Czy to są koncerty dla fanów czy pod publikę ?

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 lut 2003, 22:17

Narcyzek pisze:
Sama chciałam iść na koncert zespołu w "Barze" we Wrocławiu i niestety nie mogłam wejść, bo nie mam jeszcze 18 lat...cóż...przecież to nie była wina zespołu. :wink:
Nie pomogło nawet to, że jestem fanką i bardzo chciałam być na tym koncercie... :D

Wpuszczali bez problemu jeśli byłaś z rodzicem (opiekunem).. Tylko trzeba było troche kasy wyłożyć.. :roll:
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 03 mar 2003, 2:03

Łzy powinny same myslec gdzie graja i dla kogo. W wawie zawwze organizuja koncerty w takich roznych dziwnych miejscach. Zeby to byl jeden koncert. Ale ich bylo kilka... i jak juz wspominalam bilety przestaja sie sprzedawac, noty koncertow coraz gorsze. Powinni wziac to pod uwage i pomyslec. Wlaczyc te swoje szare komorki, bo bez tego ani rusz. WIesz zloty tez wydaje mi sie po to sa, zeby sobie was oblaskawic. Gdyby wierzyli w to, ze maja tych stalych i prawdziwych fanow nic by bylo nie potrzebne. Po prostu by byli, a reszta zrobila by sie sama.
Narazie
Pozdrawiam Cie Lenko :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 03 mar 2003, 3:53

Rynex napisała:
WIesz zloty tez wydaje mi sie po to sa, zeby sobie was oblaskawic. Gdyby wierzyli w to, ze maja tych stalych i prawdziwych fanow nic by bylo nie potrzebne

Nie bardzo rozumiem co zanczy nas obłaskawiać....ja osobiście się czuję obłaskawiona słuchając ich utworów......a nie uczestnicząc w zlotach...wręcz przeciwnie.....dotychczas uczestniczyłam we wszystkich i wierz mi...choć to może dziwnie zabrzmi.....najmniej jechałam po to żeby się spotkać z zespołem.......a przede wszystkim poto, żeby spotkać się z fanami.

Z drugim zdaniem też się nie zgadzam....bo tu chyba przeczysz sama sobie....jak to by nic nie było potrzebne.....a właśnie te zloty które są dają bardzo dużo....nie trzeba czy nie należy wierzyć tylko, że się fanów ma....ale przede wszystkim dać im okazję poznać siebie...jako zespół....i dać szansę poznać tych ludiz którzy tak samo kochają tę samą tworczość.....wierz mi na zlotach byłam i na żadnym z nich zespoł nas nie "obłaskawiał"....czasem wręcz przeciwnie.....musi patrzeć nam w oczy i przyjąć wszystko co mamy im do powiedzenia......a często są to słowa krytyczne.....

Po prostu by byli, a reszta zrobila by sie sama

...A co do tego cytatu....to nie wiem co tu napisać bo go po prostu nie rozumiem....
Sylwia
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 03 mar 2003, 21:26

po ostatnim koncercie (Wwa, klub karuzela) zaczęłam sie zastanawiać czy przypadkiem faktycznie te koncerty nie są teraz grane bardziej pod publikę.. zespół był niezadowolony, że część osób, które kupiły bilety (po prostu na dyskotekę która miała być po koncercie) nie weszła do sali nawet ich zobaczyć..

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
bobek

Postautor: bobek » 05 mar 2003, 21:50

łzy graja dla kasy!!
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 06 mar 2003, 2:33

I wlasnie tak... nareszcie ktos, kto mnie popiera i widzi, ze cos jest nie tak. Jak nie chce ich teraz gnoic... ale ktos musi wreszcie zauwazyc, ze jest naprawde zle.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 06 mar 2003, 21:37

Justysia pisze:Wpuszczali bez problemu jeśli byłaś z rodzicem (opiekunem).. Tylko trzeba było troche kasy wyłożyć.. :roll:
Tylko, że mój tato sie dowiadywał i niestety powiedzieli, że nie wpuszczają osób niepełnoletnich :(
A z kasą to nie byłoby problemu, bo ojciec mi obiecał... :wink:
A Ty Justyśka na nim byłaś?
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 mar 2003, 23:38

Narcyzek pisze:Tylko, że mój tato sie dowiadywał i niestety powiedzieli, że nie wpuszczają osób niepełnoletnich :(
A z kasą to nie byłoby problemu, bo ojciec mi obiecał... :wink:
A Ty Justyśka na nim byłaś?

Wtedy jeszcze nie słuchałam Łez, ale wiem to od koleżanki, która była...
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 07 mar 2003, 1:00

Mnie poprostu zamurowało!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 10 mar 2003, 0:57

I Łzy w wawie znowu daly dupy. Musze byc szczera, ale tak wlasnie bylo. Anka falszowala, do tego ma potwornie plytki glos i spiewa gardlem. Wiecie co... oni zawsze daja dupy na takich wiekszych imprezach. Nie mowie o koncertach takich klubowych, ale np o imprezach telewizyjnych (o opolu juz nie wpsomne) Do tego dziewczyny, ktore pojechaly na ten koncert narobily maxymalnej kichy. Eh... Glos Dorotki i Kaski poznalabym na kilometr... Eh... dziewczyny dziewcznyny... dzieci.... Widocznie nie macie problemow i zachowujecie sie beztrosko jak dzieci. Male dziewczynki baiwace sie lalkami...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 10 mar 2003, 1:32

Ola ....mam dziwne wrażenie że chcesz zwrócić na siebie uwagę.....ale nie mam pojęcia czemu..... :? Hm.....a właściwie to wiem......tylko w taki sposób żałosny....?

