Czy to są koncerty dla fanów czy pod publikę ?

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Czy to są koncerty dla fanów czy pod publikę ?

Postautor: Rynexuwna » 25 lut 2003, 22:36

Wiecie co... myślcie sobie o mnie co chcecie, ale musze to napisac. Moze mi wybaczycie. Coraz częsciej zauwazam, ze Łzy zaczynaja bardzo leciec na publicznosc, a nie interesuja ich Ci prawdziwi fani. Zalezy im zeby wszyscy ich sluchali i koniec. A dlaczego poruszam to wlasnie na forum dotyczacych koncertow? Poniewaz jako ze mieszkam w Warszawie, jako... zawsze tak mi sie zdawalo fanka bylam na calym jednym koncercie. I to nie z mojej winy, ale z winy Łez i organizacji. Zespol lapie sie teraz kazdej okazji, ze modz zarobic troche kasy i gdzies zagrac. A dlaczego bylam na calym jednym koncercie? Na wyjazdy za warszawe nie mam czasu i kasy. A gdy koncerty sa w wawce, to albo sa o dziwqnych godzinach albo w dziwnych klubach. Podejzeewam, ze wiekszosc fanow łez, a przynajmniej z 70% jest niepelnolenia i nie moze sobie pozwolic na chodze nie koncerty w miejsca powyzej 18 lat (tak jak teraz w Stodole) albo nie moga sobie pozwolic na chodzenie na koncerty do dresiarskich kubow na godzine 00:00 (Quo Vadis). Czy wyscie powariowali??!!! Chcialam isc na koncert łez teraz, fo Stodoly, ale nie moge, bo brakuje mi do 18 az 2 miesiecy. Kiedys zalezalo mi na koncertach, bylam gotowa stanac na glowie. Ale zauwazylam, ze wam przestalo na cvzymkolwiek zalezec. liczy sie kasa i slawa... kasa i slawa... Czy takimi kategoriami maja myslec ludzie, ktorzy sa idolami mlodych ludzi? nie sadze. Dlatego nawet przestalo i mi zalezec. Nie chce byc wpatrzona w kogos, komu tak napawde mi nie zalezy. Myslcie sobie co chcecie, ale wielu przynajmniej tych co znam, warszawskich fanow tak sadzi. A znam ich napawde sporo. Wiec moze... przemyslcie sobie to co tu napisalam.
Pozdrawiam Rynexuwna
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 26 lut 2003, 1:29

fajny temat! ale sorry sie z toba nie zgadzam! ale trochwe sie zmienili!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 26 lut 2003, 4:19

Hmmm... Stodoła to bardzo dobry klub i wszystkie koncerty są tam od 18 lat (chyba poza KK tylko), a gra tam wiele zespołów i czy to oznacza, że wszystkie te zespoły myśla tylko o kasie?? A np Karuzela... koncert był o normalnej porze i w normalnym miejscu. Wiesz, nie wszystko jest zależne od zespołu...
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 26 lut 2003, 4:39

hmmmmmm.... ja nie wiem co mam o tym myslec... w sumie nie mieszkam w Warszawie ani w poblizu a w moich okolicach nie ma raczej takich klubow. zreszta Łezki prawie w ogole tu nie zagladaja, bo w sumie nie ma gdzie.... to dziura. a jesli chodzi o kase... z jednej strony im sie nie dziwie bo przeciez trzeba jakos zarobic na zycie...
Martynka

Postautor: Martynka » 26 lut 2003, 17:57

Niussia pisze:(chyba poza KK tylko),

Eee...Przepraszam, ale nie zrozumiałam.... Czy to chodzi o Kathleen Kelly? :lol: :lol: :lol:
P.S.Pozdrowienia, Rynex!
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 26 lut 2003, 21:35

Bronicie ich, a ja i tak uwazam swoje. Porownajcie chociazby ich wzystkie CD. W porownaniu do Slonca, to JJJ jest kiczem. Ten zespol sie stacza moi drodzy. Tak wlasnie uwazam. Graja to co w tej chwili jest modne. Gdyby wszyscy nagle zaczelli sluchac dicho, to oni zaczeli by grac dicho. Chodza na czarno, chlopaki maja dlugie wlosy. Zawsze myslalam, ze to cos za soba ciagnie. Lzy udaja teraz takich wielkich "metali" a tak naprawde staczaja sie. Nie graja tego co lubia, tylko to, czego inni chca. Dlaczego np. Artrosis, pomimo tego, ze graja gotyk i jest to muzyka malo popularna, graja zawsze to co lubia. Nie zaczeli nagle grac popu. A i tak wciaz swoich fanow maja, i nie leca w tej pogoni za kasa. Mozecie sie ze mna nie zgadzac, ale w koncu obudzicie sie z reka w nocniku ze stwierdzeniem ze to nie to co lubie. Teraz taka muza jest modna, zaraz sie moda na to skonczy, zacznie sie na cos innego, i nagle Łzy straca wszystkich fanow, zobaczycie. Zostana tylko Ci najbardziej zagorzali. A takich bedzie garsteczka. I sie sami obudza z pieknego snu. W zyciu trzeba robic to co sie kocha, a nie to, czego swiat wymaga. I glupi ped za kasa. Tak byc nie powinno.
marigell

