Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

mondrala

Postautor: mondrala » 14 cze 2003, 5:26

Slaweeek pisze:Pomijając te odwieczne kłótnie mondrali z resztą forum chciałem dodać, że na ognisku jak mało gdzie mogliśmy się przekonać jaka jest naprawdę Ania W. Cieszę się że udało mi się z nią porozmawiać, bo dzięki temu dużo sie dowiedziałem, i wiem że nie jest łatwe to co oni teraz dla nas robią, zwłaszcza ostatnimi czasy, jak zespół jest wciąż w ruchu... ale mimo wszystko bardzo polubiłem zarówno Anię jak i resztę zespołu, bo są sobą i na swój sposób są zabawni... :lol: :lol: :lol:

ALE JA SIE NIE KLOCE...A JUZ O

ANIE...TO ZUPELNIE NIE
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 14 cze 2003, 23:42

Dobrnołem do końca tematu, straszna lektóra. Myślałem że dowiem się tu czegoś o Ani, która dla mnie jest śliczną kobietą z wspaniałym głosem, na scenie porusza się fantastycznie,a po koncercie w Chorzowie wydaje mi się sympatyczna(ale to moje zdanie i nie wszyscy muszą je podzielać), ale powinni pisać na temat a nie wzajenie na siebie bluzgać. Jeśli ktoś ma ochote na kłutnie to proponuje niech założy sobie temat np;Pokłućmy się i tam będziecie mogli dać upust swoim zwierzęcym instynktom a tu dajcie szanse nowym dowiedzenia się czegoś o Ani a tym którzy ją dobrze znają podzielenia się wiadomościami. Oczywiście nie muwię tu o wywlekaniu osobistych spraw Ani tylko o waszych apiniach i spostrzeżeniach na Jej temat.
Pozdrawiam wszystkich nowych fanów bo i ja tu jestem nowy, a i oczywiscie starych też choć wydaje mi się że Ci staży jakoś za nowymi nie przepadają bo bużą im tutejszy pożądek ,ale taka jest cena popularności. Pamiętajcie że aby zespół miał szanse rozwoju musi mieć swoich fanów, przeciesz to my musimy na nich głosować by mieli szanse stanąć na szczycie i by częściej mogli przeżywać tak miłe chwile jak w Opolu. Oni dają z siebie wszystko , dajcie i wy coś od siebie. :idea:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 cze 2003, 2:25

Slaweeek pisze: na ognisku jak mało gdzie mogliśmy się przekonać jaka jest naprawdę Ania W.

Sławku: obawiam sie że nigdy nie będzie nam dane przekonać się jaka 'naprawdę' jest Ania... żeby tak było musielibyśmy z nią spędzać naprawdę więcej czasu...nawet teraz nie mozemy powiedzieć ze wiemy jaki naprawdę jest np Adam K. bo zawsze będziemy znać go za mało ( i to odnosi się także do reszty zespołu) Uprzedzenia do Ani wzięły się -jak zdążyłem usłyszeć- od ilości czasu jaki poswięcała fanom...nie wiem...moze to bieze się ze zmęczenia Ani po koncertach lub poprostu chce pobyc trochę sama...
A obecność Ani na ognisku zasługuje wg mnie na przyklask, i to że przyjechała najpierw z synkiem ( zośliwi twierdzą że synek był pretekstem aby nas opuścić) ale później powróciła by spędzic z nami resztę tego cudownego wieczoru...dziękuję :*
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 15 cze 2003, 5:15

jesoos pisze:A obecność Ani na ognisku zasługuje wg mnie na przyklask, i to że przyjechała najpierw z synkiem ( zośliwi twierdzą że synek był pretekstem aby nas opuścić)

sądzę, że Ania chciała też troszkę "rozrywki" użyczyć też swojemu synkowi z którym zbyt często nie mze być... choć nie wiem jak to jest...
...a po koncertach mozę rzeczywiście chce odpocząć... ja też nie lubię zbyt dużego zamieszania wokół mnie i wolę się wyciszyc....
(ale jausprawiedliwiam :d ale lubię tą naszą Anię)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 15 cze 2003, 5:33

co wy chcecie od tej Ani?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 cze 2003, 5:38

Paula_Jestem pisze:co wy chcecie od tej Ani?

Przeczytaj dwa posty wyżej to sie dowiesz :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 15 cze 2003, 14:39

Jesoos: masz racje, z nas to chyba tylko Sylwia może się wypowiedzieć dużo na temat Adama, bo jego zna już długo, ale przynajmniej wiemy jacy oni są dla nas. Wątpię w jakim innm zespole jest tak, że po koncercie Adam bierze na noc fanów do swojego mieszkania i pozwala im tam przenocować, to już świadczy o jego nastawieniu do nas i za to jemu i reszczie dzięki bardzo... :lol: :lol: A co do Ani to bierzmy pod uwagę że jest matką a to się wiąże z wieloma obowiążkami tak samo jak śpiewanie w zespole, a te dwie rzeczy chyba najtrudniej jest ze sobą pogodzić...
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 15 cze 2003, 18:43

Jak ktoś może mieć Ani za złe że zabrała na spotkanie z wami swoje dziecko, jest matką i to jej obowiązek spędzać z dzeckiem jak najwięcej czasu. Czy chcieli byście by wasi rodzice was olewali?. Jesteście niektórzy jeszcze bardzo młodzi i chyba nie wiecie jak matka potrafi kochać swoje dziecko, w dodatku takie maleństwo jeszcze, nie bądzcie samolubami, Ania nie jest waszą własnością, ma swoje życie i obowiązki których nie porzuci z pewnością dla Was.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 15 cze 2003, 18:46

jesoos pisze:
Paula_Jestem pisze:co wy chcecie od tej Ani?

