Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 26 sty 2010, 11:07

,,..woła nas pragnienia krzyk, który ciągle karze się wzbijać na szczyt tak wysoko gdzie nie dotarł jeszcze nikt..''
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 26 sty 2010, 12:57

karusia pisze:
Ewela pisze:
karusia pisze:
Solve pisze:Było chyba malowanie ścian w szpitalu, występ w Budziku (fundacja Mam Marzenie)

No wrażenia to nie robi.

Akurat na Tobie nie robi, a 2 miejsce za coś jest. Olivier dostał 1 miejsce za zaangażowanie w program społeczny i na mnie np. to On nie robi wrażenia. Poza akcją Dżentelmeni, nie kojarzy mi się z niczym innym :roll:

Pierwsze miejsce też za coś jest.
Wam się bardziej charytatywnie kojarzy Ania bo ciągle wyszukujecie nowinek na jej temat a nie macie pojęcia co robi Janiak. Być może on się z tym nie obnosi i nie prosi żeby wszystko pokazać w tv.
To że Tobie nie kojarzy się z niczym innym to Twój problem. Ma pierwsze miejsce więc chyba cały rok na kanapie nie siedział.

No dokładnie, wyszukujemy (raczej zrozumiałe, skoro jesteśmy w FFC) , więc sporo o Ani wiemy. Wiemy także to, że brała udział nie tylko w Kocham nie krzyczę. Nie mam pojęcia co robi Janiak, i nawet nie chcę mieć pojęcia, bo zwyczajnie mnie ten gościu nie interesuje.Gwiazdki telewizji są dla mnie mało interesujące. Pierwsze miejsce za ,,coś" jest, a oprócz tego ,,coś" bardzo duże znaczenie ma ilość oddanych głosów, a przeważnie w każdym przypadku tak znanych osób przeważają fani. Skończmy tą zbędną dyskusję na ten temat, bo Janiak , tak jak np. Flinta nijak się ma do kategorii Wolontariusz, w której brała udział Ania.

klaudis pisze:http://www.comet.viva-tv.pl/ dalej ! ; p

Ja już zagłosowałam :wink:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 26 sty 2010, 13:26

No to fajnie .;) No tak skoro jesteśmy fanami , no to wyszukujemy coś na ich temat. No lepiej zakończyć ten temat.;D co nas obchodzi jakiś Janiak ? ;d Ania jest wielka że pomaga tak tym dzieciom. I moim zdaniem miejsce tutaj nie wnosi nic. Ania czy by miała 1 miejsce czy nie i tak będzie pomagć. :) a już same nominowanie Jej znaczy ze robi dla tych dzieci duzo. Nic nie zastąpi Ani widoku uśmiechu na twarzy dziecka.;)
Pozdrawiam.:)
,,..woła nas pragnienia krzyk, który ciągle karze się wzbijać na szczyt tak wysoko gdzie nie dotarł jeszcze nikt..''
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 26 sty 2010, 17:59

Mam problemy z rejestracją :?
Obrazek
Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 26 sty 2010, 19:37

EfektMotyla pisze:

Mam problemy z rejestracją :?

no ja też miałam.. ;/
Awatar użytkownika
Ania21

Postautor: Ania21 » 26 sty 2010, 20:46

Juz się zalogowałam, zagłosowałam, kupiłam bilet. :D
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 26 sty 2010, 20:51

klaudis pisze:No to fajnie .;) No tak skoro jesteśmy fanami , no to wyszukujemy coś na ich temat. No lepiej zakończyć ten temat.;D co nas obchodzi jakiś Janiak ? ;d Ania jest wielka że pomaga tak tym dzieciom. I moim zdaniem miejsce tutaj nie wnosi nic. Ania czy by miała 1 miejsce czy nie i tak będzie pomagć. :) a już same nominowanie Jej znaczy ze robi dla tych dzieci duzo. Nic nie zastąpi Ani widoku uśmiechu na twarzy dziecka.;)

