Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Carmen:
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Carmen: » 10 lis 2009, 22:02

Ja bym chciała "Wiem,ze jesteś tam" albo " Zakochaj nas" albo "Piosenka z plakatu" :P Obstawiam,że coś z tego będzie :wink:
"Śmiech rozstąpi zło,dosyć płaczu"
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/Liluska93
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 10 lis 2009, 23:03

A ja obstawiam coś z tego co wymienił Efekt ;)

Jakby ktoś chciał wywiad z 4funTV to dajcie znać :)

EDIT

Nie spodziewałam się że puszczą kawałek teledysku...
Ania coś dobry humor miała w programie...z początku..
Materna pamięta Agnieszkę :D

hehe nie jest tak źle z tym programem ;)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 10 lis 2009, 23:12

Jak do przerwy to program pozytywny. Ania zgasiła kilka "mocnych" pytań Kuby i to bardzo fajnie i z humorem. Byłam bardzo ciekawa tego odcinka, bo lubię oglądać programy Kuby i interesują mnie jego niejednokrotnie kontrowersyjne pytania. Czekam na drugą część :D
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 10 lis 2009, 23:24

No i było "O tylu rzeczach" ;)

szkoda że tak krótko.
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 10 lis 2009, 23:25

Szkoda, że Kuba był dziś wyjątkowo mało wylewny :P Ania miała dobre odpowiedzi, na jego chytre pytania :D
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Tusia
Kontaktowanie:

Postautor: Tusia » 10 lis 2009, 23:45

Ja mam wrażenie, że pan Materna próbował "ratować" ten odcinek poprzez przejęcie pałeczki od Kuby.... Dzięki niemu jakoś to wyglądało...
8)
Dziwna jestem jak na kogoś, kto mówi, że wszystko jest ok.
Samotna jak księżyc wśród gwiazd pragnę czasem wiecznie spać.
Co dnia tłumię w sobie cały wielki strach
bo wciąż...
brakuje mi Ciebie...Mój Aniele...:|
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 10 lis 2009, 23:45

Wbrew temu, co myślałam, wyszedł fajny program, chyba nawet bardziej mi się podobało niż poprzednio. No i miłe zaskoczenie w postaci ,,O tylu rzeczach", podczas, gdy spodziewałam się ,,Graj, chłopaku graj" albo ,,Lampy i sofy".
gg: 1604953
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 10 lis 2009, 23:56

No i Ania u Kuby wypadła super :!: Szkoda tylko że nie dali całej piosenki na koniec programu :wink:
Robson
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 10 lis 2009, 23:58

Bardzo dobry odcinek. Dużo lepszy, bardziej swobodny i śmieszny od tego sprzed kilku lat. Bardzo podobał mi się humor Materny i jego rozmowa z Anią. Kilka razy zdarzyło mi się głośno zaśmiać do telewizora :mrgreen:. Szczególnie rozbawił mnie fragment o tym, jak Ani zrobiło się miło podczas jednego z ostatnich wywiadów :P Programowi dużo dało to, że akurat Materna był drugim gościem, dzięki temu miał trochę inną formę, ale mnie ona bardzo odpowiadała;) Zazwyczaj gość który przyszedł jako pierwszy nie bierze zbyt aktywnego udziału w rozmowie z drugim.
Ktoś z obecnych na nagraniu pisał, że ten odcinek był żenujący. Taka jego specyfika. Ania nie była w nim jakoś krzywdzona ani obrażana i umiała się śmiać z pytań panów, dzięki którym program nie był tak sztywny i nudny jak np. "Jazda Figurowa" Figurskiego.
Cieszy też, że Ania śpiewała na żywo, myślałam że w programie Kuby się to nie zdarza. W dodatku zaśpiewała tę piosenkę chyba po raz pierwszy w tv. Miła niespodzianka. Spodziewałam się, że będzie to raczej "Graj chłopaku, graj", bo to jedyna spośród niesinglowych która była już śpiewana w telewizji. Widać, że Ania stara się pokazać jak największy kawałek płyty. I to dobrze, jej muzyka nie zbrzydnie ludziom, jeżeli nie będą słuchali tylko singli.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2009, 0:03 przez Małgoś, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 11 lis 2009, 0:00

Ewa_p pisze:Wbrew temu, co myślałam, wyszedł fajny program, chyba nawet bardziej mi się podobało niż poprzednio. No i miłe zaskoczenie w postaci ,,O tylu rzeczach", podczas, gdy spodziewałam się ,,Graj, chłopaku graj" albo ,,Lampy i sofy".

