Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 23 lis 2010, 22:34

Do końca miałem nadzieję, że fragment "Raz dwa raz dwa" który słyszeliśmy na Videoblogu Radia Rmf FM to tylko początkowa wersja. Ale jednak nie:/ Straszny jest ten cover. Bardzo się zawiodłem, bo z ciekawością czekałem na wersje studyjną tej piosenki w wykonaniu Ani. Na żywo dużo lepiej się jej słucha. W wersji studyjnej piosenka straciła cały urok... Nie mówiąc już o linii melodycznej, która jest jednym wielkim chaosem... straszne...

Jeżeli chodzi o "Nigdy nie będę twoja" to spodziewałem się więcej od tego utworu... Przez cały czas jego trwania czekam na jeden, choćby jeden mocniejszy moment... i tak miła cała piosenka... Utwór ma potencjał, ale wg mnie nie wykorzystany...

Utwór "Nic mnie nie rusza" bardzo fajnie się zaczyna, bardzo fajny klimat piosenki i świetny głos Ani w tym wszystkim. Ogólnie sympatyczna piosenka, ale refren tak średnio mi pod pasował.
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
aniolekffc
Członek FFC

Postautor: aniolekffc » 24 lis 2010, 11:30

Myślałam, że te piosenki będą lepsze. Raz dwa, raz dwa fajniej brzmi na zywo niż studiu;) a nic mnie nie rusza nawet nawet;). Nigdy nie będę twoja - hmm muszę kilka razy przesłuchać bo jak narazie słaba.
"Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochają i troszczą się o mnie." - Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 24 lis 2010, 23:44

http://www.aniawyszkoni.pl/blog
;)

EDIT -> A nowe piosenki Ani?

"Nic mnie nie rusza" - w ogóle nie podoba mi się ta piosenka. Taka jakaś nudna, monotonna - nie dla mnie ;)

"Raz dwa, raz dwa" - tu się pozytywnie zaskoczyłem. Nie żeby mnie powaliło, ale bardzo dobrze słucha się tej piosenki. Szkoda tylko, że taka krótka :P

"Nigdy nie będę Twoja" - z tą piosenką wiązałem największe nadzieje i trochę się zawiodłem, jest oczywiście najlepsza z całej trójki, ale brakuje w niej czegoś. Zresztą ktoś już o tym pisał - czeka się, aż piosenka się rozwinie, a ona się kończy :P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 25 lis 2010, 2:07

Ja myślę, że Ania powinna na stałe włączyć do swojego solowego repertuaru "Kocham to nic dziś nie znaczy" 8) Te "bonusy" to chyba jakieś odrzuty z "Pan i Pani".

Cover Maanamu okrutny. Czy tylko ja słyszę zamiast "falowanie", "fyyluuwanie" ?
...
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 25 lis 2010, 8:43

Co? Ja bardzo dokładnie słyszę ,,falowanie".

A ,,Kocham to nic dziś nie znaczy" to był bonus...?
gg: 1604953
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 25 lis 2010, 9:00

Ewa_p pisze:
A ,,Kocham to nic dziś nie znaczy" to był bonus...?

bonusy = te 2 nowe piosenki Ani
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 25 lis 2010, 9:27

Dobrze, że te piosenki nowe są na YT bo nie wiem czy bym miała okazję ich posłuchać..jak tego słucham to utwierdzam się, że w przekonaniu, że dobrze, że się rozeszli. To już zupełnie inna bajka jednak. Co do tych kawałków to nie podobają mi się wcale.
Sylwia
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 25 lis 2010, 10:31

Sylwia pisze: Co do tych kawałków to nie podobają mi się wcale.

no to w szoku jestem. mi się obie podobają ;)) ostatnio słuchałem Maanamu, stwierdziłem że tę piosenkę zbyt wolno zagrali niż by wypadało. Anka zrobiła z niej jakąś psychodelę, pink floydami mi zalatuje. bardzo dobrze wyszło.
"nigdy nie będe twoja" -dobra kompozycja, nieźle zaśpiewana, choc nie w moim guście.
"nic mnie nie rusza" -jesli tylko skupiam sie na tym jak śpiewa, a nie co śpiewa -to jestem zadowolony.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 25 lis 2010, 15:16

"Nigdy nie będę Twoja" taki piękny tytuł, tak wiele mówiący, a piosenka taka słaba...kompletnie mnie nie zachwyciła, więc wyłączyłam już w połowie.

