Przeboje Jedynki

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 16 kwie 2003, 3:13

Hihi Gosiu nie długa relacjia...
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 kwie 2003, 3:17

mnie też jakoś fani Iry wcale nie przeszkadzali... ale jak pomyśle o tym jednym kolesiu... fanie Starurskiego.... no po prostu nie mogę.... co to za facet... i to jego "ja już z tego wyrosłem".... no myślałam że padnę... co za... echh.. :evil:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 16 kwie 2003, 3:20

Hihi mi sie najlepiej podobała ta guma...
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 kwie 2003, 3:24

hihi... ja się dowiedziałam o tym dopiero później.... ale to chamskie było.... :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 16 kwie 2003, 22:28

Uff i na mnie pora
A MI SIĘ NIE PODOBAŁO( Żaruje oczywiście) było lepiej niż poprzednim razem. W piętek wieczorem przyjechała do mnie KLaudia było wspaniale.
Od 11 szykowalismy. Podjechawszy pod dworzec zauważyliśmy taksówke z której wysiadła cała ekipa. Miłe przywitanie, zapoznałam moje koleżanki z klasy z całym forum o którym duuuuuużo słyszały i wyruszyliśmy.
Na pierwszym postoju spotkaliśmy Harleyowcóww z pięknymi motorami, wprawdzie mówiąc nie chcieli nas przewieźć ale powiedzieli, aże gdy by byli młodsi......moja odpowiedź była natychmiastowa LIFE IS BRUTALL, poczym pan mówi FAJNE MASZ HASEŁKO
Potem odbył się krótki recital ich3 specjalnie dla Klaudii( a tak sie własnie dziwiłam że od razu nabrała do reszty zaufania ;)
Kolejnym postojem był Mc donalds, zjeżdzałam ze zjeżdzalni( tylko czemu tam pisało do 7 lat, nie rozumie ;) Śpiewaliśy, skakaliśy, nabijalisy się aż wreszcie podjechalisy pod TVP. Za pół godzinki przyjechłą zespoł który został przywitany olbrzymimi okrzykami.
Zaczeło robić się tłoczno i nudnawo, wpadlisy na genialny pomysł aby zaprezentować nasze kochane Łezki(BUŹKA DLA WSZYSTKOICH ŚPIEWAJĄCYCH, szczególnie Dody i Martyny)... Bramiki otworzyły się.... iiii ruuuuusszzzzzyllllllliiiii hehe to był wyscig, traf sprawił ze stalisy koło fanów stachurskiego, musze przyznać że zdenerwowali mnie, szczególnie taki jeden co stal koło mnie ze swoja dziewczyną, cały czas przeklinał, do momentu gdy nie wkroczył pewien FORMUOWICZ-BIG-JĘDRZEJ to było piękne pi pi pi pi pi pi pi po czym fan stachurskiego ucichł, jego dziewczyna wcale nie była lepsze też krzyczała na moje dziewczyny z klasy i Hanie.
HEHE odwdzięczyły się powiem tyle Aga miała gume, Hania gume w rękach podzieliła na 3 kawałki i wszystkie wredne trzy panie miały we włosach gume(mówie wam jaki piękny dred wyszedł ;). Po programie poszliśy do zespołu a potem do domku. Droga powrotna była bardzo zabawna żartowalismy( buźka dla Hani i AgiW te historie zrobiły furore hehe)odbyła się randke w ciemno i jaka to melodia w której wygrałam tłuczek (wolała bym doniczke a czemu to historia na kolejny zlot).
Najbardziej to podobały mi się opowiadania Klaudi
MÓWIE CI MAMA JAK JANDRZEJ POWIEDZIŁA TEMU OD STACHURSKIEGO( Klaudia! Jędrzej się mówi) NO PRZECIEŻ MÓWI ŻE JANDRZEJ heheh.
Wyjazd uważam za bardzo udany, było bardzo fajnie, mogłam ze wszystkimi na spokojnie porozmawiać.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam Agusie, Magde, Anie, Beatke i Iwonke oraz Moją KLAUDUSIE.
A wam dziękuje za miłe przyjęcie moich dziewczyn BUŹKA
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 17 kwie 2003, 0:30

dzięki młoda za link. ciekawe zdjęcia.
a co do bluzeczki Ani to u mnie w domku wszystkim bardzo sie podobała.
zwłaszcza panom :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 17 kwie 2003, 4:26

Jaki jest ten link?? :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 17 kwie 2003, 17:20

LUKRECJO PROSZĘ TO TEN LINK Z NASZĄ KOFANA ANIĄ :D
http://www.vipnews.pl/php/index.php?nr_ ... 2003-04-14
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 18 kwie 2003, 3:35

A ten to mam :twisted:
Obrazek
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 18 kwie 2003, 6:29

Sylwia... o jakim koncercie w Chorzowie wspominalas :?: :?: :?: bo na stronie chyba nic o nim nie pisze :( czy ktos w ogole wie o takim koncercie :?: :?:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 18 kwie 2003, 16:37

Ally... koncert jest chyba 7 albo 6 ...( raczej chyba 7....) w CHORZOWIE... może będzie info na stronie !!!!!!!!!!!!!!
...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 18 kwie 2003, 19:44

szkoda ze mie tam nien bylo !
chcialbym was wszystkich poznac a nigdy nie mialem okazji! moze kiedys sie spotkamy! mi sie wystem podobal ale po ogloszeniu wynikow bylem w szoku!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 19 kwie 2003, 20:52

jesoos pisze:Oczywiście wielcy nieobecni tego dnia: Sara..Syriel..Adaś..Rafi i moon...gdzieście się podziali?? :(

Jesoos, Martyś dzęki, ze ktoś o nas pomyślał...
Jesoos,a ten kawałek sceny ?? Jak z nim?? ;) :lol:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 22 kwie 2003, 2:41

Syriel pisze:

Jesoos,a ten kawałek sceny ?? Jak z nim?? ;) :lol:

Ten kawałek sceny był -niestety- jeszcze bardziej niedostępny niż ostatnio :(
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 mar 2004, 0:43

Wiecie co...jest właśnie 23:55 i się spostrzegłam , że właśnie rok temu były Przeboje Jedynki. Moje pierwsze spotkanie z FFC i chyba taki nasz pierwszy wyjazd...jak ten czas leci...pamiętam kiedy Adam nam dał do posłuchania pierwszy raz Oczy (był to marzec a premiera płytki w czerwcu bodajrze wiec nie lada zaszczyt :wink: ). Ewelinka mi pozyczala baterie do aparatu , gadaliśmy z Kariną i zespolem, widziałyśmy Martusie - do dziś pamiętam sweterek który miała :P Oczywiscie jeszcze wtedy nie widziałam, że jest żoną Adiego. Achhh te wspomienia :lol:
Możecie mnie zbiczować , że odkopałam ten temat , ale musiałam.

Wróć do „Łzy”