Przeczytaj dwa posty wyżej to sie dowiesz :twisted:

no właśnie czytałam, ale i tak nie wiem o co wam chodzi.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 16 cze 2003, 0:07

Jeśli chodzi o zachowanie Ani ostatnimi czasy a zwłaszcza spotkanie z zespołem na ognisku.....to ja myślę że jednak daje z siebie tyle ile uważa za stosowne.......na ognisku na początku wydawało mi się że będzie fanom ciężko do niej podejść......zrobić zdjęcie.......czy podzielić się swoją opinią na jakikolwiek temat.......wydawało się mi że była zdynstansowana.....chłodna......może onieśmielona........może nie za bardzo zainteresowana..........było tak do czasu gdy nie odwiozła dziecka.......gdy zaś wróciła.....okazało się że była chętna do rozmowy z fanami.....do robienia sobie fotek.......do wspolnego oglądania zdjęć ze zlotów.....a nawet nieświadomie i spontanicznie odbyła się na trawie MINI KONFERENCJA PRASOWA :wink: ...gdzie byłam świadkiem że Ania siedziała na ławce.....na trawce zaś siedzieli forumowicze=fan-clubowicze........i mogli do woli zadawać pytania.......wypowiadać się na temat Opola....wyrażać swoje opinie.......najzwyczajniej po prostu BYĆ W POLIŻU JEJ......co wiadać było że sprawia wszystkim radość........nawet ja sobie na chwilkę przysiadłam i słuchałam tej dyskusji :wink:

W każdym razie uważam że Ania daje tyle ile uważa za stosowne....tyle ile jej wystarcza......a mnie się wydaje że lepiej że daje mniej niż oczekujemy......ale szczerze......niż jakby miała dawać dużo więcej....ale byłoby to na siłę........więc może dostaliśmy palec........to niech On nam wystarczy.......a nie nastawiajmy się na całą rękę.... :? :?

, z nas to chyba tylko Sylwia może się wypowiedzieć dużo na temat Adama, bo jego zna już długo

Po pierwsze....nie tak długo......a po drugie......za dużo się wypowiadać bym nie mogła....bo jak to ja ........nie wszystko co bym miała powiedzieć byłoby pochlebne...... :P :P :P
Ostatnio zmieniony 18 cze 2003, 20:37 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia
mondrala

Postautor: mondrala » 18 cze 2003, 19:03

no wlasnie sylwuniu..tak strasznie forujesz adasia k. twoje prawo..wola i chec..ale nie opowiadaj nieprawd o ani...ona ma teraz trudny zakret do pokonania..nie rozlewaj oleju na droge...popatrz sobie na foto adasia..i zle mysli odejda od ciebie..
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 cze 2003, 0:57

mondrala pisze:...popatrz sobie na foto adasia..i zle mysli odejda od ciebie..

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać...
Sylwus a Ty masz w ogóle jakieś fotki Adama?? :twisted:
It's the only way.
mondrala

Postautor: mondrala » 19 cze 2003, 2:07

jesoos pisze:
mondrala pisze:...popatrz sobie na foto adasia..i zle mysli odejda od ciebie..

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać...
Sylwus a Ty masz w ogóle jakieś fotki Adama?? :twisted:

wiesz odnosze wrazenie,ze jeden z tych mlotow legl..na twojej glowie..i skutki odczuwasz do dzis..to sie wyraznie czuje..ale i tak masz szczescie..pomysl..gdyby tak pare tych mlotow..leglo ci na glowie..no strach pomyslec..co bys wtedy potrafil wypisywac za dyrdymaly....oponuj sie..pracuj nad soba..moze jeszcze cos mozna uratowac...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 cze 2003, 3:01

mondrala pisze:wiesz odnosze wrazenie,ze jeden z tych mlotow legl..na twojej glowie..i skutki odczuwasz do dzis..to sie wyraznie czuje..ale i tak masz szczescie..pomysl..gdyby tak pare tych mlotow..leglo ci na glowie..no strach pomyslec..co bys wtedy potrafil wypisywac za dyrdymaly....oponuj sie..pracuj nad soba..moze jeszcze cos mozna uratowac...

Kochanie czujesz się urażona? nie wiem czym bo w moim poście nie było ani linijki na Twój temat...a jeżeli próbujesz urazić mnie to z przykrością informuje że kiepsko sie starasz..."nie jesteś mnie w stanie urazić choćby małym palcem"

a co do młotów: gdybyś naprawdę znała sie na poezji jak to ogłaszałaś wiele razy napewno wiedziałabyś skad pochodzi ten cytat.
Pozdrawiam i zdrowia zyczę...
It's the only way.
mondrala

Postautor: mondrala » 19 cze 2003, 3:06

coy ..na takiej poezji sie chyba nie znam..ale uswiadom mnie..chetnie sie dowiem..kto to napisal..no walnij mnie ta wiadomoscia..jak poteznym mlotem...czekam.

Wróć do „Różne czyli Inne”