A ja mam już dość......

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 27 lut 2003, 5:03

MARTYNKA pisze:Sylwia... Fest sie zabrałaś za ten porządek :twisted:

Kurcze... jakaś sprzątaczka, czy co?? :lol: :lol: :lol:
(bez urazy)
;]
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 lut 2003, 1:29

Co do "sprawy Czary" :wink: to zgadzałam się z jej wypowiedzią o zaśmiecaniu forum na jej temacie i zgadzam się z tym co powiedziała Sylwia... bo w końcu dziewczynom chodziło o to samo... Nie zmieniam zdana na sprawe zaśmiecania tylko dlatego, ze najpierw o tym wypowiedziała się Czara, która "znam" mniej niż Sylwie... nie opowiadam się wkońcu za osobą, ale za postawą, którą ona przyjmuje... Myślę, ze wypowiedzi w stylu "zgadzam się z kimśtam tylko dlatego, że jest dłużej na forum" jest idiotyczne i związane tylko z tym że chce się podlizać tej osobie, bo wkońcu ma ona już jakąś "pozycje" na forum...
ehhh to wszystko ;)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 lut 2003, 3:13

Ja teraz zgodziłam się z Sylwią (tak więc również z czarĄ) ponieważ naprawde okropne zamieszanie się zrobiło na forum.. większe niż wcześniej
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 lut 2003, 4:27

Śmiać mi się chce z tego co Wy tu piszecie ... :? To czy się z kimś zgadzam czy nie, nie zależy przecież od tego czy tego kogoś znam i lubię czy też nie ... Śmieszna jesteś CzarA, jeśli sądzisz, że ludzie na forum nie mają własnego zdania ... a taki sens zauważyłam w jednym z Twych postów ... Głównym powodem tego, że niektórzy nie zgodzili się z CzarĄ, a zgodzili z Sylwią jest fakt, iż temat Czary powstał w czasie, kiedy na forum nie było jeszcze tak źle i dało się wytrzymać ... Sylwia natomiast zwróciła Wam uwagę dopiero wtedy, gdy sytuacja była już nie do zniesienia ... Tak więc tu tkwi sęk Czaro ... Poza tym chciałam zauważyć, że Sylwia nie jest chamska i bezczelna - to chyba też ma jakiś wpływ ... i jeśli o ten temat chodzi zgadzam się z Martynką ... wszystko się da kulturalnie ... da się na spokojnie ... ale trzeba w sobie mieć tę kulturę i ten spokój ... ale cóż ... nie wymagajmy od ludzi zbyt wiele :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 lut 2003, 17:32

Wiecie co.... Po tej całej aferze to podobnie jak pewnie większość z was boje się pisać cokolwiek na forum... a nóż sie to komuś nie spodoba i mnie zlinczuje :cry: ... ehhh to upomnienie Sylwi było potrzebne, ale zrobiła sie z tego nie wiadomo jak afera... a to już potrzebne nie jest... niech każdy się zastanowi zanim coś napisze... ale znowu bez przesady (NIE NAPISAŁEŚ NA TEMAT!! NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA! SPADAJ STĄD!)

ps. teraz też mnie nie bojci, oki??? ;)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 28 lut 2003, 18:28

Ja ostatnio też, bardzo głupio postąpiłam za co wszystkich przepraszam...i też nie wiem jak napisać coś co chcę Wam przekazać, bo boję się, że mnie zjedziecie i to równo...no niestety taka jest prawda :(
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 lut 2003, 21:23

muszem siem przyznać że ja też nieraz zaśmiecałam forum tekstami które już dobrze znacie. widze że Sylwia skutecznie z nimi walczy. staram sie nie pisać czegoś takiego ale zdarzają sie inne rzeczy do których sara sie czepia. w pewnym sensie ma racje bo po dłuższym przejrzeniu tego forum dochodze do wniosku takiego iż: forum w pewnym sensie jest zaśmiecane.
zbyt dużo zbędnych postów i niepotrzebnych tekstów typu "zgadzam siem"- to chyba mój :)
obiecuje że bede teraz patrzeć na to co pisze i postaram sie nie zaśmiecać forum. skoro sie bierzemy za porządek to trzeba go utrzymać.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 01 mar 2003, 1:20

Ja tez postaram się nie zasmiecac forum. A jednoczesnie czasem może mi siem cosik niepotrzebnego wymsknąć za co przepraszam .
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 01 mar 2003, 1:40

To się nie starajcie....tylko zanim napiszecie.......to po prostu POMYŚLMY.....zanim coś napiszemy.......czy to rzeczywiście komentarz który MUSI być :lol:
Sylwia
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 01 mar 2003, 2:11

No cóż... ja chciałbym stwierdzić jedną sprawę... Sądzę, że najbardziej wkurzani statsiarstwem są ludzie, któzy nie mają stałego łącza i aby czytać forum korzystają z modemu...
Bo tracą nie tylko czas ale i pieniądze... (Mówie to na swoim przykładzie!)
;]
Martynka

Postautor: Martynka » 01 mar 2003, 2:52

kathleen_kelly pisze: ... Głównym powodem tego, że niektórzy nie zgodzili się z CzarĄ, a zgodzili z Sylwią jest fakt, iż temat Czary powstał w czasie, kiedy na forum nie było jeszcze tak źle i dało się wytrzymać ... Sylwia natomiast zwróciła Wam uwagę dopiero wtedy, gdy sytuacja była już nie do zniesienia ...

