Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Re: Nasza kochana Ania

Postautor: Adas » 24 cze 2003, 17:35

morelkaz pisze:gdyz nie wszystkie jej stroje mi się podobają

...od razu mi się przypomniały te takie czerwone, które Ania miała na rękach w drugim wydaniu "Przebojów jedynki" ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 24 cze 2003, 17:55

Adas pisze:...od razu mi się przypomniały te takie czerwone, które Ania miała na rękach w drugim wydaniu "Przebojów jedynki" ;)

Badziewne spodnie w paski sięgające ponad kostki z powszywanymi idiotycznie zamkami błyskawiczymi nadal zakłada :wink: na szczęście nie tylko jej krawiec pozostawia wiele do życzenia (np strój Adriana w tym samym programie :twisted: )
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 24 cze 2003, 18:50

Mi sie podobało jak Ania wyglądała w drugiej części przebojów jedynki :P co Wy od tego stroju chcecie??? ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 24 cze 2003, 19:45

jesoos pisze: (np strój Adriana w tym samym programie :twisted: )

Mi sie bardzo podobał :lol: Ładnie sie komponował z tą wiecznie nie zadowoloną miną Adriana :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 24 cze 2003, 21:01

Asiuncia pisze:Mi sie podobało jak Ania wyglądała w drugiej części przebojów jedynki :P co Wy od tego stroju chcecie??? ;)

Mi się też podobał strój Ani a najbardziej to te spodnie, heh każdy ma inny gust, ale zgadzamsie z wami co do stroju Adriana hehe te portki z jakimiś sznurami czy paskami
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 24 cze 2003, 21:13

Coś pomiedzy tresurą koni w cyrku a zakładem pogrzebowym :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 25 cze 2003, 0:42

LUDZIE!!! TO SĄ GWIAZDY!!! ONI MOGĄ ZAKŁADAĆ NA SIEBIE CO TYLKO CHCA BEZ OBAWY ZE KTOŚ BĘDZIE SIĘ Z NICH ŚMIAŁ.BO KAŻDY STWIERDZI ŻE TO JEST ICH STYL I BASTA :!:
A POZA TYM TO "NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA"
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
marigell

Postautor: marigell » 25 cze 2003, 0:57

A jednak się z nich śmieją :twisted: Gwiazdy czy nie powinni patrzeć co na siebie zakładają :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 cze 2003, 1:32

Dziś przeczytałam... coś takiego... było zdjęcia Ani i pod tym napis
MOCNE CZARNE UDERZENIE i nie najlepsze połączenie trendów przez Anię Wyszkoni: kobiece przezroczystości na bluzce, młodzieńcze marszczenia na spodniach i ciężkie męskie buty.
Co oni chcą? Dla mnie to normalne buzka na ramiączka czarna, czarne spodnie 3/4 i do tego glany... chyba nie wiedzą co się nosi... boshe... dla mnie Ania się dobrze ubiera... Ona wykrada mi ciuchy :) Zawsze chciałam się tak ubrać (tak jak napisałam) Dla mnie to jest super modna moda :)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 cze 2003, 3:37

Ludzie przecież oni mają własny styl i ubierają sie tak jak lubią. nam może sie to nie podobać. ok- to nasze zdanie, ale jeśli im jest dobrze w takich strojach to powinniśmy to uszanować. Mnie także niektóre ubrania Łez sie nie podobają, ale to samo może powiedzieć ktoś inny o moich.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
tylman

Postautor: tylman » 25 cze 2003, 4:39

Nie ma ideałów na tym świecie, ludzie są tacy jakich ich starzy wychowali, ja sądzę że Anke na pierwszy żut oko dobrze wychowali i chwała im za to, Karzdy z nas ma większe i mniejsze wady.
Pozdrawiam
mondrala

Postautor: mondrala » 25 cze 2003, 13:29

sara pisze:A jednak się z nich śmieją :twisted: Gwiazdy czy nie powinni patrzeć co na siebie zakładają :wink:

jak zwykle saro..madrosc plynie z twoich ust..oczywiscie.ze gwiazdy powinny zwracac uwage na to co ubieraja
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Może mała zmaina?

Postautor: morelka » 25 cze 2003, 14:12

Kazdy ubiera się jak chce i w co chce, a my nie mamy prawa się ani z nikogo śmiac, ani krytykować, ani tymbardziej kogos obrażać. Ja uważam, że styl Łez jest spooko. Poprostu nie wszystkie ich stroje mogą nam sie podobać, i tyle:) A tak naprawde to zauważyłam, że często są ubrani w to samo, a przynajmniej w rzeczy bardzo do siebie podobne. A przecież czasmi przydałaby się mała zmiana :D
Ale mimo wszystko uważam, że zarówno u Ani, jak i u jej kolegów nie to jest najważniejsze:) , liczy się muzyka jaką grają i teksty jakie piszą :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Zaakceptujmy oryginalność

Postautor: Ninona » 25 cze 2003, 14:49

Morelkaz, zgadzam sieę z Tobą całkowicie. Nie strój jest tu najważniejszy, tylko muzyka. A to że w sumie zawsze się z nią komponuje to chyba nie ma co do tego wątpliwości. Poza tym nie wszystko się wszystkim podoba. I byłoby strasznie nudno, gdyby wszyscy ubierali się według jednego stylu.

LICZY SIĘ ORYGINALNOŚĆ :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 cze 2003, 16:24

No to moze ja sie wypowiem.Mi sie podoba(ł) styl Ani i innych człónków zespołu.Niestety teraz zatracają wieczną czerń :? i nad tym najbardziej ubolewam...
Ania zaczęła ubierac się na biało-ok,ale 'chłopcy' wybierajają coraz to inne kolory.Mają prawo ubierać się jak chcą,ja mam prawo wyrażać własne zdanie i mówię że wolałam Ich w czerni...

Wróć do „Różne czyli Inne”