Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 mar 2003, 22:52

a mi...hmm...i tak i nie.,nie bede tu sie wypowiadać o niczyjej urodzie. ważne że potrafi śpiewać i nadaje sensu zespołowi.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
bobek

Postautor: bobek » 05 mar 2003, 22:18

jak na nia patrze,to mysle:pewnie miala kompleks wiejskiej dziewczyny i malego pieniadza;pewnie glowna jej cecha jest prostactwo,a nabyta slepota;pewniue nie lubila tych ktorym zycie zgotowalo lepszy start w zyciu;pewnie jest kaprysna;pewnie woda sodowa przez mozg jej sie przelala i zachlysnela sie wlasnym sukcesem;pewnie jest megalomanka;pewnie kasa stala sie dla niej wyznacznikiem wartosci;pewnie niewyksztalcone to i ograniczone,gadke ma jalowa;sloma jej z butow wystaje,albo czarno-biale sznurowki;spiewa z jakas wiejska nalecialosciaw glosie i sztucznie sie zachowuje;nic szczwegolnego jezeli chodzi o osobowosc-dziwczyna jakich wiele,taki zwykly produkt komercyjny tego calego konkola....ale ogolnie to niezla z niej dupa,pokreci sie jescze troche i znajdzie swoje miejsce w smietance polskiego show biznesu, bo kasa zrobi swoje
marigell

Postautor: marigell » 05 mar 2003, 22:26

Bobek - skąd takie wnioski wyciągasz? Może Ania nie jest super wspaniałą wokalistką, ale to co Ty napisałeś to lekka przesada :roll:
"Kompleks wiejskiej dziewczyny"? - a może to Ty masz kompleksy? i przychodzisz tutaj najeżdzać na Anke?
Obrazek
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 05 mar 2003, 22:42

sory bobku ale jaki cel masz w krytykowaniu zespolu w kazdym temacie? jedni sie zbulwersuja i ci cos odpisza "milego", innych to w ogule nie zainteresuje, ale jakiegos szczegulnego sensu w tym niewidze.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 mar 2003, 22:53

marleyka pisze:temat moim zdaniem prosty!!!
Piszcie o Ani, co o niej wiecie, jak ją postrzegacie, co chcecie!!!!!

ekhm moze ja jestem jakaś 'stara data' ale do tej pory wydawało mi sie że jeżeli ktoś zakłada nowy temat to ma w nim coś do powiedzenia...czyn społeczny był modny za komuny ;)

justysiu: dobrze ze napisała to kobieta..bo gdyby takie słowa (odniośnie wątpliwej urody Ani) padły z ust faceta poważnie bym się tym zaniepokoił ;D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 mar 2003, 23:00

bobek pisze:....ale ogolnie to niezla z niej dupa,

- podf czym się podpisuję..choć może tylko jedną ręką ;))

osobiście dylematy typu 'czy to wiejska dziewczyna z kompleksem pieniądza' mi zupełnie wiszą... Anka robi to co robi -czyli śpiewa- i jest w tym wystarczająco dobra :P od kontaktów z fanami jest Adam i Karina (pozdrawiam!) [tzn Karina bo to jej robota, Adam bo to lubi ;)]
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 05 mar 2003, 23:33

Czemu mam wrażenie.....że Bobek.....to nie taki całkiem anonimowy "antyfan".......
Sylwia
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 05 mar 2003, 23:37

bobek pisze:...sloma jej z butow wystaje,albo czarno-biale sznurowki;spiewa z jakas wiejska nalecialosciaw glosie i sztucznie sie zachowuje;nic szczwegolnego jezeli chodzi o osobowosc-dziwczyna jakich wiele,taki zwykly produkt komercyjny tego calego konkola....ale ogolnie to niezla z niej dupa,pokreci sie jescze troche i znajdzie swoje miejsce w smietance polskiego show biznesu, bo kasa zrobi swoje...

Jakie jest twoim zdaniem odpowiednie miejsce w śmietance showbiznesu ????? Disco Polo, coś ala Brutney Spears, może coś w stylu Ich Troje - co miałeś na myśli ???
...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 mar 2003, 0:09

jesoos pisze:justysiu: dobrze ze napisała to kobieta..bo gdyby takie słowa (odniośnie wątpliwej urody Ani) padły z ust faceta poważnie bym się tym zaniepokoił ;D

Ja Ci nawet powiem, że z ust 5 facetów ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 06 mar 2003, 2:47

bobek pisze:taki zwykly produkt komercyjny tego calego konkola....

Wiesz.... Jako fanka nie dam obrażać Ani, a Adama w szczególności.... Może odrobina szacunku.... nie "konkol", a Konkol! To po pierwsze.... Po drugie.... Skąd taki text o Ani... ? Możesz to jakoś uzasadnić.... ? Po trzecie.... Podszywam sie pod pytanko Sary.... Może Ty sam masz jakieś kompleksy? :lol: Po czwarte.... Jeśli masz coś do Ani i Adasia, to po co tu w ogóle wchodzisz?! Po piąte..... (A niech gadają :P Heh... :P Żartuje :P ) no to tak.. Po piąte.... i chyba ostatnie.... TROCHĘ KULTURY!
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 06 mar 2003, 5:10