Myślałam, że będzie wsród tych 3 jakaś naprawdę ładna ballada bądź ciekawa szybka piosenka. I rzeczywiście mam wrażenie, że są to jakieś "odrzuty". Jak na razie to tylko słucham "Nic mnie nie rusza".
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
LovinQ
Członek FFC

Postautor: LovinQ » 25 lis 2010, 18:03

Nowe piosenki Ani, w porównaniu do piosenek które tworzyła z Zespołem Łzy są monotonne i mało ambitne. Nie podoba mi sie.

Tak nawiasem, Ania była pierwsza na liście 10 top polskich piosenek na Vivie z piosenka "wiem ze jestes tam " ;P
"Tak wiem, że wierny jesteś mi jak pies
I nałogów w twoim życiu żadnych nie ma
Aureola świeci ponad twoją głową
Na pierwszy rzut oka dla wszystkich ideał..."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 25 lis 2010, 18:27

LovinQ pisze:Nowe piosenki Ani, w porównaniu do piosenek które tworzyła z Zespołem Łzy są monotonne i mało ambitne. Nie podoba mi sie.

nie mogę uwierzyć że to czytam
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
MrDanonkowy

Postautor: MrDanonkowy » 25 lis 2010, 18:40

LovinQ pisze:Nowe piosenki Ani, w porównaniu do piosenek które tworzyła z Zespołem Łzy są monotonne i mało ambitne. Nie podoba mi sie.

Ania teraz chce tworzyć coś prostego, szybko wpadającego w ucho. Czy takie coś przejdzie? :P Pewnie tak - disco polo też w sumie proste i ma swoich fanów (z takim wyjątkiem, że Ani mogę posłuchać z przyjemnością, a discopolo już nie...)

Piosenki Łez, a piosenki Ani to jak dla mnie niebo, a ziemia. :) Dwa różne światy. Twórczość Ani jest przyjemna dla ucha, ale to Łzy jednak swoimi tekstami i muzyką docierały do każdej części mnie... :<

Ciekawi mnie, czy wyda jakiś solowy album, który choć trochę dorówna muzycznie Łzom? Mam cichą nadzieję, że nie będzie ciągle obracać się w "POPie".

A teraz odnośnie nowych piosenek:

"Nigdy nie będę twoja" - nie ma tego "mocnego" czegoś, ale i tak bardzo mi się podoba. Mógłby być z niej singiel, jeśli zostałaby wydana wcześniej (chyba, że przy reedycji też się wydaje single?)

"Nic mnie nie rusza" - trochę kojarzy mi się z "Jestem jaka jestem" i "Ja nie lubię nikogo" - choć wiadomo, że do "pięt" im nie dorasta :P No i inny gatunek muzyczny, ale tekstowo jakoś je łącze. :P

"Raz dwa, raz dwa" - nie podobała mi się od początku. Pocieszające jest jedynie to, że po włączeniu oryginału wolałem jednak wersję Ani. :D

Choć muzyka mnie nie zachwyca, to lubię słuchać jej głosu i czekam na nową płytkę. :) Podoba mi się to, jak pokazuje siebie w tych piosenkach. Zmieniła się, "po prostu, ot tak".
:wink:

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Claivi
Kontaktowanie:

Postautor: Claivi » 25 lis 2010, 21:35

Jestem już zachwycony Nic mnie nie rusza, zwrotki są boskie, refren trochę gorszy, ale ogólnie bardzo ok;) jedna z najlepszych solowych piosenek, świetny byłby z tego singiel

Do dwóch pozostałych nie będę na pewno często wracał i nie rozumiem sensu nagrywania takich coverów i wykonywania ich na koncertach, gdy się dysponuje takim bogatym i pełnym hitów repertuarem.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 25 lis 2010, 23:07

"Nigdy nie będę Twoja" nie jest coverem.
Tylko "Raz dwa, raz dwa" to cover.
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
LovinQ
Członek FFC

Postautor: LovinQ » 25 lis 2010, 23:10

jesoos pisze:

nie mogę uwierzyć że to czytam

Powiedzialam tylko swoje zdanie, coz uwazam ze Ania mimo bogatego glosku to troche marnuje sie w nowym repertuarze. zmienila sie strasznie. Będe jej w dalszym ciągu kibicować, ale jej muzyka mnie juz nie porywa. Chociaz uwielbiam "Lampe i sofe" czy "Wiem ze jestes tam" ;)
"Tak wiem, że wierny jesteś mi jak pies
I nałogów w twoim życiu żadnych nie ma
Aureola świeci ponad twoją głową
Na pierwszy rzut oka dla wszystkich ideał..."

Wróć do „Różne czyli Inne”