Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Re: Może mała zmaina?

Postautor: jesoos » 25 cze 2003, 18:01

morelkaz pisze:Kazdy ubiera się jak chce i w co chce, a my nie mamy prawa się ani z nikogo śmiac, ani krytykować, ani tymbardziej kogos obrażać.

A dlaczego nie?? poza obrażaniem które jest oczywiście objawem chamstwa etc. nie widze powodu abym nie miał się jakkolwiek wypowiadac o czyimś stroju..w końcu większość z nas ubiera się różniaście po to tylko żeby usłyszeć pochlebne opinie na temat swojego ubioru, a częstokroć własnie po to żeby wzbudzić śmiech i dobry chumor -nie pod adresem swojej osoby zapewne ale w kierunku ubioru... 'spójrzcie prawdzie w oczy'-przwecież gdyby nikomu nie zależało na indywidualności i zwróceniu na siebie uwagi wygladalibyśmy bardzo podobnie :)
pozdrawiam

ps: ten temat poruszany był już Temacie 'gotyk'
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Patryk_Trans

Postautor: Patryk_Trans » 25 cze 2003, 20:58

Ludzie dajcie im spokuj. Ania może lubi się tak ubierać i trzeba to zaakceptować . Nie macie przecież zamiaru jej oceniać po stroju, bo tak somo skreślili byście ludzi z innych subkultur. Niech się każdy ubiera jak chce dres niech nosi adasie nie za strój mamy go oceniać. Skate nosi spodnie w kroku może śmiesznie to wyglada ale jemu się podoba i tyle troche tolerancji. Nie każdy mósi ubierać się tak jak my lub jak nam się podoba. Jak byście mieli oceniać ludzi po stroju to pewnie było by tak jak kiedyś mówili ludzie. Dajcie sobie spokój stereotypy wyszły z mody.
Pewnie ludzie, którzy chodzą w droższych ciuchach od Armaniego czy BOSa są burżujami. Nie tymi kategoriami myślicie co powinniście. Przepraszam Was bardzo ale dla mnie to jest chore, że można kogoś ocenić po stroju tym bardziej, że jestem uczulony na tym punkcie.

Pozdrowionka dla wszystkich :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 cze 2003, 0:38

Przeciez kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie(po to te forum tu chyba jest).Ja juz pisalm ze wole zespol w czerni-tyle.Choc jak Chaos zauważyl w bieli sa bardziej widoczni na scenie :P
Moje kolezanki twierdza ze nie moglby chodzic z chlopakiem ktory sie zle ubiera...ehhh mi to roznicy nie sprawia ale sa ludzie ktorzy oceniaja po wygladzie zewnetrzynym i do tego trzeba sie przyzwyczic, bo swiata nie zbawicie.
Ostanio widzialm o godz. 23 starsza Panią na ulicy która była na spacerku w szlafroku i papuciach.Każdy w Nią przykłówał swój wzrok.
Zwraca się uwage na ludzi ktorzy sa niekonwencjonalnie ubrani i nie mowcie mi ze nie.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 cze 2003, 2:02

Łukaszo pisze:LUDZIE!!! TO SĄ GWIAZDY!!! ONI MOGĄ ZAKŁADAĆ NA SIEBIE CO TYLKO CHCA BEZ OBAWY ZE KTOŚ BĘDZIE SIĘ Z NICH ŚMIAŁ.BO KAŻDY STWIERDZI ŻE TO JEST ICH STYL I BASTA :!:
A POZA TYM TO "NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA"

a znasz "nagrody" dla najgorzej ubierających się, których wybierają znudzeni Hollywod'em ludzie?
Co do stroju, to nigdy na niego nie zwrcam uwagi u osób publicznych chyba że trafisie taki ewenement jak żona pana Premiera w zeszłym roku w sukience z "I love you" :lol:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 cze 2003, 16:50

"NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA..."
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
marigell

Postautor: marigell » 26 cze 2003, 21:04

Ale przecież nie oceniamy po wyglądzie Ani i innych tylko rozmawiamy na temat ubioru, to bardzo duża różnica wiec nie wiem o co chodzi piszącym: "Przestańcie oceniać po wyglądzie" itp. przecież nikt tego nie robi! Prosze czytać bardziej uważnie a potem się wypowiadać! :?
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 26 cze 2003, 21:06

Paula_Jestem pisze:"NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA..."

