Przeboje Jedynki

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Olcia

łzy

Postautor: Olcia » 07 mar 2003, 20:32

ja Kasiu niestety nie moge jechać:( szkoda:( :cry: no i mnie też prosze pozdrowić jak będziecie udzielać wywiadu:P
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 mar 2003, 21:15

ja nawet siem nie starałam o zaproszenia bo i tak bym nie pojechała. to nieodpowiednia pora jak dla mnie i po drugie nie mam czym. niestety jeszcze prawa jazdy nie mam.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 07 mar 2003, 22:54

jesoos pisze:do SYRIEL...przywuieziemy Ci kawałęk sceny na pamiatkę :twisted:

A mi też kawałek ??? proszę !!!! Ja też nie moge pojechać... W razie czego też licznę na pozdrowienia ;)
...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 mar 2003, 0:57

szkoda ze nie mam biletu chetnie bym pojechal ale bede was wypatrywal w tv!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 08 mar 2003, 1:05

Asiuncia pisze:ja chcialam wyslac maila, ale dowiedzialam sie ze mozna wygrac wejsciowke przed chwila...
Aniołek mi powiedziała, że juz wszytskie bilety rozdane... :cry:

Jak to?Karina napisała że już nie można wygrać:(((( jejciu przepraszam to przeze mnie nie napisałaś:(
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Martynka

Postautor: Martynka » 08 mar 2003, 1:26

jesoos pisze:...przywuieziemy Ci kawałęk sceny na pamiatkę :twisted:

Jesoosku, to pamiętajcie tesh o mnie, cio? :lol: :lol: :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 08 mar 2003, 1:57

Ja nie jade, ale będę Wam i Łzom kibicowac przed telewizorem:)))
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 09 mar 2003, 1:54

wszyscy pamietac ze dzis wysylamy sms-y na lzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 09 mar 2003, 2:03

Ciekawy jestem, któee miejsce zajmiemy...
Oczywiście głos swój wyśle :lol: :lol: :lol:
Boje się, że Kukiza nie pokonamy :cry:
;]
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 10 mar 2003, 0:46