Postautor: marigell » 26 lut 2003, 21:39

Po części się z Tobą zgadzam. Masz racje. Oby tylko to, o czym piszesz się nie sprawdziło. Ja wciąż mam nadzieje, ze czwarta płyta Łez będzie tysiąc razy lepsza od "JJJ" ...
Obrazek
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 27 lut 2003, 18:07

hmmm plyta jjj jest dobra ale nie najlepsza ty napisala ze graja to czgo nie lubia ale chyba to nie prawda ale dalej sie z toba nie zgadzam ale to jest fajny temat!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 27 lut 2003, 20:04

MARTYNKA pisze:
Niussia pisze:(chyba poza KK tylko),

Eee...Przepraszam, ale nie zrozumiałam.... Czy to chodzi o Kathleen Kelly?

taaa, jasne.... Jednym z niewielu koncertów w Stodole, na który wpuszczono osoby ponizej 18stki był koncert Kasi Kowalskiej.

co do płyt to ja zdecydowanie jestem za Słońcem, ale uważam, że nazwanie JJJ kiczem to duuuuuuzzzaaaa przesada... ta płyta, mimo, że nie najlepsza Łez jest ciągle lepsza od wielu plyt innych artystow....
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 lut 2003, 23:51

Wracając do koncertów, to niestety w Polsce zorfanizowac jakikolwiek koncert to niezwykle trudna sprawa, dlatego tez ilosc koncertó w naszym kraju jest fatalna. Wiec czasami nie ma sie co dziwic gdy koncert odbywa sie w dziwnych prach czy miejscach. Trzeba sie cieszyc ze wogule jeszcze jakies koncerty są. :wink:
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 28 lut 2003, 0:38

Własnie musimy sie cieszyć, że wogóle sa jakieś koncert. Ja osobiście bardzo lubie ostatnią płytke Łez.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 28 lut 2003, 3:25

No prosze, pierwszy raz musze sie z Tobą zgodzić Olciu... Lecz ja o tym wiem... i podejrzewam ze niektórzy też, tylko że nie koniecznie chcą w to wierzyć... ja wierze i widze... bo byłam na (jesli mozna tak powiedzieć) wiekszej liczbie koncertów... i widziałam co sie dzieje, Łzy nie były zadowolone z tego ze ja i Ari przyszłyśmy, tzn prawie... ten o którym mowimy wie >;) Więc ubolewam... i mam nadzieje...

Pozdrowienia Olciu... >;)
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 28 lut 2003, 19:26

Koncertu w Warszawce nie bylo, bo... sprzedano za malo biletow. Czy teraz mi wierzycie? Wiekszosc fanow naprawde jest ponizej 18 roku zycia i nie moze pojsc na koncert powyzej 18. Sami musicie to zrozumiec. Nasze wspolczesne Lzy to juz nie to samo co kiedys. Bardzo sie zmienili i nic juz z tym nie zrobimy. Jesli sami nie zmadrzeja to koncertow bedzie coraz mniej...
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 28 lut 2003, 19:36

O./.. i jeszcze przy okazji. Wlasnie cos zauwazylam, co chyba bedzie dobrym argumentem. Przejzalam sobie opisy wsyzstkich koncertow. No i im starsze tym oceniane sa na wiecej. Im wiecej koncertow teraz graja, tym gorsze noty im daja. Glownie jakie teraz widuje to 3. A kiedys... prawie wszystkie koncerty 5. Wiec sami chyba widzicie. Dzieje sie cos niedobrego. Ped za kasa...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 lut 2003, 21:33

Rynexuwna każdy ma prawo mieć swoje zdanie w danej sprawie, a to jest forum, więc chyba masz prawo się wypowiedzieć.
Nie zgodze się z Tobą, że Łezkom nie zalezy na prawdziwych fanach...gdyby im nie zależało to nie spotykaliby sie z nami (zloty), nie odwiedzaliby forum, nie podawaliby swoich numerów gg, jak to teraz zrobił Adam i Adrian, nie odpisywaliby na maile, nie zaglądali by na forum...
i po prostu nie utrzymywaliby takiego kontaktu z nami jak teraz. :D
Być może chcieliby mieć więcej fanów, bo przecież każdemu zespołowi w jakimś tam stopniu zależy, żeby ich muzyka podobała się ludziom, dlatego staraja się jak mogą. Czy zależy im na kasie? Być może trochę tak, bo w końcu z tego mają jakieś tam pieniążki i praktycznie z zespołu się utrzymują.
Niektóre koncerty odbywaja się w miejscach, gdzie osoby niepełnoletnie nie mają wstępu to przecież nie jest wina zespołu...lecz organizacji (no chyba, że zespół sam organizuje koncert i jest w pełni za niego odpowiedzialny), przecież to organizatorzy zapraszają zespół,a oni tylko mogą się zgodzić, że zagrają koncert lub go nie zagrają. A z tego co twierzą Łzy,
to chętnie i wszędzie grają :D , więc nie możesz miec do nich pretensji, że nie mogłaś iść na ten koncert. Sama chciałam iść na koncert zespołu w "Barze" we Wrocławiu i niestety nie mogłam wejść, bo nie mam jeszcze 18 lat...cóż...przecież to nie była wina zespołu. :wink:
Nie pomogło nawet to, że jestem fanką i bardzo chciałam być na tym koncercie... :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Koncerty”