Rozwiązanie konkursu OTTO 2002 w BRAVO

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 lut 2003, 20:00

Syriel pisze:ehhh myślę, że ten cały plebiscyt Bravo (popcornu zresztą też) to jedna wielka KAPA... oba te plebiscyty są bardzo subiektywne.... przeciez takie gazety jak ww. kupują dziewczyny w wieku 11-15 lat... a takie dziewczyny słuchają najczęściej popu... więc jak na to nie patrzeć...łzy maiły nikłe szanse... a ta lokata jest i tak dobra....
Może i dla Ciebie jest to KAPA,ale jak sam Adam powiedział kiedyś, że dużo zawdzięczają takim gazetom jak BRAVO czy POPCORN, bo to oni często o nich piszą...a nie mieszczę sie w przedziale wieku, który wymieniłeś, a kupuję BRAVO odkąd pamiętam... 8) fakt, że teraz już nie znajduje informacji o zespołach,które mnie interesują, oprócz Łez...ale moja mama lubi czytać tę gazetę, bo akurat ona znajduje tam cos dla siebie :) No w sumie nie jest źle...siódme miejsce wsród zespołów, ale moim zdaniem mogłoby być lepiej...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 lut 2003, 21:14

szkoda że tylko 7. w zeszłym roku było o ile siem nie myle 2. szkoda ale jeszcze wiele lat przed nami.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 01 mar 2003, 0:43

No tak, racja nagrody Bravo stały się wyrazem popularności, a nie oceną pracy artystów w danym roku....Nie chcę marudzić, ale wydaje mi się że należało by odwrócić klasyfikację. Chyba to właśnie Myslovitz powinno zwyciężyć. Co za porażka, że na liście znalazło się TATU i Last Ketchup....No comments... Ale cóż jak napisałem był to wyraz popularności (w niektórych przypadkach "sztucznie nadmuchiwanej" przez wytwórnie i rynek muzyczny). Z drugiej strony fajnie, że znalazło się się miejsce dla czegoś ostrzejszego - Korn :) :)
Mimo wszystko to nieźle że Łezki znalazły się wśród najlepszych zespołów...
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 mar 2003, 16:38

Tak w sumie to kiedyś kupowałem BRAVO ale teraz już nie chyba że jest tam jakiś wywiad z Łezkami albo z innymi zespołami, które mnie isteresują... a nie ma takicj często dlatego często nie muszę kupować :) JA tam się cieszę z 7 miejsca....

:!: :!: :!:
...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 01 mar 2003, 17:58

szkoda że nie 1 piejsce... no, ale gdybysmy na smski wydali po 50 zeta kazdy to moze bylaby pierwsza 3 ;)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 mar 2003, 23:30

Asiuncia pisze:szkoda że nie 1 piejsce... no, ale gdybysmy na smski wydali po 50 zeta kazdy to moze bylaby pierwsza 3 ;)

Może i tak by było gdyby każdy wydał po 5 zł ale w sumie to nie wiem czy to miało by sens. Dla mnie to w sumie nie ma znaczenia czy Łzy są na 7 czy 3 czy 1 ... W TAKIEJ GAZECIE JAK BRAVO 1 miejsce to wcale nie zaszczyt. To badziewna i komercyjna gazeta. Piszą tylko o tym co jest na czasie i co jest sprzedawane nawet jeśli nie jest dobre... zresztą mówię wprost nie zależało mi bardzo na tym, ale oddałem symboliczny 1 głos :D
...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 mar 2003, 23:33

Asiuncia pisze:szkoda że nie 1 piejsce... no, ale gdybysmy na smski wydali po 50 zeta kazdy to moze bylaby pierwsza 3 ;)

Może i tak by było gdyby każdy wydał po 5 zł ale w sumie to nie wiem czy to miało by sens. Dla mnie to w sumie nie ma znaczenia czy Łzy są na 7 czy 3 czy 1 ... W TAKIEJ GAZECIE JAK BRAVO 1 miejsce to wcale nie zaszczyt. To badziewna i komercyjna gazeta. Piszą tylko o tym co jest na czasie i co jest sprzedawane nawet jeśli nie jest dobre... zresztą mówię wprost nie zależało mi bardzo na tym, ale oddałem symboliczny 1 głos :D
...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 mar 2003, 23:38

...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 mar 2003, 23:47

Popieram zdanie Moon'a. Dla mnie BRAVO i POPCORN są gazetami komercjalnymi, piszą tylko o tym co jest teraz na fali, gdyby ŁZY dostały wyróżnienie w Plebiscycie gazety pokroju TYLKO ROCK to naprawdę byłoby się czym szczycić, bo w końcu tą gazetę kupują ludzie, którzy słuchają muzyki rockowej i mają o niej jakieś pojęcie i są w stanie ocenić twórczość ŁEZ na tle innych rockowych zespołów.
marigell

Postautor: marigell » 03 mar 2003, 17:07

]

Wiesz Syriel, dla jednych Brave jest dobrą gazetą a dla innych Tylko Rock. Osobiście nie czytam ani jednej ani drugiej i nie sądze aby Tylko Rocka czytali ludzie "którzy słuchają muzyki rockowej i mają o niej jakieś pojęcie". :roll: Znam ludzi znających dobrze rocka którzy uważają TylkoRock na równi z Bravem :roll: :? W TylkoRock to niby nie piszą o tym co na czasie? :?

