Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 14 sty 2011, 19:12

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 15 sty 2011, 0:38

""Pan i Pani" sprawiła, że poczułam smak innej muzyki. Poszerzyłam swoje horyzonty i mam zamiar poszerzać je dalej."

:lol:
...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 15 sty 2011, 15:15

Moja reakcja była identyczna na te zdanie i kilka innych :)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 15 sty 2011, 15:34

Moja też ;) niezłe poszerzenie horyzontów.. :lol:
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
m-on-sun

Postautor: m-on-sun » 15 sty 2011, 19:08

A moim zdaniem to fajnie, że ktoś jest zadowolony z tego co zrobił dobrego, bo płyta ?chyba? nikomu krzywdy nie wyrządziła. Dodała odwagi w samodzielnym działaniu, co znalazło odbicie w decyzjach o dalszej współpracy, ale ta sprawa juz za nami a i obie strony wydają się być zadowolone. Nikt nie odbierze sukcesów chłopakom, nikt nie odbierze ich Ani, to są ich świetne lata, a przed nimi kolejne :)
Powtórzę się może, że wierzę w oba projekty, bo tkwi w nich naprawdę spory ludzki potencjał, zarówno po stronie obu zespołów, jak i odbiorców. Dzisiejsze czasy pokazują, że warto zmieniać rzeczywistość na plus, zaczynając od siebie rzecz jasna - i zarówno Łzy, jak i Ania zainwestowali w ten proces zmian energię i idą do przodu. I - z tego - warto się cieszyć :D

"Pan i Pani" to płyta zróżnicowana, tj. muzyka + teksty, współpraca m.in. z B.Kondrackim, K.Galińskim, A.Dąbrowską, K.Kozak, W.Klichem, B.Pawlikowską - i to pozytywy, z których Ania jest zadowolona. Moim zdaniem Ania zabiera słuchacza w podróż do swojego świata, dzięki czemu można ją bliżej poznać. Płyta pokazuje jej wrażliwość, delikatność, gdzie Ania opowiada o sobie na wesoło i na poważnie, pokazuje że ma dystans do siebie i świata, że przejmują ją sprawy z otoczenia. To, że płyta jest bardzo melodyjna, że nie ma w niej mocnego brzmienia na przykład, świadczy po prostu o tym, że Ania wybrała dla siebie subtelne otoczenie dźwięków. Moim zdaniem to dobry krok - zrobić płytę, która nie wadzi, nie krzyczy, a zaprasza na zasadzie "chcesz, to zapraszam do zabawy, świętowania, będzie fajnie". Płyta jest bardzo przyjazna, tzn. nie atakuje, nie jest też pretensjonalna, nawet jeżeli porusza osobiste sprawy, to widać, że Ania jest pogodzona ze sobą, ze światem, że nie walczy, nie udowadnia niczego nikomu. Taka w moim odczuciu jest Ania na płycie "Pan i Pani" właśnie. A koncerty Ani to zabawa, na której sama pełni nawet trochę funkcję wodzireja ;) Zespół Ani i koncerty to kolejna zaleta, bo tam to wszystko brzmi jeszcze lepiej niż na płycie. Aranże są rozbudowane itd.

Zresztą podobnie jak koncerty Łez - tylko tu jest więcej potęgi - wiecie co mam na myśli ;)

Ania ma obecnie wpływ na to co się wokół niej dzieje. Widać w tym swobodę, a to dodatkowa frajda. I może znowu się powtórzę, że jedyna sprawa, która razi, to garderoba, która sprawia, że odnoszę wrażenie, że jestem na balu przebierańców. Ania moim zdaniem nie musi się przebierać, zakładać skrzydeł, masek i pokazywać jakie nosi majtki - wystarczy, że jest. A jeżeli już coś pokazywać, to z takim wyczuciem jak na płycie i dopracowaniem. W podobny sposób patrzę też na zachowanie sceniczne, bo ni to taniec, ni ekspresja, ni zabawa. Czegoś mi tu brakuje. Tu warto popracować ;)

