Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 cze 2003, 1:21

mondrala a nie zauważyłas czasem że robisz WSZYSTKO żeby jak najmniej osób Cie tu lubiało? (poza wyzywaniem ich od najgorszych)
bobek był wuj ale powiedział to co mu leży na wątrobie i widząc ogólne zgorszenie poszedł sobie... Tobie to chyba sprawia przyjemność że Cię nie lubią prawda? Wszyscy sie muszą poprawiać (tolerancja :P ) tylko nie Ty
Przemyśl sprawe...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
mondrala

Postautor: mondrala » 08 cze 2003, 20:03

jesoos pisze:mondrala a nie zauważyłas czasem że robisz WSZYSTKO żeby jak najmniej osób Cie tu lubiało? (poza wyzywaniem ich od najgorszych)
bobek był wuj ale powiedział to co mu leży na wątrobie i widząc ogólne zgorszenie poszedł sobie... Tobie to chyba sprawia przyjemność że Cię nie lubią prawda? Wszyscy sie muszą poprawiać (tolerancja :P ) tylko nie Ty
Przemyśl sprawe...

MYSLISZ ZE TEN GBUR NIEWYCHOWANY..SPROSNY BOBEK MIAL WATROBE :?: :?: MIAL CZY NIE MIA..BO JAK NIE MIAL..TO CO MOGLO MU NA NIEJ LEZEC..NO CO LEZALO NA BOBKOWEJ WATROBI,KTOREJ NIE BYLO :?: :?: :?: I CUY BOBEK BEZ WATROBY MOGL GDZIES SOBI POJSC :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 cze 2003, 20:09

nie odpowiedziałaś/eś (choć myślę, że -aś bardziej) na pytanie
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Patryk_Trans

Postautor: Patryk_Trans » 08 cze 2003, 23:24

To że Ania świetnie spiewa i ma wspaniały wokal to wiedziałem. Nie spodziewałem się, że jest tak piękną kobietą. Wcześniej nie interesowałem się tak bardzo muzyką Łez. Podobały mi się niektóre kawałki ale tak naprawde zainteresowałem się grupą dopiero jak zobaczyłem wokalistkę na żywo :oops: Zamieniłem kilka słów i stało się coś dziwnego bo podobno nie można się w kimś zakochać po jednej rozmowie, od pierwszego wejrzenia. Jednak mi się to przydażyło. Szkoda, że jest mężatką. Tak więc jak sami widzicie Ania dla mnie jest wspaniała pod każdym względem i nikt mi nie powie, że jest innaczej.

Aniu tak dalej a będe Cię darzyć taką albo jeszcze większą sympatią. :) :D :wink:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 09 cze 2003, 0:29

Tak naprawdę to najważniejsza jest muzyka, a takie zagłębianie się w osobowości, życie muzyków jest niepotrzebne... Nie wiem dokładnie jaka jest Ania, myślę jednak, że jest sobą...
...
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 09 cze 2003, 0:33

Co ja moge powiedziec o Ani. Tylko tyle, ze za kazdym razem jak probuje z nia porozmawiac, to albo zmeczona, albo stara sie delikatrnie mi powiedziec, ze nie ma ochoty rozmawiac, albo nie ma czasu. Wiec coz ja mam mowic?
mondrala

Postautor: mondrala » 09 cze 2003, 3:05

Rynexuwna pisze:Co ja moge powiedziec o Ani. Tylko tyle, ze za kazdym razem jak probuje z nia porozmawiac, to albo zmeczona, albo stara sie delikatrnie mi powiedziec, ze nie ma ochoty rozmawiac, albo nie ma czasu. Wiec coz ja mam mowic?

