Czy to są koncerty dla fanów czy pod publikę ?

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 mar 2003, 2:37

Narcyzek pisze:I z tego co mówili w TV Wrocław, to Łzy dostały jakiś medal za koncert charytatywny we Wrocławiu...nie wiem ile w tym prawdy,ale tak mówili w TV...

Na koncercie we Wrocławiu 30.09.02 dostały, sama widziałam, sama słyszałam ;)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 11 mar 2003, 19:43

Więc to jest nagroda za ich dobre serce...udzielają się w różnych koncertach...i nie biorą za to kasy!!!
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 12 mar 2003, 0:53

W temacie koncertów charytatywnych - parę miesięcy temu bylismy w Domu Muzyki i Tanca w Zabrzu. Nie pamiętam już z jakiej okazji to był koncert, ale było na nim bardzo dużo osób niepełnosprawnych, a organizatorzy po koncercie dziękowali Łzom tak, jakby ich odwiedził co najmniej Michael Jackson.

Artyscie występującemu za cięzkie pieniądze tak wylewnie się raczej nie dziękuje...
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 12 mar 2003, 1:46

Przecztytałem wszystkie wypowiedzi w tym temacie i wydaje mi sie ze Rynexuwna ma trochę racji. Nie chodzi mi o to, że kolejne płytki Łez są coraz słabsze, bo osobiście uwazam że JJJ jest równie dobra jak WZZS (Słońce jest poza konkurencją), ale zauważyłem że ostatnio zespół zaczął gonić za sławą. Nie będę się tu wypowiadał o koncerach, bo niestety na żadnym z nich nie byłem (czego bardzo żałuję), ale chodzi mi o występy w TV. Dlaczego Łezki wystąpiły u Wiśniewskiego ??? Zagrali jeden utwór (jeśli tylko można to nazwać zagraniem...) i nic więcej. Fin. Nie było rozmowy, paru słów od siebie, tylko się pokazli kilku milionom widzów...Beznadziejne... Wiśniewskiego osobiście nie lubię i myśle że źle sie stało że się u niego pokazali pogłębiając tylko niesłuszną opinię o podobieństwie Łez do ICH3. Wydaje mi się że odegrały tu rolę jakieś znajmosci między muzykami. Ale dobrze niech pozostanie to sprawą zespołu. Program "Przeboje Jedynki" okazał się zupełnym niewypałem. Zawiodło mnie wszystko począwszy od prowadzenia programu przez Fiugrskiego po występ Łez. Rozumiem że bez wsparcia firmy płytowej i rozgłośni radiowych ciężko jest wypromować, ale żeby dla sławy grać w programie gdzie muza leci z playbacku ?? Wydaje mi się że pogoń na siłe za sławą nic dobrego nie da, a i upragnionej glorii nie przyniesie.
Na koniec....Nie myślcie że jestem jakimś anty-fanem. Przeciwnie: uważam że obecinie Łzy są obok Myslovitz najlepszym polskim zespołem, bardzo ich muzykę lubię. Fajnie by było żeby nie popadli w banał i pamiętali o swioch fanach i o tym że sława nie jest najwazniejsza, i nie trzeba gonić jej na siłe. I tak nie wszyscy pokochają Łzy choćby bezprzerwy puszczać ich muze.
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 mar 2003, 22:17

ludzie co wy chcecie od tych nieszczęsnych "Przebojów jedynki", bardzo fajny udany koncert. Ania świetnie wypadła i nieźle wyglądała. inni wykonawcy także ale Łezki oczywiście były najlepsze. czy wy myślicie że gdzie sie nie pojawią robią to dla kasy? głupie rozumienie.
powiedziałam już wcześniej Łezki to szlachetny zespół- wystarczy wrócić pamięcią np. do koncertu Wrocław Pradze.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Szatanek

Postautor: Szatanek » 30 mar 2003, 22:17

Hmmm.. definicja komercyjnego zespolu brzmi... pokazywac sie jak najwiecej i w niewazne jakich programach... to sluzy promocji tegoz zespolu.. takze koncert charytatywny po to jest, by pokazac jego "ludzka" strone, a nie jak najczesciej wszyscy mysla zeby wspomoc biedne dzieci czy cos innego... ale sa wyjatki, wiec nie chce osadzac zespolu, mowie tylko tak jak toczy sie nasz wspnialy przemysl muzyczny i jak traktuja zespoly wytwornie oraz osoby od jego promocji.. wiec kazdy koncert charytatywny moze miec dwie twarze, kazdy wystep moze byc albo dla publicznosci albo dla pieniedzy... od zespolu zalezy jak to jest... a wiec pozostaje mu albo pozostac grupa niszowa, ktorej nie zna prawie nikt, albo skomercjalizowac sie i dotrzec do publiki.. osad pozostawiam Wam...
Miłość zmieniła moje życie na lepsze... Kocham Cie Olu :)

Wróć do „Koncerty”