a co niby zdobi człowieka jak nie szata? czyli ubrania?
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 cze 2003, 23:26

Saro wyprzedziłas mnie :D
proszę czytać trzy razy posta na który ma się zamiar odpowiedzieć :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 cze 2003, 23:30

sara pisze:
Paula_Jestem pisze:"NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA..."

a co niby zdobi człowieka jak nie szata? czyli ubrania?

no wg przysłowia nie szata zdobi człowieka a mądrośc ...czy jak to tam było 8) ale mam wrażenie że to przysłowie zrobiło kariere szybciej niz ludzkość zdołała się nad nim dłużej zastanowić... bo oczywiście jest to prawda...ale kto powie że szata nie zdobi człowoeka?? :wink:
It's the only way.
mondrala

Postautor: mondrala » 27 cze 2003, 2:40

Patryk_Trans pisze:Ludzie dajcie im spokuj. Ania może lubi się tak ubierać i trzeba to zaakceptować . Nie macie przecież zamiaru jej oceniać po stroju, bo tak somo skreślili byście ludzi z innych subkultur. Niech się każdy ubiera jak chce dres niech nosi adasie nie za strój mamy go oceniać. Skate nosi spodnie w kroku może śmiesznie to wyglada ale jemu się podoba i tyle troche tolerancji. Nie każdy mósi ubierać się tak jak my lub jak nam się podoba. Jak byście mieli oceniać ludzi po stroju to pewnie było by tak jak kiedyś mówili ludzie. Dajcie sobie spokój stereotypy wyszły z mody.
Pewnie ludzie, którzy chodzą w droższych ciuchach od Armaniego czy BOSa są burżujami. Nie tymi kategoriami myślicie co powinniście. Przepraszam Was bardzo ale dla mnie to jest chore, że można kogoś ocenić po stroju tym bardziej, że jestem uczulony na tym punkcie.

Pozdrowionka dla wszystkich :D

a co ma wspolnego okreslenie burzuj ..z ciuchami od bossa i armaniego...zreszta to firmy meskie...wole escade...maxmare.....ale ubierz sobie kolego marynarke bossa...a potem inna...poczujesz roznice..i niekoniecznie..bedziesz burzujem..fe to takie wstretne...komunistyczne okreslenie..ludzi..ktorzy maja troche wiecej...wstydz sie kolego..wstydz
mondrala

Postautor: mondrala » 27 cze 2003, 2:43

Cień Anioła pisze:No to moze ja sie wypowiem.Mi sie podoba(ł) styl Ani i innych człónków zespołu.Niestety teraz zatracają wieczną czerń :? i nad tym najbardziej ubolewam...
Ania zaczęła ubierac się na biało-ok,ale 'chłopcy' wybierajają coraz to inne kolory.Mają prawo ubierać się jak chcą,ja mam prawo wyrażać własne zdanie i mówię że wolałam Ich w czerni...

no tak aniolku..bo ty pewnie najlepiej wygladasz na tle ..chlopakow w czerni..bialy cien..na czarnym tle...sprytne...
Awatar użytkownika
maaarcin

Postautor: maaarcin » 27 cze 2003, 17:44

Jest rewelacyjna Jej spojrzenie prosto w oczy na koncercie sprawia że zapomina się tekstu ... :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

zmiana tematu...

Postautor: morelka » 27 cze 2003, 18:15

Nie powinniśmy się śmiać z kogokolwiek, ani nikogo krytykować. Popatrzmy lepiej na siebie, przecież my nie jesteśmy ideałami. Każdy ubiera sie tak jak lubi i nam nic do tego. Jessos zapytała dlaczego miałaby się nie śmiac... Dlatego, że sam zapewne nie chciał by aby ktoś śmiał się z niego lub go krytykował. Mozemy wyrażac wlasne zdanie, ale bez przesady.
Ale tak naprawde to chyba troche za bardzo od tematu odbiegamy. tematem jest Ania, wiec piszmy o niej a nie o stylu ubierania się całego zespołu :)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Re: zmiana tematu...

Postautor: Cień Anioła » 27 cze 2003, 18:29

morelkaz pisze: Jessos zapytała

Hehe jesoos to facet :P
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

poprawka:)

Postautor: morelka » 27 cze 2003, 18:51

Sorry, za pomyłke. Faktycznie jessos to facet:) Mały bład:), mam nadzieję ze nie uraził on jessos'a:)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...

Wróć do „Różne czyli Inne”