Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Magdalenka
Kontaktowanie:

Postautor: Magdalenka » 25 wrz 2009, 22:48

Mnie sie w tym teledysku nie podoba to,że jest dużo motywów z teledysku Inna - 'love'
Te latające i zderzające się farby,czy co to tam jest i tłuczone szkło. Tak ściagniete,że sie patrzeć na to nie da,bo drażni,przynajmniej mnie.
Gdyby nie to,to teledysk całkiem niezły.
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Ania Wyszkoni

Postautor: ROBSON@ » 25 wrz 2009, 23:40

Nowy teledysk Ani "Z ciszą pośród czterech ścian" jest świetny. Ania w białej pościeli wygląda super. A i na czarnym tle wyszła świetnie, i te zakończenie, kiedy na plecy leje się jej ta farba :) bomba :!: :!: :!: :!: . Gratuluję temu co go wyreżyserował :!: :!: :!:
Robson
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Ania Wyszkoni

Postautor: ROBSON@ » 25 wrz 2009, 23:45

Magdalenka pisze:Mnie sie w tym teledysku nie podoba to,że jest dużo motywów z teledysku Inna - 'love'
Te latające i zderzające się farby,czy co to tam jest i tłuczone szkło. Tak ściagniete,że sie patrzeć na to nie da,bo drażni,przynajmniej mnie.
Gdyby nie to,to teledysk całkiem niezły.

Masz rację co do tego tłuczonego szkła i zderzającej się farbie. Trochę przypomina clip Inny. Ale po za tym jest ok. Pozdrawiam :)

sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 25 wrz 2009, 23:50

Nie da się pisać tego w jednym poście??

Ja tam widzę małe podobieństwo, oprócz tych farb...
bo szkło to troszkę w inny sposób...
ale i tak mi się tak pół na pół podoba...
tak w skali 10.... to może 7,5 ;)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 26 wrz 2009, 10:35

Jeszcze nie pisałem na temat teledysku :P
Jeśli chodzi o teledyski, to wogóle bardzo trudno mnie zadowolić :P
Tak jest i w tym przypadku...
Bardzo podobają mi się momenty, kiedy Anna "przegląda" się w lustrze, fajny jest też efekt oblewania Anki farbą i fragment kiedy "pada" na łóżko :wink:
Niekoniecznie podoba mi się ta farba... w pewnych momentach nie przypomina mi to farbę, a kawałek latającego materiału, oczywiście wszystko staję się jasne gdy materiał się rozpryskuje :twisted:
Taki trochę jakby "komputerowy" efekt.

W skali do 10 to 6 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 26 wrz 2009, 10:53

Jeśli chodzi o program "Gotowi na ślub", to chyba wyemitowano zatrważającą ilość odcinków w postaci jednej sztuki :twisted:
Tydzień temu w tym czasie był "Ojciec Mateusz", ale myślałem, że to z powodu żałoby. Dziś widzę w programie, że też jest "Ojciec Mateusz" ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 26 wrz 2009, 13:20

Mi się ten teledysk nie podoba - przez te farby jak sądzę...
Ale za to bardzo podobał mi się teledysk do "Czy ten pan i pani"
Ania xD
Członek FFC

Postautor: Ania xD » 26 wrz 2009, 16:51

Mi te farby też jakoś tak się nie podobają... Psują ten teledysk wg mnie ;) Ale tak ogólnie, to całkiem ok jest.
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 26 wrz 2009, 21:19

Częściowo popieram zdanie Ani. Dla mnie one są zbyt sztuczne, nie pasują mi do całosci. A sam teledysk jest nudny.
Ania xD
Członek FFC

Postautor: Ania xD » 26 wrz 2009, 21:46

Nudny, to dobre określenie. Spodziewałam się do tej piosenki jakiegoś żywszego teledysku, jakiejś historii w tle...
A tu się nic ciekawego nie dzieje... Jestem trochę zawiedziona ;)
No i ciągle męczą mnie te włosy... ;P
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 26 wrz 2009, 22:39

Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 27 wrz 2009, 13:39

Nigdy nie zrozumiem jakie złe moce kierowały Anią gdy zgadzała się na taką zmianę wizerunku :roll: A co do teledysku to farby już gdzieś były a lustra miała chyba Goya także żadna rewelacja.
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 27 wrz 2009, 13:45

karusia pisze:Nigdy nie zrozumiem jakie złe moce kierowały Anią gdy zgadzała się na taką zmianę wizerunku :roll: A co do teledysku to farby już gdzieś były a lustra miała chyba Goya także żadna rewelacja.

Eee troszkę dziwna Twoja opinia. Czemu od razu złe moce? Każdy ma prawo do własnego gustu, każdy ma prawo do swojego wymarzonego lub mniej wymarzonego wizerunku. Może Ani właśnie taki się podoba. Mnie np. bardzo podobają się przemiany Ani. Każdy ma prawo mieć właśne zdanie na ten temat, ale nie żeby zaraz krytykować czyjś wybór. Przecież to jej własne ciało, własne włosy, i myślę, że żadne złe moce nią nie kierowały, a wręcz przeciwnie;)

Kurcze dopiero przeczytałam , że dzisiaj o 11.45 w programie ,,Co za tydzień" W TVN był reportaż z planu teledysku ,,Z ciszą..." , czy widział to ktoś, a może nagrał?:)
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Alina

Postautor: Alina » 27 wrz 2009, 16:29

Teledyski są fajne, choć głębszego przesłania nie dostrzegłam. Jest tam coś co trzeba zrozumieć ? Z tych dwóch wolę Pana i panią. Wizerunek Ani jest tam dla mnie lepszy. W " ciszy " podobają mi się ujęcia w czarnych sceneriach. Nie rozumiem motywu tłuczenia lustra i tych farb nad którymi wszyscy sie rozpływają:) w " panu i pani" jest opowiedziana jakaś historia. Nie specjalnie ambitna ale jednak. Ten drugi jest taki " z kawałków" , które nie bardzo do siebie pasują. Ale może się mylę. No bo zawsze jest temat- co autor miał na myśli;)
Awatar użytkownika
Arekstr

Postautor: Arekstr » 27 wrz 2009, 16:36

Jestem od dwóch lat na wszystkich koncertach Łez na dolnym śląsku i ze zdumieniem stwierdzam, że za każdym razem odkrywam coś nowego w stylu i głosie Ani, to niesamowite Ona chyba kocha to co robi. A ja czerpię przyjemność z jej występów i czekam zawsze niecierpliwie na następne spotkanie. Pozdrowienia dla cudownej Ani i całego zespołu.
Arek

Wróć do „Różne czyli Inne”