Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
martyna16

Postautor: martyna16 » 22 wrz 2009, 15:06

mnie również sie teledysk podoba ; ]
o-lk-a

Postautor: o-lk-a » 22 wrz 2009, 16:12

Ogólnie teledysk mi się bardzo podoba ;)

Chociaż motyw z farbą jakoś mi do niego nie pasuje, to wygląda bardzo efektownie i ładnie.

Strasznie fajne jest to, że strój Ani jest kolorystycznie dopasowane do tła.

Pierwsze słowo, jakie przychodzi mi na myśl to "stylowy"

W moim przypadku to było: "delikatny" ;)

Ogólnie duży plus, to już drugi teledysk Ani, a oba są świetne, dopracowane i wyróżniają się na tle innych polskich (i w sumie nie tylko) klipów.
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 22 wrz 2009, 16:33

Efekt końcowy - świetny :) Został oddany nastrój i klimat tej piosenki. Fajny pomysł z lustrami, ujęcia z farbą też ciekawie wyszły, ale tylko te na końcu. Pozostałe niestety wyszły sztucznie i wyglądają, jak całkowicie zrobione komputerowo.
Ogólnie bardzo mi się podoba i to od pierwszego obejrzenia :)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 22 wrz 2009, 16:42

Teledysk znakomity. Dużo w nim wyczucia, stylu, delikatności, zmysłowości i kobiecości. Brakuje tego typu klipów na rynku. Brakuje uczuć, które znakomicie przedstawione są w Ani teledysku. Doskonała gra kolorów, bardzo ciekawy pomysł na użycie farby. Bardzo podobały mi się sceny z lustarmi i rozbitym szkłem, swietne ujęcia. Oprócz tego wszystkiego Ania ślicznie wygląda:)
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 22 wrz 2009, 18:52

__daria__a pisze:Bałam się, że będą totalne flaki z olejem.

A ja wprost przeciwnie, jakoś od początku byłam spokojna o ten teledysk.

Powtórze się, że motyw z lustrami mi się podoba. Jest ciekawy i w pierwszym momencie taki zaskakujący. Co do farb to skojarzyły mi się z Rihanną :P Ale także ten motyw podoba mi się. Szkoda tylko, że Ania nie została mocniej oblana tymi farbami lub że nie zostało pokazane to trochę dłużej, bo mogło być bardzo fajnie.

Co do wyglądu Ani to w białej wersji wygląda tak delikatnie i 'pościelowo' natomiast w czarnej (i jeszcze ten kolor włosów) wygląda tak mrauuu - kobieco i z pazurem. Bardzo pasuje do jej obecnych włosów czerń. Oczywiście w takiej kobiecej wersji.
Reasumując jak najbardziej fajnie i stylowo :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 22 wrz 2009, 19:52

Mi niestety na onecie teledysk w dziwny sposób tnie, więc obejrzałem w kiepskiej jakości na youtubie. Powiem tak, nie zawiodłem się. Ujęcia, kadry, kolorystyka, przestrzeń- piękne. Stylowo, jak to wcześniej padało. Bardzo ciekawy efekt z farbą, nie wiem czemu, ale czułem że będą to kolory czerwony i biały (: Zbijające się lustro też nadało coś od siebie ( notabene szkoda go, bo piękne ). Dobrze, iż nie zrobiono z tego typowego love story, jest coś innego, świeżego i jak to moja matka ujęła "amerykańskiego" ;p.
No dobra, to teraz minus. Duży. Z góry wybaczcie szczerość, a Anna, jeśli to przeczyta niech broń boże nie bierze tego do siebie, bo jest piękną kobietą, ale na ujęciach w bieli wygląda bardzo niekorzystnie moim zdaniem. Znikomy makijaż postarzył do 40-stki, gładko ułożone włosy sprawiły że twarz stała sie szersza. Biały strój sprawił, że z drobnej kobietki zrobiła się dość masywna kobieta. Nei wiem, może to zasługa oświetlenia, dużej ilości bieli, która sprawia że człowiek jest trochę pełniejszy i nie zawsze korzystny. Za to, z tego co zdażyłem dojrzeć, to w czarnych ujęciach Ania wygląda zjawiskowo. Dobrze zrobiony makijaż, odpowiednie cienie, strój, i również gładka fryzura, z tym ze w innym zestawieniu, sprawia że wygląda rockowo, kobieco i po prostu ładnie.
To w zasadzie tyle, dopowiem może coś jeszcze jak zobaczę w hq.
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 22 wrz 2009, 20:00

Teledysk można też obejrzeć na wrzucie, w lepszej jakości ;)
http://daria24.wrzuta.pl/film/7BvqGhfmg ... rech_scian
Awatar użytkownika
asiule3q
Członek FFC

