Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
asiule3q
Członek FFC

Postautor: asiule3q » 16 lis 2010, 22:43

dzisiaj na vivie w Pl Top 10 teledysk "wiem że jesteś tam" na 10 miejscu :D
gg:306844
e-mail:asia909@op.pl
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 16 lis 2010, 23:03

Dzięki za info. Obejrzę powtórkę, bo chcę zobaczyć teledysk na dużym ekranie ;)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 16 lis 2010, 23:25

Solve pisze: Mnie się bardzo podoba, chociaż "Nigdy nie będę Twoja" jakoś nie przypadła mi do gustu. Może zmienię zdanie jak posłucham z płyty

Nie zachwyciły mnie te fragmenty, ale brzmią one dosyć intrygująco i z chęcią usłyszę te piosenki w całości ;>
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
justyna0811

Postautor: justyna0811 » 17 lis 2010, 20:25

No to tego można było się spodziewać. Ance się pewnie kariery zachciało wielkiej eh......
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 18 lis 2010, 8:55

Ale Ania niestety nie ma przed sobą wielkiej kariery...takiej jak Doda czy Edyta Górniak, no niestety, wydaje mi się za mało wyraźna...
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
klaudynka*

Postautor: klaudynka* » 18 lis 2010, 9:15

Zgadzam się z tobą że niestety jest za mało wyraźna, a poza tym cały czas wypowiada się że jej płyta to cała ona jak może być to cała ona jak niestety piosenki są z czyjejś twórczości a nie ze swojej :( jej kariera za chwilę będzie jak "Przemineło z wiatrem"
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 18 lis 2010, 9:17

Nie chciałabym być nie miła, bo Anie bardzo szanuje, ale ogólnie publicznie, to sie słabo wypowiada...mówie o mediach, bo w kontaktach osobistych rozmawia się super , jest bystra, dowcipna, a w telewizji, jakby kreowała siebie taką jaką nie jest...
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 20 lis 2010, 10:32

Ania w programie "Między kuchnią a salonem":

Wiem, że jesteś tam

Rozmowa z Anią i Maćkiem
Obrazek
Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 20 lis 2010, 20:07

taodmisia pisze:Ale Ania niestety nie ma przed sobą wielkiej kariery...takiej jak Doda czy Edyta Górniak, no niestety, wydaje mi się za mało wyraźna...

Poniękąd się z tym zgodzę. Ania nie wybija się na skandalach, jak Doda i nie ma kaprysów na miarę Górniak. Wyszkoni nie jest "niestety" ulubienicą gazet "wysokich lotów"...

Nie wiem o jaką Ci wyrazistość chodzi? Nie da się tego pojęcia określić w jeden sposób, bo wyraźnym można być na wiele sposóbów.
Ja zawsze skupiam się na artyście, a całą otoczkę zostawiam w tle. Może jestem nieobiektywna, no okey, niech będzie, bo lubię Ankę i znam Ją trochę lepiej niż innych artystów, na których koncertach bywam, ale jednak bywam. Porównuję, obserwuję, interesuję się muzyką, lubię poznawać nowości - rzecz naturalna. No i rzadko znajduję to, co tak mnie urzeka na koncertach Ani. Emocje, gra mimiką, kontakt, itp. Cholernie sobie cenię te rzeczy. Osobiście uważam, że naprawdę trudno jest o takiego artystę. Widzę reakcje ludzi na koncertach solowych i widzę tłumy po autografy. Dla nich i dla mnie Ania jest na pewno artystą wyraźnym. I całe istnienie w mediach, dążenie do sławy za wszelką cenę, odkrywanie prywatności czy pokazywanie się na wielu imprezach, aby mnie tylko widziano, wyławiano z tłumu, jest tłem.

taodmisia pisze:publicznie, to sie słabo wypowiada...mówie o mediach (…) a w telewizji, jakby kreowała siebie taką jaką nie jest...

Nie do końca super odnajduje się w mediach - okey - jakby nie było, akurat nie do końca to jest Jej "działka". Na tyle ile powinna się odnajdywać, to to robi. Radzi sobie jakoś od lat i tragedii nie ma i nie sądzę, aby miało się coś nagle zmienić.

Przez wiele lat to właśnie Ania była najczęściej „twarzą” Łez w mediach i jakoś było ok, bez większych zastrzeżeń, a teraz, gdy mówicie o przyszłości solowej to nagle już tak nie jest...

klaudynka* pisze:jej kariera za chwilę będzie jak "Przemineło z wiatrem"

A tu się niesamowicie mocno uśmiechnęłam, bo dokładne tego typu komentarze słyszałam 2 lata temu, gdy Ania zaczynała solo. Czas pokazał, że to właśnie one reprezentowały „Przeminęło z wiatrem”.
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
Awatar użytkownika
Aniaaa

Postautor: Aniaaa » 21 lis 2010, 11:54

bez Ani, ''ŁZY'' to już nie ten sam zespół. Jej wokal był charakterystyczny dla tego zespołu. Szkoda, że tak fajna kapela zakończyła juz swoją współpracę ...
Awatar użytkownika
MrDanonkowy

Postautor: MrDanonkowy » 21 lis 2010, 12:20

Aniaaa pisze:bez Ani, ''ŁZY'' to już nie ten sam zespół. Jej wokal był charakterystyczny dla tego zespołu. Szkoda, że tak fajna kapela zakończyła juz swoją współpracę ...

Łzy nadal istnieją. :wink: Miejmy nadzieję, że nowa wokalistka również będzie miała charakterystyczny wokal i nie będzie gorsza od Ani. :P Spróbujmy zakochać się we Łzach na nowo. :wink:

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 21 lis 2010, 12:44

Daniel pisze: Spróbujmy zakochać się we Łzach na nowo. :wink:

Spróbować pokochać można, ale oby nie nadszedł moment, gdy śpiewając pod sceną "kocham Cie kocham, to tylko puste słowa, puste słowa" nie odczujesz cegły w pysk i zaraz potem olśnienia, że ten fragment jest Ci o wiele wiele bliższy, niż kiedykolwiek.

Również pozdrawiam!
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 22 lis 2010, 21:36

Podobno jutro w "Pytaniu na śniadanie" Ania ma wyjaśnić powody rozstania z zespołem. Przynajmniej tak w zapowiedzi mówili :P
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 22 lis 2010, 21:39

http://www.rmf.fm/au/?a=poplista Ania na pierwszym miejscu
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 22 lis 2010, 22:13

Pytanie na śniadanie to który to program?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Różne czyli Inne”