ZAWSZE PRAWDE..I TYLKO PRAWDE....
mondrala

Postautor: mondrala » 09 cze 2003, 3:08

Patryk_Trans pisze:To że Ania świetnie spiewa i ma wspaniały wokal to wiedziałem. Nie spodziewałem się, że jest tak piękną kobietą. Wcześniej nie interesowałem się tak bardzo muzyką Łez. Podobały mi się niektóre kawałki ale tak naprawde zainteresowałem się grupą dopiero jak zobaczyłem wokalistkę na żywo :oops: Zamieniłem kilka słów i stało się coś dziwnego bo podobno nie można się w kimś zakochać po jednej rozmowie, od pierwszego wejrzenia. Jednak mi się to przydażyło. Szkoda, że jest mężatką. Tak więc jak sami widzicie Ania dla mnie jest wspaniała pod każdym względem i nikt mi nie powie, że jest innaczej.

Aniu tak dalej a będe Cię darzyć taką albo jeszcze większą sympatią. :) :D :wink:

NO TO MASZ KOLEGO CALKIEM SYMPATYCZNE KLAPKI NA OCZKCH..SZEROKO OTWARTYCH...ALE TO BARDZO MILE...I RADZE POSLUCHAJ SOBIE DOKOLADNIE OSTATNIEJ PLYTY..POWODZENIA...MLODZIENCZE...CHCIEC..TO MOC..PAMIETAJ. :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 09 cze 2003, 12:22

mondrala pisze:...CHCIEC..TO MOC..PAMIETAJ. :wink: :wink:

Mondrala naiwna...?
...coraz więcej się tu z czasem dowiadujemy ;) :P
Awatar użytkownika
Wojciech

Postautor: Wojciech » 09 cze 2003, 13:57

:shock: Pamiętaj zawsze gdy słuchasz muzyki i głosu wokalistki Łzy , ja gdy słucham ich muzyki wszystko wokoło mnie nie interesuje , słucham isłucham a ta muzyka dodaje mi dużo do myślenia ,dostarcz umysł o nowe uczucia ,,Doznania,, i właśnie ten zespuł może dostarczyć tego wszystkiego, bo przeciesz Ich troje niezrobi wielkiej furory gdy w około pełno innych zęspołów w tym ,,ŁZY,,.
Wojciech Ławniczak
mondrala

Postautor: mondrala » 11 cze 2003, 3:07

Adas pisze:
mondrala pisze:...CHCIEC..TO MOC..PAMIETAJ. :wink: :wink:

Mondrala naiwna...?
...coraz więcej się tu z czasem dowiadujemy ;) :P

dowiedziles sie dostatecznie duzo ...i pewnie mozesz...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 11 cze 2003, 16:26

mondrala pisze:...i pewnie mozesz...

Ano....pewnie tak... ;)
Awatar użytkownika
Patryk_Trans

Postautor: Patryk_Trans » 12 cze 2003, 3:18

...CHCIEC..TO MOC..PAMIETAJ.

To stwierdzenie zawsze daje mi jakąś nadzieje masz racje.
Tylko co móc bo chcieć to można wiele, nieprawdaż? :)
mondrala

Postautor: mondrala » 14 cze 2003, 0:25

Patryk_Trans pisze:...CHCIEC..TO MOC..PAMIETAJ.

To stwierdzenie zawsze daje mi jakąś nadzieje masz racje.
Tylko co móc bo chcieć to można wiele, nieprawdaż? :)

PRAWDA....
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 14 cze 2003, 1:22

Pomijając te odwieczne kłótnie mondrali z resztą forum chciałem dodać, że na ognisku jak mało gdzie mogliśmy się przekonać jaka jest naprawdę Ania W. Cieszę się że udało mi się z nią porozmawiać, bo dzięki temu dużo sie dowiedziałem, i wiem że nie jest łatwe to co oni teraz dla nas robią, zwłaszcza ostatnimi czasy, jak zespół jest wciąż w ruchu... ale mimo wszystko bardzo polubiłem zarówno Anię jak i resztę zespołu, bo są sobą i na swój sposób są zabawni... :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Różne czyli Inne”