bobek pisze: jak na nia patrze,to mysle:pewnie miala kompleks wiejskiej dziewczyny i malego pieniadza;pewnie glowna jej cecha jest prostactwo,a nabyta slepota;pewniue nie lubila tych ktorym zycie zgotowalo lepszy start w zyciu;pewnie jest kaprysna;pewnie woda sodowa przez mozg jej sie przelala i zachlysnela sie wlasnym sukcesem;pewnie jest megalomanka;pewnie kasa stala sie dla niej wyznacznikiem wartosci;pewnie niewyksztalcone to i ograniczone,gadke ma jalowa;sloma jej z butow wystaje,albo czarno-biale sznurowki;spiewa z jakas wiejska nalecialosciaw glosie i sztucznie sie zachowuje;nic szczwegolnego jezeli chodzi o osobowosc-dziwczyna jakich wiele,taki zwykly produkt komercyjny tego calego konkola....ale ogolnie to niezla z niej dupa,pokreci sie jescze troche i znajdzie swoje miejsce w smietance polskiego show biznesu, bo kasa zrobi swoje
------------------> " kompleks wiejskiej dziewczyny " ? Nie wydaje mi się, żeby Ania miała jakikolwiek powód do kompleksów - zwłaszcza na tle takich ludzi jak Ty ... Nie lubiła tych, którym życie zgotowało lepszy start ? Ja bym raczej powiedziała, że nie lubią Jej ci, którym życie zgotowało gorszą metę - a raczej na gorszą metę sobie zapracowali ... a Ty chyba jesteś tego żywym dowodem ... Kasa wyznacznikiem wartości ... :? Niewykształcone ? Ograniczone ? To Ci się chyba troszkę wątek zagubił - to nie miała być Twoja charakterystyka ... Ciekawe skąd tak dobrze wiesz jaka jest, by pisać o osobowości ... Bo ciągłe używanie " pewnie " świadczy, że nie wiesz ... a jeśli się nie wie, to może lepiej się zamknąć ? A jeśli chodzi o to, że się zmieniła ... Twierdzisz sobie, że to kasa - bo tak Ci wygodniej w Twojej teorii pod tytułem " Pewnie " ... ale wiesz ... jest jeszcze taki pewien fakt - na który nie raczyłeś wpaść - że 13 miesięcy temu Ania urodziła synka ... owszem ... zmieniła się ... Ale może właśnie nie chodzi o kasę ... Teraz jest mamą ... teraz musi myśleć nie tylko o swojej przyszłości, ale i o przyszłości Tobiasza ........

Nie Sylwia ... to nie jest Rosz! ... bo Rosz! miał kulturę .....................

A poza tym - ja mam monopol na " obrażanie " Ani Wyszkoni ... bo ja to robię z pewnego rodzaju troski i miłości, a nie z zadrości i nienawiści ... :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 06 mar 2003, 20:07

Hm...a to ciekawostka wypowieda sie o Ani, jakby ją świetnie znał. A niestety jest inaczej. Nie rozumiem jak można pisac o kimś, kogo się wogóle nie zna??
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 07 mar 2003, 0:26

bobek pisze:jak na nia patrze,to mysle:pewnie miala kompleks wiejskiej dziewczyny i malego pieniadza;pewnie glowna jej cecha jest prostactwo,a nabyta slepota;pewniue nie lubila tych ktorym zycie zgotowalo lepszy start w zyciu;pewnie jest kaprysna;pewnie woda sodowa przez mozg jej sie przelala i zachlysnela sie wlasnym sukcesem;pewnie jest megalomanka;pewnie kasa stala sie dla niej wyznacznikiem wartosci;pewnie niewyksztalcone to i ograniczone,gadke ma jalowa;sloma jej z butow wystaje,albo czarno-biale sznurowki;spiewa z jakas wiejska nalecialosciaw glosie i sztucznie sie zachowuje;nic szczwegolnego jezeli chodzi o osobowosc-dziwczyna jakich wiele,taki zwykly produkt komercyjny tego calego konkola....ale ogolnie to niezla z niej dupa,pokreci sie jescze troche i znajdzie swoje miejsce w smietance polskiego show biznesu, bo kasa zrobi swoje

buahahah znalazł się znawca!!
po 1) bobek-to jest chyba kupa-albo po prostu gówno... jak się myle to mnie poprawcie, ale slyszałam jak do małych dzieci sie tak mówiło (żeby nie używać gorszych słów ;) )
po 2) jeśli Ci cos w Ani nie pasuje, nie lubisz jej masz uprzedzenia to po co od razu wchodzic na forum zespółu w którym Ania jest wokalistką... :roll:
po 3) jak ktoś już wcześniej wspominał, chyba masz koleś niezłe kompleksy. masz taki wiejski zwyczaj pisania o Twoim wiejskim środowisku??
po 4) czy Ty w ogóle wiesz o Ani więcej niż to jak się nazywa i w jakim zespole śpiewa... :roll:
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 07 mar 2003, 2:06

Hm... swojego czasu to ja w tym spektaklu podobno gralem role tego zlego - nie mam zamiaru sie w tym miejscu stawiac, chociaz niestety moje poglady na pewne sprawy niestety nie zmienily sie, a szkoda... Tak wiec
chicialbym zauwazyc ze ktos tutaj zabiera mi chleb... albo zjada resztki...
Nie wypowiem sie na temat Anki ale chetnie poznalbym bubkowe podejscie,
w sensie dlaczego tak ja ocenia i skad wie jaka byla kiedys...

no to pozdrawiam
Rosz!
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 07 mar 2003, 7:19

Wypowiedź bobka, jak napisała kathleen_kelly, była jego najwyraźniej jego własną charakterystyką....Jak z niej wynika to on ma kompleksy, jest niewykształcony etc, etc, etc..... Potrafi tylko wszystkich obrazić, by potem mieć watpliwą radość z odzewu jaki otrzymał. TO SIĘ DOPIERO NAZYWA BYĆ OGRANICZONYM !!!!
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...

Wróć do „Różne czyli Inne”