Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 13 lis 2009, 23:21

adir pisze:Beznadziejny jest ten program, cała formuła. Wszystko strasznie sztuczne, razem z prowadzącymi i zaproszonymi gośćmi. A Ania podczas całego programu wypowiedziała w sumie może z 10 słów.

A ja bardzo lubię ten program i odnoszę zupełnie 'nie-sztuczne' odczucia i naprawdę docenia się i świetnie bawi przy tym zwłaszcza na dłuższym pobycie za granicą i posiadaniem jedynie tv polonia :)
A co do Ani, wydaje mi się, że po prostu już taka jest :)
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 13 lis 2009, 23:38

Z.U.-Oliwia pisze:A co do Ani, wydaje mi się, że po prostu już taka jest :)

Ja to wiem, dlatego tylko stwierdzam, że jest tak a nie inaczej. I wcale nie jest to dla niej żadną ujmą, że nie jest showmanką, jak żenujące rodzeństwo Mroczków.
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 13 lis 2009, 23:43

Z.U.-Oliwia pisze:
adir pisze:Beznadziejny jest ten program, cała formuła. Wszystko strasznie sztuczne, razem z prowadzącymi i zaproszonymi gośćmi. A Ania podczas całego programu wypowiedziała w sumie może z 10 słów.

A ja bardzo lubię ten program i odnoszę zupełnie 'nie-sztuczne' odczucia i naprawdę docenia się i świetnie bawi przy tym zwłaszcza na dłuższym pobycie za granicą i posiadaniem jedynie tv polonia :)
A co do Ani, wydaje mi się, że po prostu już taka jest :)

Popieram Cię Oliwa w 100%,program jest super. To przecież normalne że Ania za takie występy dostaję kasę( to do adira), każdy dostaję :wink:
Robson
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 13 lis 2009, 23:53

adir pisze:Ale ja to rozumiem. Ania idzie do tego rodzaju show bo dostaje za to kasę i może promować jeszcze swoją osobę. Tyle.

Przecież o to chodzi w show biznesie, Im Ciebie więcej w telewizji tym lepiej :wink:
Robson
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 14 lis 2009, 0:05

Ale przecież ja wcale tego nie neguję.
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 14 lis 2009, 0:49

adir pisze:Ale przecież ja wcale tego nie neguję.

No i ok. Spoko jest :wink:
Robson
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 14 lis 2009, 11:22

Ja również oglądałem wczoraj "Kocham Cię Polsko" i bardzo mi się podobało :wink: Myślę, że Ania dobrze się bawiła w porównaniu np. u Kuby. Chwilami robiła bardzo poważne miny :twisted:

Uważam, że z pytaniami radziła sobie bardzo dobrze, tylko z tym Małyszem jej nie poszło :wink: Najlepsze było przy "Usterce", "Nikt mi nie podpowiadał" i śmiech Ani :lol:

Bardzo lubię ten program i tym bardziej się cieszę, że była w nim Anka. Drużyna w której była oczywiście wygrała, mówię oczywiście bo nie pamiętam kiedy ostatni raz wygrała drużyna Zielińskiej. Kasia ma po prostu pecha :wink: Trochę denerwowała mnie wczoraj Olga Borys, która chciała być śmieszna, a moim zdaniem była denerwująca.

Ogólnie program jak najbardziej OK.
:wink:

EDIT-> Marzena chyba nie do końca trafiła z tą zapowiedzią, związaną z Sopotem. Tam Łzom nie poszło najlepiej :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 14 lis 2009, 11:27

Nie na temat, ale: kiedyś w wywiadzie z Anią w magazynie Viva padło stwierdzenie, że Ania jest uważana za królową Polski B. O co chodzi z tą Polską B?
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 14 lis 2009, 11:53

Tutaj, o "Pocztówce Świętego Mikołaja" :wink:

http://www.tvp.pl/rozrywka/teleturnieje ... cie-polsko - Strona "Kocham Cię Polsko". Trochę zdjęć, trochę filmów z wczorajszego programu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 14 lis 2009, 13:49

EfektMotyla pisze:Ja również oglądałem wczoraj "Kocham Cię Polsko" i bardzo mi się podobało :wink: Myślę, że Ania dobrze się bawiła w porównaniu np. u Kuby. Chwilami robiła bardzo poważne miny :twisted:

Uważam, że z pytaniami radziła sobie bardzo dobrze, tylko z tym Małyszem jej nie poszło :wink: Najlepsze było przy "Usterce", "Nikt mi nie podpowiadał" i śmiech Ani :lol:

Bardzo lubię ten program i tym bardziej się cieszę, że była w nim Anka. Drużyna w której była oczywiście wygrała, mówię oczywiście bo nie pamiętam kiedy ostatni raz wygrała drużyna Zielińskiej. Kasia ma po prostu pecha :wink: Trochę denerwowała mnie wczoraj Olga Borys, która chciała być śmieszna, a moim zdaniem była denerwująca.

Ogólnie program jak najbardziej OK.
:wink:

EDIT-> Marzena chyba nie do końca trafiła z tą zapowiedzią, związaną z Sopotem. Tam Łzom nie poszło najlepiej :wink:

Mnie także denerwowała Olga Borys i to strasznie !!! Co do Ani to wypadła pozytywnie :)
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 14 lis 2009, 15:36

Dzisiaj Ania była gościem w programie In&Out na Vivie. Szkoda że nie było o tym żadnej wzmianki. Nie oglądałem całego, ale rozmowa dotyczyła m.in zakupów
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 14 lis 2009, 15:39

Solve pisze:Nie na temat, ale: kiedyś w wywiadzie z Anią w magazynie Viva padło stwierdzenie, że Ania jest uważana za królową Polski B. O co chodzi z tą Polską B?

Wioski i małe miasteczka.
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 14 lis 2009, 18:26

ROBSON@ pisze:
Ewela pisze:Ale fajnie:) będzie co oglądać!! Szkoda tylko, że nie mogliśmy być na nagraniu... :?

http://www.youtube.com/watch?v=zNyZqisk8G8 :)

Mało Ani w tym klipie, i wokalu nie ma. Ale. po za tym ok :)

Ja tam nie widze Anki :roll: W ktorej minucie jest? :>

o-lk-a pisze:strasznie fajnie, że Ania zaśpiewała "O tylu rzeczach", że śpiewała na żywo. Plusik wielki.

To chyba nie było na żywo? Tylko jakiś playback koncertowy? Wydaje mi się, że nawet nie miała odsłuchu.
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 14 lis 2009, 18:59

Ignis pisze:
ROBSON@ pisze:
Ewela pisze:Ale fajnie:) będzie co oglądać!! Szkoda tylko, że nie mogliśmy być na nagraniu... :?

http://www.youtube.com/watch?v=zNyZqisk8G8 :)

Mało Ani w tym klipie, i wokalu nie ma. Ale. po za tym ok :)

Ja tam nie widze Anki :roll: W ktorej minucie jest? :>

W 3:17 ;)
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 15 lis 2009, 0:35

Solve pisze:Nie na temat, ale: kiedyś w wywiadzie z Anią w magazynie Viva padło stwierdzenie, że Ania jest uważana za królową Polski B. O co chodzi z tą Polską B?

Bo królową A jest Doda, podobno...

Wróć do „Różne czyli Inne”