to, co sami tworzycie ... " Jak Wam się podoba nowa fryzura Adasia ? " ... " Kto jest ojcem dziecka Ani ? " ... " Ktoś Wam odpisał na mail'a ? " ... " Skaczemy ? Tak tak ... ja skaczę ! " ... " W Biedronce słyszałam Agnieszkę - huraaaa ! " ... " Jestem taka spostrzegawcza " ... temat o wywiadzie z Anią przekształcony w rozmowę o ............. o sama nie wiem czym :? ... Jakby to powiedzieć - " Moje serce krwawi " .... ostatnimi czasy nawet nie chce się tego czytać ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 23 lut 2003, 20:11

Też jestem na NIE... Rozmów nie na temat jest zbyt wiele, przodują teksty typu "zgadzam siem"... Właściwie forum zamieniło się w dialogi głównie 2 -3 osób... Ile można... Forum wygląda jak prywatny czat tych osób... Już od paru dni rzucało mną kiedy przeglądałam je... Wnioskuję, że od kiedy Martyna jest chora... a i Mała jak by też nie chodziła do szkoły.. To ten czas spędzają na forum... Pisząc w kółko to samo... Nas nie interesuje kiedy kto chce się zabić, ani kto co sprzedaje... Już Małej zwróciłam wczoraj na gg uwage... Nie widze skutków... :? Dziewczyny, zastanówcie się nad tym... Przejżyjcie tematy... I zobaczcie, że Wasze wypowiedzi po kilka stron zajmują... I zastanówcie się, dlaczego coraz mniej ludzi tu pisze...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 23 lut 2003, 20:59

wypowiadałem się juz w temacie czary i wypowiadałem się neutralnie-pozytywnie (choć bardziej neutralnie) więc dwulicowe byłoby jednogłośne przytaknięcie przedmówcom.
moje stanowisko jest więc nadal raczej neutralne: nie powiem zeby mi sie podobał stan rzeczy jaki jest ale nie powiem zebym z tego powodu ręce załąmywał...przyzwyczaiłem się już do zmian tematu..chioć niestety NIEKTÓRE TAKIE ZMIANY SĄ RAŻĄCE I DEGRADUJĄ CAŁY WĄTEK
przykładów podawał nie będe

naj...zabawniejsze? jest ze najkczęściej gdy wchodzę na czat jest tam...pusto :PPPPP
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 23 lut 2003, 21:11

Za pewne przez nas.... Przeze mnie.... Czemu Wy po prostu nie napiszecie: PRZESTAŃCIE PISAĆ NA FORUM, BO JE ZAŚMIECACIE! No i byłoby po sprawie... :? A nie, ej... Dobra... Ja przestaje pisać, bo jakoś mnie tu ostatnio nie lubią :? Fajnie sie pisało :? Miło było, bye bye :?

P.S. Kathleen, dzięki że sie tak o mnie troszczysz :lol:
kathleen_kelly pisze:( zwłaszcza, że Mała___ chce mi zabić Martynię )

heh... Teś Cie kofam :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 23 lut 2003, 21:42

MARTYNKA pisze:Za pewne przez nas.... Przeze mnie.... Czemu Wy po prostu nie napiszecie: PRZESTAŃCIE PISAĆ NA FORUM, BO JE ZAŚMIECACIE! No i byłoby po sprawie... :? A nie, ej... Dobra... Ja przestaje pisać, bo jakoś mnie tu ostatnio nie lubią :? Fajnie sie pisało :? Miło było, bye bye :?

Tak najłatwiej napisać czy pomyśleć.. Jesteś inteligentna, więc nie wiem dlaczego do takiego wniosku dochodzisz... Piszesz często mądre rzeczy, także nie wiem skąd te niektóre zbędne posty... Nikt nie chce, żebyś odchodziła.. Tylko chodzi o to, żeby czasem się pohamować :)
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 23 lut 2003, 22:01

No rzeczywiście tu jest troszkę za dużo postów nic nie wnoszących do tematu i nie zawierających żadnego sensu!!
NA moim szkolnym forum już dawno osoby piszące tyle postów zostałyby wyzwane od Statsiarzy i Spamerów...
m.in ja tak zostałem potraktowany...
Obwieszczono mi także, że mogę zostać zablokowany!! :lol: :lol: :lol:
;]
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 24 lut 2003, 1:12

hm...oka jesli wam to przeszkadza to jush nie będe pisac tak. Tylko teraz juz nie wiem co moge pisac a co nie
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 24 lut 2003, 1:27

Rada 1: Jeśli zobaczysz posta na który chciałabys odpisać... poczekaj aż się pięć takich w jednym topicu pokaże i dopiero odpisuj!!! :lol: :lol: :lol:

cdn.
;]
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 24 lut 2003, 1:31

to fakt. jest wiele zbędnych postów, ale moim zdaniem wiecęj jest niepotrzebnych temtów. co chwilę jest nowy temat. bez przesady... :roll:
nadąrzyć za komentowaniem to jest wielki problem.
nie wiem czy dodaje niepotrzebne posty 8)
jeśli tak tylko napiszcie mi o tym i od razu przestane.
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 24 lut 2003, 2:33

Ja tesh zgadzam się z Sylwią
jak jest nowy temat to pierwsza strona to odpowiedzi
tak jak powinno być a następne pare to jest jakiś prywatny czat

troche głupio sie czuje jak ktoś na temacie o ilości postów poszczególnych ludzipishe o tym że ret hot czyli pepersi nie daja czadu
albo ja klikam nie na temat albo oni........

JA TESH JESTEM NA NIE.....

Wróć do „Łzy”