Na koniec. Pierwsza płyta Ani moim zdaniem jest dopracowana, Ania się z nią utożsamia i to jest jej mały wielki sukces. Kolejna płyta będzie jeszcze ciekawsza, zaskoczy, muzycznie, tekstowo itp. Myslę też, że będąc tyle lat w rockowym zespole nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tym temacie, że pokaże pazura i że twardo stoi na ziemi, nawet jeżeli zamiast glanów będzie miała szpile !! -byle bez piór :P
Awatar użytkownika
LovinQ
Członek FFC

Postautor: LovinQ » 15 sty 2011, 21:18

Możesz śmiało robić w reklamie "Ania Wyszkoni" sądze, że byłaby zachwycona ;]
"Tak wiem, że wierny jesteś mi jak pies
I nałogów w twoim życiu żadnych nie ma
Aureola świeci ponad twoją głową
Na pierwszy rzut oka dla wszystkich ideał..."
Awatar użytkownika
m-on-sun

Postautor: m-on-sun » 15 sty 2011, 21:24

:lol: dobre :wink:
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 15 sty 2011, 21:35

Ciekawie to wszystko ujęłaś/ująłeś w tej recenzji.. właściwie nic dodać, nic ująć ;)
Awatar użytkownika
MrDanonkowy

Postautor: MrDanonkowy » 16 sty 2011, 2:03

m-on-sun całkowicie zgadzam się z tym co napisałeś. (A tak w ogóle, gratulacje, że potrafiłeś to tak świetnie ująć. Jestem pod wrażeniem) ;) Mam nadzieję, że ten rockowy pazur pojawi się w kolejnych albumach Ani. :twisted:

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
klaudynka*

Postautor: klaudynka* » 16 sty 2011, 11:59

Wiecie co a Ja zaczynam Ani współczuć co menager z Nią robi i tak mam głównie od wczoraj, nie wiem czy czytaliście wczoraj na onecie widać było że szybko załatwiony artykół o Ani "Ależ Ona jest Piękna" no i pisało coś w tym stylu że Cudowna wokalistka o wspaniałej urodzie czy coś tam, ewidentnie widać że ktoś dostał kompleksu po wyborze Sary na wokalistkę, fakt Sara ma poprostu egzotyczną urodę i dlatego portale to podkreślają , ale żeby zaraz załatwiać taki tandetny artykół, bo wątpie żeby sama Ania na to poszła jako kobieta, ale menager :roll: . Mam nadzieję że Ania nie czytała tych komentarzy, naprawde nie rozumiem poco to robią za nie długo będą się z Niej poprostu śmiać bo muzyka Powoli schodzi na 2 plan, a lans na 1 :roll:
Awatar użytkownika
rozczochrany
Członek FFC

Postautor: rozczochrany » 16 sty 2011, 12:27

Dla mnie dziwne tylko to, że prawie po roku się sesją zainteresowali :P
Tutaj artykuł "Ależ ta piosenkarka jest piękna!": http://muzyka.onet.pl/245290,0,0,fotonews_detail.html
Bo każdej nocy, gdy mi się śnisz
Czuję w sobie ten ogień.
Co sprawia, że chcę tu być
Awatar użytkownika
MrDanonkowy

Postautor: MrDanonkowy » 17 sty 2011, 21:24

http://muzyka.onet.pl/243369,0,0,fotonews_detail.html

Wszędzie słodzą. Menagerowie raczej nie "maczali w tym" palców. :P
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 18 sty 2011, 8:40

podkreśliłabym słowo RACZEJ ;)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 18 sty 2011, 16:52

Zapomnieliście o przeniesieniu tematu o solowej płycie Ani, jej urodzinach, urodzinach Tobiasza i tym podobnych.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 18 sty 2011, 21:58

Ja bym zostawił ten temat w dziale "ŁZY". Spróbuję się dowiedzieć kto za tym stoi ;-)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl

Wróć do „Różne czyli Inne”