O tak "O tylu rzeczach", też się tego nie spodziewałem ale, miła niespodzianka :wink:
Robson
Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 11 lis 2009, 0:07

Czuję się zażenowana...

Ratowanie sytuacji sprośnymi pytaniami i żartami jest na cholernie niskim poziomie, nawet jak na Wojewódzkiego.
Brak wątków, które rozwinęłyby fajnie rozmowę.
Brak konkretów.
Mieszanie faktów, co w jakiś sposób pojechało negatywnie po odbiorze Anki jako osoby, artystki ( np. o samobójstwie, bo kogo potem obchodzi plątanina sprostowań, skoro wykrzyczane zostało głośno i wyraźnie coś innego?).
Brak pomysłu na program, na rozmowę.
Wprowadzanie luzackiej atmosfery, żartowanie 'na siłę' podczas, gdy inni czują się zniesmaczeni, bo takie odniosłam wrażenie patrząc na Annę i chwilami na drugiego Gościa Wojewódzkiego.

Ten program był po prostu dla mnie nudny. Nie dał mi, jako widzowi satysfakcji. Zawiodłam się. Wojewódzki potrafi stworzyć fajne, ciekawe widowisko (np. pamiętny odcinek z Chylińską, gdy żarty były odpowiednie do gościa i go nie krępowały, dawały mu pole do popisu i dania coś od siebie).

Cieszę się, że Goście zachowali jakąś tam klasę i naprawdę w miarę uratowali sytuację, bo inaczej byłaby to klapa zupełna.

Co do Ani i pojawienia się w tym programie - wiem, rozumiem, że tak, jak powiedziała - to m.in. promocja płyty, itp. Fajnie, że to też zaznaczyła, że nie uciekła od odp. To się ceni. Ale to Wojewódzki. No kurde, trzeba mieć świadomość, że idąc do Jego programu może być, tak jak było. Pytanie czy warto iść i czuć się praktycznie przez cały czas skrępowaną, 'łatać' niesforne rozmowy uśmiechem i chcąc nie chcąc walczyć o zachowanie w miarę ok obrazu samej siebie w oczach widzów? Bo to, że Anka czuła się dosyć często nieswojo było widać i słychać. Jasne, to świadczy o prowadzącym, tylko jak wiele osób będzie się nad tym mocniej rozdrabniało? Jestem całym sercem za Anią i szkoda, że osoba, mająca sobą do zaprezentowania tak wiele, tak bardzo jest ograniczona w takim programie...

Tyle ode mnie na ten temat.
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 11 lis 2009, 0:18

Cóż, ja odniosłam wrażenie, że Ania podeszła do wszystkiego na luzie...
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 11 lis 2009, 8:44

Ja podejrzewałam , że będzie ,,O tylu rzeczach". Moje refleksje na temat tego programu , napisze kiedy indziej... muszę zebrać myśli...
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 11 lis 2009, 10:32

Mam podobne zdanie jak klaudia_kl. Miałem wrażenie, że Wojewódzki nie miał wielu tematów do rozmów z Anią. Jego niektóre pytania były żenujące jak cholera "Mogę Ci wsadzić"? :roll:
W sumie co tu się dziwić Wojewódzki to stary dziad a zachowuje się jak gówniarz :wink:
Materna też się nie popisał tymi pytaniami...

Co do samego występu, to jednak był pół-playback, tym bardziej szkoda, (przynajmniej dla mnie :)) że nie zaśpiewała "Lampy i sofy" :)

Na stronie Kuby, można znaleźć galerię, fragmenty odcinku oraz cały filmik "O tylu rzeczach" :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gabra
Kontaktowanie:

Postautor: Gabra » 11 lis 2009, 13:05

Wróć do „Różne czyli Inne”