Rozumiem że Ania jest wielka bo pomaga dzieciom ale Janiak nie jest fajny bo chociaż pomaga dzieciom to mamy go w d. bo wolimy Łzy. Żałosne. Tak, lepiej skończmy i zacznijmy skanować obrazki Ania z życia na gorąco
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 26 sty 2010, 22:24

karusia pisze:
klaudis pisze:No to fajnie .;) No tak skoro jesteśmy fanami , no to wyszukujemy coś na ich temat. No lepiej zakończyć ten temat.;D co nas obchodzi jakiś Janiak ? ;d Ania jest wielka że pomaga tak tym dzieciom. I moim zdaniem miejsce tutaj nie wnosi nic. Ania czy by miała 1 miejsce czy nie i tak będzie pomagć. :) a już same nominowanie Jej znaczy ze robi dla tych dzieci duzo. Nic nie zastąpi Ani widoku uśmiechu na twarzy dziecka.;)

Rozumiem że Ania jest wielka bo pomaga dzieciom ale Janiak nie jest fajny bo chociaż pomaga dzieciom to mamy go w d. bo wolimy Łzy. Żałosne. Tak, lepiej skończmy i zacznijmy skanować obrazki Ania z życia na gorąco

Janiaka podziwiają jego fani, chyba wystarczy? Skoro za nim nie przepadam to czemu mam się nim zachwycać? Bo Ty go lubisz? Ja nie miałam Życia na gorąco chyba nigdy w ręku, ale Ty jeśli masz ochotę możesz zeskanować, bardzo chętnie poczytamy i pooglądamy te obrazki :lol: A jak masz ochote pogadać o Janiaku to hmmm myslę, że musisz zmienić forum...
Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 26 sty 2010, 23:03

No zgadzam się z Ewelą. Tutaj piszmy o Łzach . A nie jakimś Janiaku. Lepiej zakończmy ten temat. :P ?No jak chcesz to sobie zeskanuj..:P
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 27 sty 2010, 17:02

Klaudia, jak coś napiszesz to potem to przeczytaj,tak będzie lepiej.
Nie interesuje się Janiakiem i mało mnie obchodzi co on robi ale kurwica mnie bierze gdy widzę jak irytuje was fakt że nie wygrała Ania w jakimś konkursie o którym prawie nikt nie słyszał. Życie na gorąco było ironią, przykre ze nie zrozumiałaś. Dawaj, teraz Ty! Dowal mi, będzie Ci lepiej.
Buziaki :**
Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 27 sty 2010, 17:17

Nie chodzi o to że chcę Ci dowalić . Dla mnie nie jest ważne miejsce. A tak a pro po zwracaj sie do mnie klaudis. :) i słyszałam o tym konkursie. Nie am sensu pisania tutaj tego.. Zakończmy ten temat. :) Nie będę tego komentować.
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 27 sty 2010, 17:30

karusia pisze:Klaudia, jak coś napiszesz to potem to przeczytaj,tak będzie lepiej.
Nie interesuje się Janiakiem i mało mnie obchodzi co on robi ale kurwica mnie bierze gdy widzę jak irytuje was fakt że nie wygrała Ania w jakimś konkursie o którym prawie nikt nie słyszał. Życie na gorąco było ironią, przykre ze nie zrozumiałaś. Dawaj, teraz Ty! Dowal mi, będzie Ci lepiej.
Buziaki :**

A mnie bierze , jak widzę , że bardzo Ci przeszkadza , że chcielibyśmy żeby Anka wygrała?Co w tym złego? Ma 2 miejsce i jest super, też bardzo się cieszymy. Co do konkursu, to w moim otoczeniu co 2 osoba wiedziała o tym konkursie , i uwierz bardzo dużo osób głosowało nawet smsowo. Nie bardzo rozumiem o co wogóle Ci chodzi... Jak to Ty kiedyś napisałaś - ŻAL.
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 27 sty 2010, 17:33

No bo żal :)
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 27 sty 2010, 17:34

karusia pisze:No bo żal :)

HAHA no to żałujmy siebie nawzajem, a Ania niech zajmuje najwyższe miejsca. I taka puenta.
Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 27 sty 2010, 17:44

No żenada. Ewela -szkoda gadać a my i tak wiemy swoje..:P

Wróć do „Różne czyli Inne”