Dziś o 6 rano wróciłam z Wawki. Podobało mi się... Nawet bardzo mi się podobało. Jechaliśmy w jedną stronę jakieś 6 godzin, ale wydawało się jakby była to tylko godzina... To może wszystko od początku...
Miałam być w Rybniku o 12, więc tata przyjechał po mnie przed 11... Niby luzik, dużo czasu... No tak, tylko że pochrzaniła nam się droga. Byliśmy w Rybcu po 12. Później poszłam z ojcem do McDonalda. Miał tam ktoś po mnie przyjść. Siedzę sobie i wchodzi... Martyna i Kasia:D:D:D Pożegnałam się z ojcem i poszliśmy do ArtCafe. Tam byli już Sylwia, Sylwia(sara) i jesoos... Po jakimś czasie trzeba było się zbierać... Jak przyszliśmy, tam gdzie miał być bus, to już wszyscy na nas czekali: Ewcia, Monia, siostra Kariny, jej 2 kuzynki, Rafał i Grzesiek. Wpakowaliśmy się do busa. Po chwili jazdy mi i Kasi humor się jakoś dziwnie poprawił i dawałyśmy koncert:P:P:P Sylwia dostała śliczny prezent od nas (nie ma to jak skromność:P)... Myślałam że padnę ze śmiechu. Tak siobie jechaliśmy i jechaliśmy, gadaliśmy, śpiewaliśmy, wygłupialiśmy się... Najlepsze było jak usiłowaliśmy zszywać transparent... Trzeba być na prawdę zdolnym żeby nie umieć nawlec igły z takim dużym uchem... W każdym razie po wielu trudach udało nam się jakoś zszyć cały transparent:) . W końcu dojechaliśmy. Podjechaliśmy pod sam budynek telewizji. Weszliśmy i czekamy... Zjawiła się Karina. Dała nam zaproszenia. Niestety to nic nie dało bo bramkarz był taki z leksza dziwny...:P Nie przepuścił nas dalej, bo było jeszcze za wcześnie. Wyszedł do nas Adam, potem jeszcze Ania, Rafał i Adi. Pogadaliśmy sobie trochę, Adam gdzieś poszedł... Wrócił z 11 różami oczywiście to z okazji Dnia Kobiet:) Dostały starsze i młodsze (buziaczki dla Moni, która by i tak wolała ciastko:P) Pochwaliliśmy się transparentem, usiłowaliśmy zrobić sobie zdjęcie... Niestety jednemu panu chyba się coś pomyliło... Bo On nie pracuje w FBI, tylko w TVP... No cóż... Różni ludzie żyją na świecie...;/ W końcu nas wpuścili do środka. Znowu czekaliśmy i czekaliśmy, było strasznie nudno... Mogliśmy podziwiać piękne korytarze budynku telewizji;/ Po jakimś czasie raczyli nas wpuścić do sali, w której było nagranie programu. Powiem Wam że w telewizorze wydaje się to dużo większe... Tak samo jest jeśli chodzi o publiczność- w telewizji wydaje się jej więcej niż w rzeczywistości. Zaczęło się nagranie. Jako pierwsza występowała "Formacja nieżywych schabuff"... Zasypiałam... Nudne to było jak cholera... Choć potem jak oglądałam ten program na video, to podobało mi się... Ogólnie najfajniej się bawiliśmy na Kowalskim "na danceing babe zabiorę Ciebie":P:P i Blue Cafe:P:P Ta biedna pani z kluską w gardle chyba myślała że my Ją na prawdę lubimy... Oczywiście Łez tutaj z niczym nie porównuje, bo przecież przyjechaliśmy tam dla nich... Podobało mi się jak wypadli... Ania była fajnie ubrana... Nawet nie przeszkadzały mi te jej białe skarpetki:P Ruszała się jak zwykle fajnie. Ogólnie wypadli oki. Ale Łzy muszą przyznać że mieli najlepszy doping:) Patrzę teraz całkiem obiektywnie... Nikt nie miał lepszej publiczności niż Łzy. Najfajniesze były takie 3 wariatki, które, gdy miał występować Stachursky wrzeszczały "Łzy, Łzy, Łzy..":P:P:P (pozdrowionka dla Ewki i Kasi:D) Łezki zajęły 3 miejsce... Dobre i to... Przynajmniej przeszli dalej. Tylko szkoda że na miesiąc muszą śpiewać tę samą piosenkę, bo nie wydaje mi się żeby drugi raz przeszli z "Gdy na Was patrzę"... Ale może tylko ja tak myślę. Skończył się program. Poszliśmy do garderoby Łez, robiliśmy zdjęcia, porozmawialiśmy sobie z Nimi trochę... Trzeba było wracać... Droga powrotna nie minęła tak szybko... Fajnie było. hihi... Ta czajana z Kaśką na postoju...:P:P "Jestem luźny, luźny tak...". Pamiętajcie, siła w byciu luźnym:P:P:P hihi... Zostałam pobita przez własną siostrę... To było strasznie, ale ja zawsze Jej wybaczam;) Jechaliśmy... Jechaliśmy... W końcu wszyscy polegli... Ale nie... Nie Dorota:P:P Nie chciało mi się spać... Smutno mi się robiło że zaraz koniec... Dojechaliśmy:(:( Wszystko co dobre, szybko się kończy... Dziękuję Sylwusi i Rafałowi:) Sylwi że namówiła moją mamę, a Rafałowi za to że podwiózł mnie do domu.
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 10 mar 2003, 1:01

Wiecie co... jezeli chodzi o te wasze cale przeboje jedynki to moim skromnym zdaniem ta piosenka nienadaje sie na przeboj. Ludzie sluchajac jej moga poczuc sie urazeni. Poza tym... osobiscie niepodobalo mi sie wykonanie. Eh... co tu duzo mowic. Koncerty takie jak w TV czy Sopot Łzom nie wychodza.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 mar 2003, 2:23

Rynexuwna pisze: Poza tym... osobiscie niepodobalo mi sie wykonanie. Eh... co tu duzo mowic. Koncerty takie jak w TV czy Sopot Łzom nie wychodza.

Trudno obiektywnie orzec...jak sie jedzie cały dzień w ciasnym busie a potem oczekuje pięciominutowego występu Łez słuchając szmelcu to człowiek raczej jest zadowolony z tego co uslyszy :P

Hit-nie hit -mnie sie ten utwór bardzo podoba....a ludzie...jeśli ktoś czuje sie obrażany poprostu nie słucha Łez -wszystko :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 10 mar 2003, 21:08

Sorrki, musiałam napisać ten post, żeby zobaczyć dalszy ciąg tego tematu... :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 10 mar 2003, 21:48

Kurcze mnie też coś ten temat nawala...

A teraz o Łezkach...nie wiem czy Was to zainteresuje, ale muszę to napisać!!
Miałam już wszystko załatwione, transport w tą i spowrotem...2 bileciki z moja siostrą bym pojechała a tu GRYPA! Wiecie jak się wkurzyłam...?? Siedziałam w domu! A mogłabym być na nagraniu w TV! Co za pech... :( CHyba nikt nie ma takiego pecha jak ja :(...

A co do wystepu ŁEZEK to full wypas...super...chyba lepiej nie można...strasznie mi sie podobało...powiem Wam wszystkim szczerze, że to wykonanie bardziej mi się podobało niż oryginał :D
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 10 mar 2003, 21:50

Sorki zapomniałam jeszcze sie spytać...Wy byliście po lewo??? Czy gdzie???

Wróć do „Łzy”