Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

mondrala

Postautor: mondrala » 31 maja 2003, 0:38

Paula_Jestem pisze:Mondrala stwierdziła że to nie jest kłótnia tylko "wymiana zdań" jestem innego zdania i nie lubie kłótnie ale skoro mądrala tak to trudno, przynajmniej śmiesznie jest czasami.

ska to stwierdzenie że on ma pałe z bioli? przedstaw sie to nikt nie bedzie Cie pytał o płeć

jestem..kim jestem..jestem dzieckiem wszechswiata..jak drzewo ,trawa,pies i kot..mam prawo do powietrza
mondrala

Postautor: mondrala » 31 maja 2003, 0:40

jak kazdy czlowiek..podobno tez nim jestem..mam prawo po prostu..byc..tutaj tez...i miec swoje zdanie...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 maja 2003, 18:48

szkoda tylko że anonimowo..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
mondrala

Postautor: mondrala » 31 maja 2003, 22:55

Paula_Jestem pisze:szkoda tylko że anonimowo..

SZKODA...POMYSL TROSZKE ..OTWORZ SIE..I NIE BEDZIE ANONIMOWO..JUZ JEST TAK CHRAKTERYSTYCZNIE..ZE ...POZDRAWIAM..WCALE NIE ANONIMOWO :wink: :wink: :wink:
mondrala

Postautor: mondrala » 05 cze 2003, 3:36

PAULINKO...GDZIE JESTES..TEMACIK ZDYCHA...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 05 cze 2003, 4:28

MONDRALA, JAK CIĘ PROSZĘ, WYSIL SIE TROCHĘ I NAPISZ JEDNEGO BIG-POSTA A NIE 15 NIC NIE WARTYCH I JESZCZE JEDEN POD DRUGIM. NIE TO ŻEBYM COS DO CIEBIE MIAŁ, ALE JAKBY WSZYSCY BARDZIEJ STAWIALI NA JAKOŚĆ A NIE NA ILOŚC TO BY TU BYŁO O WIELE LEPIEJ.
TEMAT JEST O ANI. WIELE O NIEJ NIESTETY NIEMOGE POWIEDZIEĆ, BO NIEWIELE WIEM :wink: WIEM ŻE MA NAJŁADNIEJSZY I NAJMOCNIEJSZY GŁOS JAKI KIEDYKOLWIEK SŁYSZAŁEM ( NA KONCERCIE PODCZAS "TWOJA, OT TAK" MYŚLAŁEM ŻE SPRZĘT NIE WYTRZYMA :) ). POZA TYM CHĘTNIE PSTRYKNĘŁASOBIE ZE MNĄ FOTO, PODPISAŁA PŁYTĘ... . JEST OK :!: NO I ZACZĘŁA SIE PJAWIAĆ NA FORUM... CO CIESZY WSZYSTKICH. POZDROWIENIA DLA ANI :!:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 cze 2003, 18:53

To fakt, że głos ma niesamowity... moja mama sama uwielbia słuchać Ani, a muszże dodać, że moja mam gustuje w ariach :D no albo piosenki biesiadne... hihi ale wczoraj powiedziała, że głoś Ani pozna wszędzie, jest wyjątkowy... zresztą zawsze przychodzi do mnie wieczorkiem i mówi gdzie dzisiaj słyszała Łezki :D
A TY Mondralo, przestań krzyczeć i zejdź z tak kochanej osóbki Pauli, bo to osoba myślę wartościowsza od Ciebie... i w ogóle powiedz mi jaką widzisz przyjemność w tyhc prowokacjach swoich?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 05 cze 2003, 23:39

poziom inteligencji mondrali jest poniżej średniej krajowej nie ma co sie oszukiwac.
mondrala

Postautor: mondrala » 05 cze 2003, 23:49

Paula_Jestem pisze:poziom inteligencji mondrali jest poniżej średniej krajowej nie ma co sie oszukiwac.

jaki kraj masz na mysli..paulinko :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 cze 2003, 2:07

Paula_Jestem pisze:poziom inteligencji mondrali jest poniżej średniej krajowej nie ma co sie oszukiwac.

Paulinko bądxmy ostrożniejsi w stanowieniu kto jest bardziej lub mniej inteligentny...mondrala jest zarozumiała etc....ale inteligencji jej jednak nie brakuje :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 cze 2003, 16:00

ale uwzięła się na biedną Paulę, przecież gdzie nie zajrzysz tam ona kometuje wypowiedź Pauli... bez przesady
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 cze 2003, 16:24

Mloda, to może warto skończyć tą ciągłą i nudną dyskusję z mondralą? :roll:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 06 cze 2003, 19:36

Justysia ma chyba racje....
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 06 cze 2003, 22:09

poprostu najlepiej ignorować to co pisze. z bobkiem było to samo i dał spokój.,
a swoją drogą to czasem sie zastanawiam czy ta cała mądrala to nie nasz bobek? on też był anonimowy więc kto ich tam wie. jak myślicie?
mondrala

Postautor: mondrala » 07 cze 2003, 1:08

Paula_Jestem pisze:poprostu najlepiej ignorować to co pisze. z bobkiem było to samo i dał spokój.,
a swoją drogą to czasem sie zastanawiam czy ta cała mądrala to nie nasz bobek? on też był anonimowy więc kto ich tam wie. jak myślicie?

NAJPIERW SAMA POMYSL..A POTEM WZYWAJ INNYCH DO MYSLENIA..POMYLIC MNIE Z TYM ORDYNARNYM BOBKIEM..PAULINKO..WIEM ZE DZIS BYL UPAL..ALE ZEBY AZ TAK..MOZE ZIMNY OKLADZIK..NA PIEKNE CZOLKO... :?: :wink: :wink:

Wróć do „Różne czyli Inne”