Kathleen... Czytasz w moich myślach :lol: Wczoraj wieczorem o tym myślałam i chciałam to dzisiaj napisać, ale Kathleen mnie dzisiaj wyprzedziła.... Pozostaje mi TYLKO JEDNO... Kasieńko.... Zgadzam sie z Tobą :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 01 mar 2003, 18:03

"Wszyscy zgadzają się ze sobą..a będzie nadal tak jak jest.." ;D
to tylko cytat ale juz widze co się porobilo...na forum sa takie porządki że -mnie osobiście- troche niedobrze się to czyta :PPP za to w tym temacie to juz tragedia -kolejny post z textami "tak zgadzam sie z Toba/Wami" "będę się pilnował/ła" etc etc etc...tylko czemu kolejne osoby wpisują się po kilka razy prawie tak samo?? :P

Syriel moja droga Twója wypowiedź to wyraźne nawiązanie do mojego postu..jednak przekręciłaś treść radykalnie jak się dało :PPPP może więc zanim następnym razem odpiszesz to przeczytasz trzy razy?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 01 mar 2003, 22:13

O ile dobrze kojarze nie wypowiadalam sie ani w tym temacie, ani w temacie czary. wiec pisze...

moim zdaniem, jest tu sporo bzdur na tym forum, czaami spaming taki, ze slabo sie robi....

przegladalam ostatnio stare tematy, i chyba na 3 stronie jest temat "one by tego nie zrobily...". wyszlo sie od tego, ze Ania Wyszkoni miala w porzadku rodzicow, wiec nie miala glupich mysli pod tytulem :" zwiewam z domu", przeszlo pod texty w stylu "Tobiasz na prezydenta", a skonczylo na poradach milosnych dla Malej. bardzo powiazane z tematem, prawda? Gdyby to jeszcze bylo na tyle powiazane, ze jakos tak po prostu wyszlo, ale jak sie wchodzi i czyta 50 razy napisane slowo "hurra", to juz jest, wydaje mi sie, lekka przesada. wiec nie mowcie mi, ze wczesniej tego nie bylo, gadania bez sensu.

co do terazniejszego forum, powiem to, co powiedzialam kiedys czarze na czacie. To forum ZYJE!!! zapraszam na forum Kaski Kowalskiej, jezeli w temacie jest 10 odpowiedzi to mozna to uznac za sukces.

Choc nie powiem, ze faktycznie wszystko mi tu odpowiada. czasami faktycznie sa juz takie bzdury pisane, ze slabo mi sie robi. Ja jestem tu stosunkowo niedlugo, cos kolo 3 miesiecy, i staram sie zapamietac co kto pisze, jakie ma zdanie itp. ale jezeli czyjs post zawiera sie w zdaniu "zgadzam sie z ....", to sie nie da. czasami wrecz do przesady, owszem, mzona sie z kims zgadzac, ale albo o tym nie pisac, albo dodac jeszcze jakis komentarz od siebie.

niby wszyscy sie zgadzaja, wszyscy przepraszaja, a zobaczymy jak bedzie (Martynka, nie bierz tego do siebie.. Nie mowie tu o Tobie, ale ogolem)

no.... to na tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 01 mar 2003, 22:14

O ile dobrze kojarze nie wypowiadalam sie ani w tym temacie, ani w temacie czary. wiec pisze...

moim zdaniem, jest tu sporo bzdur na tym forum, czaami spaming taki, ze slabo sie robi....

przegladalam ostatnio stare tematy, i chyba na 3 stronie jest temat "one by tego nie zrobily...". wyszlo sie od tego, ze Ania Wyszkoni miala w porzadku rodzicow, wiec nie miala glupich mysli pod tytulem :" zwiewam z domu", przeszlo pod texty w stylu "Tobiasz na prezydenta", a skonczylo na poradach milosnych dla Malej. bardzo powiazane z tematem, prawda? Gdyby to jeszcze bylo na tyle powiazane, ze jakos tak po prostu wyszlo, ale jak sie wchodzi i czyta 50 razy napisane slowo "hurra", to juz jest, wydaje mi sie, lekka przesada. wiec nie mowcie mi, ze wczesniej tego nie bylo, gadania bez sensu.

co do terazniejszego forum, powiem to, co powiedzialam kiedys czarze na czacie. To forum ZYJE!!! zapraszam na forum Kaski Kowalskiej, jezeli w temacie jest 10 odpowiedzi to mozna to uznac za sukces.

Choc nie powiem, ze faktycznie wszystko mi tu odpowiada. czasami faktycznie sa juz takie bzdury pisane, ze slabo mi sie robi. Ja jestem tu stosunkowo niedlugo, cos kolo 3 miesiecy, i staram sie zapamietac co kto pisze, jakie ma zdanie itp. ale jezeli czyjs post zawiera sie w zdaniu "zgadzam sie z ....", to sie nie da. czasami wrecz do przesady, owszem, mzona sie z kims zgadzac, ale albo o tym nie pisac, albo dodac jeszcze jakis komentarz od siebie.

niby wszyscy sie zgadzaja, wszyscy przepraszaja, a zobaczymy jak bedzie (Martynka, nie bierz tego do siebie.. Nie mowie tu o Tobie, ale ogolem)

no.... to na tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 01 mar 2003, 22:14

i ja tu pisze o spamowaniu i zasmiecaniu forum, gdy jeden moj post jest 3 razy.... usilowalam 2 usunac, ale nie wiem jak, nie wiem gdzie, wiec zmienie tresc jednego :) otoz, to byla pomyslka, przepraszam, jesli kogos tu wkurzam spamowaniem :) po prostu net mi nawala :)
Ostatnio zmieniony 03 mar 2003, 1:47 przez po prostu ja, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Wróć do „Łzy”