A z nagrody należy się cieszyć każdej. Nie ważne kto ja przyznaje. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 03 mar 2003, 20:12

sara pisze:Znam ludzi znających dobrze rocka którzy uważają TylkoRock na równi z Bravem

To już kwestia gustu.. myślę, że nie powinniśmy porównywać Ani BRAVO do TylkoRock, ani TylkoRock do BRAvo... bo to bezsensu.
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 03 mar 2003, 20:31

Nawiązuję do wypowiedzi Sary
sara pisze:Wiesz Syriel, dla jednych Brave jest dobrą gazetą a dla innych Tylko Rock.

Dobra zgadzam się z tobą... choć dla mnie ta druga jest zdecydowanie lepsza...

sara pisze:
Osobiście nie czytam ani jednej ani drugiej i nie sądze aby Tylko Rocka czytali ludzie "którzy słuchają muzyki rockowej i mają o niej jakieś pojęcie". :roll:

Ty piszesz, ze nie kupujesz gazet i wiele osób tak robi... ale jeśli ktoś już kupuje to chyba dlatego żeby poczytać cos co go interesuję... ja np. nie kupuję gazet np. z hh bo mnie to nie interesuję i wątpię zeby ktoś to słucha techno kupił TylkoRocku. Więc nie zgadzam się z twoja wypowiedzią...

sara pisze:
Znam ludzi znających dobrze rocka którzy uważają TylkoRock na równi z Bravem :roll: :?
Możliwe... ale ja osobiście nie spotkałam się w TR z tylkoma oszukanymi informacjami jak w B. poza tym zgadzam się z moon'em i takiego porównania TR vs. B robić nie powinniśmy....

sara pisze:
W TylkoRock to niby nie piszą o tym co na czasie? :?

Moze i piszą, ale o co innego mi chodziło... Bravo pisze o kim byle tylko napisac... Swego czasu na każdej okładce była Britney bo to ona była na fali i żeby nakład zszedł to właśnie było konieczne... Bravo pisało o Britney nawet jeśli ta nic nie robiła związanego z muzyką (a Bravo to gazeta muzyczna.... chyba) takie informacje "Ktośtak zjadł kolacje ze swoim chłopakiem"... to nadają się do brukowców a nie gazety co ma pisać o muzyce...

ehhhh dobra kończe... to by było na tyle... zapraszam do polemiki...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 03 mar 2003, 20:42

JA JUŻ NPISAŁEM... nie będę porównywać tych gazet bo to głupie...
...
marigell

Postautor: marigell » 03 mar 2003, 21:39

Syriel pisze:[b]

sara pisze:
Osobiście nie czytam ani jednej ani drugiej i nie sądze aby Tylko Rocka czytali ludzie "którzy słuchają muzyki rockowej i mają o niej jakieś pojęcie". :roll:

Ty piszesz, ze nie kupujesz gazet i wiele osób tak robi... ale jeśli ktoś już kupuje to chyba dlatego żeby poczytać cos co go interesuję... ja np. nie kupuję gazet np. z hh bo mnie to nie interesuję i wątpię zeby ktoś to słucha techno kupił TylkoRocku. Więc nie zgadzam się z twoja wypowiedzią...

Chyba mnie źle zrozumiałaś. Nie kupuje TR co nie oznacza, ze nie kupuje żadnych gazet :) Ludzie którzy mają pojęcie o rocku też nie czytają TR (oczywiście nie wszyscy:)) Zauważyłam, że Bravo kupują młodsi ludzie a TR starsi. To chyba naturalne jest, ze kupują coraz to "ambitniejsze" gazety jeśli można to tak nazwać.
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 04 mar 2003, 0:00

Chciałabym włączyć się chwilowo do polemiki, by zauważyć, że każda gazeta - czy to o roku, hip-hopie, blusie, reagge, popie czy też nawet o żadnej muzyce, a po prostu o wszystkim -----> KAŻDA - pisze o tym, co jest na czasie ... Jaki byłby sens w pisaniu o czymś, co na czasie nie jest, z pełną świadomością, że nikt nie kupi gazety o czymś, co nie jest na czasie ... :? Poza tym zdaje mi się troszkę bez sensu, że gazety o rock'u kupują ludzie, którzy " mają pojęcie o rock'u " ... Myślę, że ludzie, " którzy mają pojęcie o rock'u " nie potrzebują kupować gazet o rock'u, no bo i po co skoro już " mają o nim pojęcie " ... Gazety o rock'u kupują raczej Ci, co nie mają pojęcia o rock'u, ale właśnie o rock'u chcieliby mieć pojęcie ( nie licząc extremalnych przypadków rock'owych mianiaków, kolekcjonerów rock'owych gazet, oraz tych co kupują, bo po prostu lubią ... ). A poza tym to zgadzam się z sarą :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "

Wróć do „Łzy”