Postautor: asiule3q » 22 wrz 2009, 20:31

nono powiem że Ania wykonała kawał dobrej roboty.
Teledysk jak dla mnie jest świetny bardzo mi się podoba :D
gg:306844
e-mail:asia909@op.pl
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 22 wrz 2009, 20:35

Stylowo. Kobieco. Pięknie. Kawał dobrej roboty.
Najbardziej podoba mi się klawiszowa końcówka- fragment, o którym Ania pisała przed ukazaniem się płyty, że się w nim zakochała ;)
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 22 wrz 2009, 20:47

Zapomniałem dodać, że Ania czarnych włosach wyglądałaby zajebiście :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 wrz 2009, 22:49

dzis widzialam teledysk w tv i musze powiedziec, ze jestem mile zaskoczona :) aczkolwiek lepiej Ania by wygladala w 'starych' wlosach ;)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 22 wrz 2009, 23:33

A w jakiej telewizji widziałaś już ten teledysk?

Mnie także się podoba. Szczególnie Ania ubrana na czarno - wygląda tak mrocznie ;> Szkoda, że w większości przeważają sceny z Anią w bieli ;)

Motyw z lustrami ciekawy, a jeśli chodzi o zakończenie (farby "rozbijające się" o Anię), to wolałbym większe zbliżenie na Anię ;)

Ogólnie teledysk mi się podoba, lepszy od poprzedniego, gratuluję ;)

EDIT -> Na stronach RH i Ani jest info, że nowy teledysk jest na onecie.
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 23 wrz 2009, 0:03

I ja ujrzałam już teledysk i w sumie jest dobry, ale czegoś mi brakuje.
Zacznę od tego, że bardzo podobają mi się te sceny na czarnym tle. Jak dla mnie są rewelacyjne, tworzą świetny kontrast z białymi zasłonami i ogólnie wg mnie to najlepsza część teledysku
Podoba mi się Ania cała w bieli, w łóżku, to dopasowane do piosenki. W pierwszych 2 zwrotkach jednak brakuje mi trochę emocji. Ania we wszystkich teledyskach potrafila wyrazem twarzy, ruchem pokazać "to coś" o co chodzi w piosence. I tu jakoś mi tego brakuje, choć trudno mi się wysłowić o co tak naprawdę chodzi.
Nie jestem za bardzo przekonana do tego motywu z farbami (choć ten z rozbitym lustrem i sposób ujęcia tego baaardzo mi się podoba). Przez prawie caly teledysk pokazują się jakby 2"promienie" farby które tak naprawdę trudno mi połączyć w całość z resztą.. I jakoś mi się kojarzą z wizualizacjami w winampie :P no i zgodzę się z wcześniejszą opinią, że te farby wylewane na Anię wyglądają bardzo nierealisycznie. Co oczywiście nie znaczy, że nie nadają klipowi oryginalności i wyrazu.

Podsumowując dodam, że klip pomimo wszystko jest na bardzo wysokim poziomie, znacznie wyżej niż cała reszta polskiego muzycznego show biznesu. Jest sylowy i w klimacie. Jest dobry. Ale też wiem, że Anię stać na jeszcze więcej i następny klip będzie jeszcze lepszy :)

Ps. Cieniu, zgadzam się co do włosów ;)
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 23 wrz 2009, 7:53

__daria__a pisze:Bałam się, że będą totalne flaki z olejem.

a nie są? Turla się tylko biedna Ania po tych pościelach w rytm jednak delikatnej i spokojnej muzyki, nie dzieje się absolutnie NIC. Teledysk miał być oparty na ładnym obrazku (jak niegdyś"Ja nie lubię nikogo") a ten obrazek też taki średniawy... jak dla mnie nieziemsko przeciętny. :roll:
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
iskierka
Członek FFC

Postautor: iskierka » 23 wrz 2009, 10:51

Mi się teledysk podoba.. :wink: Jest taki kobiecy i delikatny. Bardzo też mi się podoba efekt z rozbitym lustrem.. :wink: Ze słynnymi "rozlewanymi farbami" spodziewałam się szczerze mówiąc trochę czegoś innego, dla mnie jakoś nierealistycznie to wygląda i to jest oderwane od całości.
Jak się nie mylę reżyserem klipu jest Jacek Szymański - a to gwarantuje, że klip będzie dobry. :wink:
Biel przyciąga uwagę.. ale moim zdaniem trochę za dużo jest tych scen w bieli.Ale ogólnie oceniam teledysk na plus :D

Wróć do „Różne czyli Inne”