Anka falszowala

Kompletne bzdury.......akurat coś wiem o fałszowaniu.....znaczy w związku z taką ilością koncertów które mam na koncie...akurat ten występ wyszedł im bardzo dobrze.....

I Łzy w wawie znowu daly dupy

oni zawsze daja dupy na takich wiekszych imprezach

Nie wiem co masz na myśli ale dla mnie te słowa to prostactwo.....

Do tego dziewczyny, ktore pojechaly na ten koncert narobily maxymalnej kichy. Eh... Glos Dorotki i Kaski poznalabym na kilometr... Eh... dziewczyny dziewcznyny... dzieci.... Widocznie nie macie problemow i zachowujecie sie beztrosko jak dzieci. Male dziewczynki baiwace sie lalkami...

Tego nie skomentuje.....ale powiem jedno....ja też tam byłam.....a dziewczynka to dla mnie komplement........a co do problemów......ja je mam......One je mają.......ale największy chyba masz Ty ....
Sylwia
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 10 mar 2003, 3:06

Rynex pisze:Do tego dziewczyny, ktore pojechaly na ten koncert narobily maxymalnej kichy.

Olka mogłaś pojechać... Pokazałabyś się z dobrej strony... A tak w ogóle to może jestem mało kumata, ale mogłabyś uściślić... O co Ci dokładnie chodzi..? Powiesz nam, to na drugi raz nie narobimy "maxymalnej kichy" :roll: echh.... no bo tak... w końcu jestem z małego miasta, o tam taka wielka Warszawa... :roll: :wink:

Rynexuwna pisze:Eh... Glos Dorotki i Kaski poznalabym na kilometr... Eh... dziewczyny dziewcznyny...

Olka wiesz... Poznałabyś mój głos na kilometr..? heh... z tego co sobie przypominam to rozmawiałyśmy przez telefon tylko raz... ale nie wnikam... może faktycznie masz taką pamięć...

Rynex pisze:Eh... dziewczyny dziewcznyny... dzieci.... Widocznie nie macie problemow i zachowujecie sie beztrosko jak dzieci. Male dziewczynki baiwace sie lalkami...

Na prawdę chciałabym nie mieć problemów... Nie rozumiem dlaczego nas potraktowałaś w taki sposób... tak z góry... Olka to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie... :roll:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 10 mar 2003, 19:23

gdyby Ania fałszowała to Łzy nie zajeliby 3 miejsca tylko jakieś ostatnie.
koncert był świetny i Ania naprawde fajnie śpiewała. niewiem czego ty chcesz od nich. a poza tym osoby z forum które tam były tez wypadły dobrze. jesteś taka mądra to dlaczego nie pojechałaś????
wracając do tematu. Łzy grają dla kasy??nie wierze i nikt mnie nie przekona. dla kasy gra każdy artysta ale Łzy grają w większości dla fanów. a kase muszą mieć bo gdyby nie mieli to nie słuchalibyśmy tak wspaniałych utworów. gdyby nie śpiewali dla fanów nie mieli by aż tak wielkiej rzeszy ludzi za sobą. nie wiem co chcesz osiągnąć takim gadaniem. czyżbyś chciała nas przekonac że Łzy to zły zespół i nie powinniśmy słuchać ich?? nie udało Ci się. ja uważam że Łzy robią naprawde wiele dla fanów. najlepiej swiadczą o tym zloty i to że po koncertach poświęcają wiele czasu nam- fanom,. a to że grają dla kasy to TOTALNA BZDURA!!!!!! wystarczy spojrzeć na KONCERTY CHARYTATYWNE GDZIE ŁZY GRAJĄ ZA DARMO POMAGAJĄC np. CHORYM LUDZIOM. (koncert Wrocław Pradze)

myśl co chcesz tylko żeby Ci sie mózg nie przegrzał. POWODZENIA i pozdrawiam,.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 10 mar 2003, 20:49

Justysia pisze:
Narcyzek pisze:
Sama chciałam iść na koncert zespołu w "Barze" we Wrocławiu i niestety nie mogłam wejść, bo nie mam jeszcze 18 lat...cóż...przecież to nie była wina zespołu. :wink:
Nie pomogło nawet to, że jestem fanką i bardzo chciałam być na tym koncercie... :D

Wpuszczali bez problemu jeśli byłaś z rodzicem (opiekunem).. Tylko trzeba było troche kasy wyłożyć.. :roll:
nawet nie wiedzalem ze lzy byly w barze! a ile kosztowal wstep?
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 10 mar 2003, 21:27

Paula_Jestem pisze:a to że grają dla kasy to TOTALNA BZDURA!!!!!! wystarczy spojrzeć na KONCERTY CHARYTATYWNE GDZIE ŁZY GRAJĄ ZA DARMO POMAGAJĄC np. CHORYM LUDZIOM. (koncert Wrocław Pradze)
I z tego co mówili w TV Wrocław, to Łzy dostały jakiś medal za koncert charytatywny we Wrocławiu...nie wiem ile w tym prawdy,ale tak mówili w TV...poza tym teraz ponoć też ma być jakiś koncert chyba w Rybniku...
Więc teraz Rynexuwna się zastanów: "Czy rzeczywiście Łzy grają dla kasy?" bo moim zdanie gdyby grali dla kasy, to by sie nie udzielali w takich właśnie koncertach charytatywnych...a teraz robiś to coraz częściej.
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Koncerty”