Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 02 sty 2004, 22:00

ANIA uwielbiam ja i całe Łzy Uawżam że ANIA jest wspaniała cudowna tak jak całe ŁZY I FFC.ANIA jest wspaniała jedyna w swoim rodzaju uwielbiam ja ma piekny głos poprostu jest cudowna kocha ja i Łzy ANIA IS THE BEST ANIA ma najcudniejszy głos na swiecie jaki znam.Pozdrawiam i życze wszystkim FANOM ŁEZ I ŁEZKOA SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2004 pozdrawiam Łukasz :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 02 sty 2004, 22:18

Łzy Słońca pisze:ANIA uwielbiam ja i całe Łzy Uawżam że ANIA jest wspaniała cudowna tak jak całe ŁZY I FFC.ANIA jest wspaniała jedyna w swoim rodzaju uwielbiam ja ma piekny głos poprostu jest cudowna kocha ja i Łzy ANIA IS THE BEST ANIA ma najcudniejszy głos na swiecie jaki znam.Pozdrawiam i życze wszystkim FANOM ŁEZ I ŁEZKOA SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2004 pozdrawiam Łukasz :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :lol: :lol:

oja...ale wazelina :twisted: :twisted:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 02 sty 2004, 22:39

monika__ pisze:Tylko wkurza mnie to że ktos pisze o niej jak jej nie zna!!!!!!!!!!!!!!!!!!

równie dobrze może kogoś wkurzać kiedy ktoś mówi, że Ania jest cudowna etc., jak Jej nie zna..
dlatego ja o Ani nie za bardzo moge się wypowiedziec.. bo Jej nie znam..
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 03 sty 2004, 13:19

monika__ pisze:Tylko wkurza mnie to że ktos pisze o niej jak jej nie zna!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w związku z tym powinny Cię wkurzać wszystkie wypowiedzi w tym temacie -bo nikt z nas tak naprawde Ani nie zna :wink: komentujemy tylko jej zachowanie -nie wiemy czym jest powodowane.
Vampirzyca pisze: równie dobrze może kogoś wkurzać kiedy ktoś mówi, że Ania jest cudowna etc., jak Jej nie zna..

amen :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 04 sty 2004, 0:10

magda89 pisze:Jestem tylko ciekawa miny Ani jakby przed drzwiami swojego domu zobaczyla ponad 200 uradowanych ludzi :P

Chyba nie byłaby tak zadowolona jak my...Pewnie by się "deczko" ździwiła :D :D :D

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
linkaboska

Postautor: linkaboska » 04 sty 2004, 0:27

Dzięki Głosowi Ani Wyszkoni Piosenki Łez Mają Ten Niepowtażalny Urok i Wyjątkowe
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 04 sty 2004, 10:58

linkaboska co za kolory :twisted: wiecej juz sie nie dało :?: :twisted:
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 04 sty 2004, 15:56

Masz rację, znam dużo osób, które oceniają Anię, nawet jej nie znając. Żaden człowiek nie jest idealny, i nie możemy oceniać go, tylko po złych uczynkach. Uważam, że Ania ma naprawdę cudowny głos, a śpiewa bardzo uczuciowo. Każdy słuchający jest pod wrażeniem uczuć Ani. Kofajmy Anię, za to jaka jest , kim jest i za jej całokształt. :wink: [/b]
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 04 sty 2004, 17:41

Hmm...bardzo ciekawe opinie...jednak wydaje mi się, że to troszke "zapatrzenie" w Anie...nie uważam, żeby Ją odrazu krytykować, ale jak możecie pisać, że np. jest otwarta!? Zgodze sie z Młodą, ze Ania inaczej odbiera to wszystko, jednak fani nie są chyba dla Niej najwaźniejsi...i było by krzywdzące dla Adama czy reszty chłopaków pisać, ze Ania jest cudowna i otwrta podczas, gdy Oni zawsze wychodza do Fanów, a Ona nie raz jest "zbyt zmeczona"...w sumie uważam, ze powinniście mieć wiecej dystansy, jak mozna pisać o kimś kogo zna sie z TV i plakatów, że jest super, cool i wogóle cudowny:P to bezsens...druga sprawa, że piszą tak zazwyczaj osoby które nie miały z Anią nigdy do czynienia...ja mam do Ani raczej neutralny stosunek...jest mi obojętna, bo zdje sobie sprawe, ze ja jako jedna osoba jestem dla Niej obojętna...nie pamiętam, zeby Ania kiedykolwiek chciała po koncercie czy przed porozmawiać z kimś z fanów...moze sie myle...moze tylko do mnie i paru innych osób Ania ma taki stosunek, jednak nie mylmy tego jaka jest w TV czy na koncercie od Jej prawdziwego Ja...
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 sty 2004, 18:27

lukrecja_15 pisze: jak mozna pisać o kimś kogo zna sie z TV i plakatów,

gra półsłówek ;) -czy mozna powiedzieć że się kogoś "zna z plakatów"? :twisted: brzmi trochę abstrakcyjnie :wink: mozna powiedzieć ze sie "kojarzy z plakatów" bądx "zna z widzenia" (też umownie :wink: )
(wiem wiem -czepiam sie :twisted: zachowałem sie jak gówniaż, przepraszam, więcej nie będe :wink: )
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 04 sty 2004, 21:17

Jesoos, już nigdy nie będziesz prawdziwym mężczyzną :P, a serio to niech ktoś z malkontentów weźmie mikrofon i pośpiewa 1,5 godziny tańcząc przy tym a później idzie do znajomych, życzę powodzenia. Nie wiem, moje osobiste zdanie - Ania zawsze znajdzie chwilę czasu dla fanów a przynajmniej dla FFC i nie wymagajcie więcej. :)
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 04 sty 2004, 23:44

nie znam Ani tak...hm jakby to powiedzieć, chociaż miałam okazję z nią rozmawiać .Ale jest to z jej strony miłe i cenię to bardzo że kiedy napiszę do niej to zawsze odpowiada na maile :D :D :D pozdrawiam
annagdy
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 05 sty 2004, 15:31

annagdy pisze:Ale jest to z jej strony miłe i cenię to bardzo że kiedy napiszę do niej to zawsze odpowiada na maile :D :D :D pozdrawiam

Tak... tylko, że z tego co wiem, to nie odpowiada na nie sama :? :roll:
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 05 sty 2004, 17:29

Iwona Bielawa pisze:
annagdy pisze:Ale jest to z jej strony miłe i cenię to bardzo że kiedy napiszę do niej to zawsze odpowiada na maile :D :D :D pozdrawiam

Tak... tylko, że z tego co wiem, to nie odpowiada na nie sama :? :roll:

tez tak słyszałam...ale naprawde to Ania pisze maile...przynajmniej mi tak Sylwia mówiła i jej wierze :D
Awatar użytkownika
linkaboska

Postautor: linkaboska » 05 sty 2004, 17:41

kasieńka pisze:linkaboska co za kolory :twisted: wiecej juz sie nie dało :?: :twisted:

Nie było takiej potrzeby

Wróć do „Różne czyli Inne”