Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 11 lut 2011, 15:27

Czy to wywiad i materiał sponsorowany?
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 11 lut 2011, 15:29

...a co masz na myśli...? To, że tak dobrze mówią tutaj o Ani...?
gg: 1604953
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 11 lut 2011, 15:33

To że mówią... nie wiem, nie znam tego programu.
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Steve

Postautor: Steve » 11 lut 2011, 21:09

Rzeczywiście zapowiedź nieco przesłodzona i te gogle Ani :roll: , ale wywiad sympatyczny :)
Miło że ktoś wstawił bo nie widziałem dzięki :)
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 11 lut 2011, 23:00

łoł. od kiedy Ania nosi okulary? ;>
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 12 lut 2011, 0:08

Już wcześniej pojawiała się w okularach :) Ale myślę, że to tak ,,dla mody", chociaż kto wie, może normalnie nosi soczewki :)
Awatar użytkownika
rozczochrany
Członek FFC

Postautor: rozczochrany » 12 lut 2011, 19:40

Ani te okulary w ogóle nie pasują. Co do wywiadu to bardzo sympatyczny.
Miło słyszeć kolejne pozytywne opinie na jej temat.
Bo każdej nocy, gdy mi się śnisz
Czuję w sobie ten ogień.
Co sprawia, że chcę tu być
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 14 lut 2011, 9:51

Dziękuję za tego zaskakującego - poruszającego - wyczytanego w myślach- sentymentalnego i mega wzruszającego Łabędzia :*
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 21 lut 2011, 22:55

PROJEKT GRECHUTA już w marcu!

Z ogromną satysfakcją przedstawiamy Wam kolejny projekt muzyczny, który powstał przy współudziale Rock House. Jest to czwarta płyta zespołu PLATEAU pt. „PROJEKT GRECHUTA", na której znajdzie się 10 utworów niezapomnianego Marka Grechuty, wyprodukowanych przez Wojciecha Waglewskiego i przedstawionych w nowych, dość odważnych aranżacjach. Patronat honorowy nad projektem objęła wdowa po Marku Grechucie, pani Danuta Grechuta.

Oprócz Wojciecha Waglewskiego, który również na płycie zagrał i zaśpiewał, zespołowi Plateau towarzyszą tak znakomici goście, jak: Martyna Jakubowicz, Sonia Bohosiewicz oraz Jacek „Budyń" Szymkiewicz z zespołu Pogodno. Muzycznie udzielił się również jeden z muzyków z oryginalnego składu zespołu Anawa, Jacek Ostaszewski. Obok klasyków: „Dni, których nie znamy", „Wiosna, ach to Ty", „Korowód", czy „Będziesz moją panią", na płycie znalazły się tak szlachetne i piękne kompozycje, jak: „Twoja postać", „Niepewność", „Świat w obłokach", „Gdzieś w nas" i „Gdziekolwiek" stanowiące przekrój twórczości Artysty. Utwory, choć nagrane w dość zaskakujących, momentami nawet awangardowych, wersjach, nie zostały pozbawione magii nadanych im przez genialnego twórcę.

W marcu, pod hasłem „Wiosna, ach to ty!", rusza trasa koncertowa „Projektu Grechuta", w której oprócz wymienionych artystów wezmą udział inni wspaniali goście, m.in.: Marek Jackowski, Adam Nowak (Raz Dwa Trzy), Anna Wyszkoni, Marek Piekarczyk, Krzysztof Kiljański, Sławomir Berny (Anawa), a nawet Titus z zespołu Acid Drinkers! O szczegółach trasy będziemy Was informować na bieżąco.

Premiera płyty: 14 marca. Patronem medialnym albumu oraz trasy koncertowej jest radiowa Trójka, w której już niebawem usłyszycie pierwszego singla promującego Projekt Grechuta.

z rockhouse.pl
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
rozczochrany
Członek FFC

Postautor: rozczochrany » 22 lut 2011, 20:49

Bo każdej nocy, gdy mi się śnisz
Czuję w sobie ten ogień.
Co sprawia, że chcę tu być
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 01 mar 2011, 12:21

Sylwia
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 07 mar 2011, 23:11

http://www.rockhouse.pl/koncerty/ania_wyszkoni

Sporo koncertów w zachodniopomorskim ;)
Szkoda, że to nie Łzy ;P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 07 mar 2011, 23:49

Na Anię też możesz pójść ;)

Sądzę, że latem i Łzy zawitają nad morzem, jak to bywało do tej pory :)
Awatar użytkownika
Carmen:
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Carmen: » 09 mar 2011, 21:45

Ania wystąpi 3 czerwca w koncercie Top Trendy :D
http://www.aniawyszkoni.pl/aktualnosci
"Śmiech rozstąpi zło,dosyć płaczu"
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/Liluska93
Awatar użytkownika
Adam-LZY
Zespół Łzy

Postautor: Adam-LZY » 11 mar 2011, 0:00

" ROZSTANIE W ZGODZIE" ?
PODOBNO GDY CZŁOWIEK DŁUGO COŚ W SOBIE DUSI TO NISZCZY GO TO OD ŚRODKA, DLATEGO POSTANOWIŁEM NAPISAĆ O TYM JAK WEDŁUG MNIE WYGLĄDAŁO NASZE „ROZSTANIE W ZGODZIE” Z PANIĄ WYSZKONI,ŻAŁUJE,ŻE ROBIE TO TAK PÓŹNO..PIĘĆ LAT TEMU WYDALIŚMY NASZĄ OSTATNIĄ PŁYĘ „THE BEST OFF” A PRACA NAD KOLEJNA SZŁA WOLNO,ALE DO PRZODU.WTEDY TO NASZ MANAGER MACIEK.D I ANIA POWOLI ZACZĘLI NAS OSWAJAĆ Z MYŚLĄ O TYM, ŻE ANIA NAGRA SOLOWA PŁYTĘ. MÓWIONO NAM, ŻE TO TYLKO „EKSPERYMENT I REALIZOWANIE SIĘ”, ŻE ANIA NIE BĘDZIE GRAŁA SWOICH KONCERTÓW, ŻE NIE będzie TO KOLIDOWAĆ Z NASZA PŁYTĄ itd. ITP. PO JAKIMŚ CZASIE ZAUWAŻYŁEM,ŻE WSZYSTKIE PIOSENKI,KTÓRE POWSTAWAŁY NA NASZYCH PRÓBACH „MAJA KIEPSKIE TEKSTY,SĄ ZŁE ITD”,BYŁO TO ZDANIE MENAGERA I WYSZKONI. Z CZASEM ZROZUMIAŁEM ,ŻE MANAGER WRAZ Z ANIĄ ROBIĄ WSZYSTKO BY PŁYTA ŁEZ NIE UKAZAŁA SIĘ,BO PRZECIEŻ NIE DAJ BOŻE NASZA NOWA PIOSENKA ZAŚPIEWANA PRZEZ ANIE BYŁA BY GRANA W RADIO I WTEDY BYŁO BY JUŻ O WIELE TRUDNIEJ ZAMIEŚCIĆ JEJ PIOSENKI.TO TAKIE LOGICZNE.POMIMO TO ODPUŚCILIŚMY TWORZĄC W PIĄTKĘ JAKIŚ MATERIAŁ NA NASZA PRZYSZŁĄ PŁYTĘ.NAGLE ANIA POSTANOWIŁA,ŻE ZAGRA KILKA KONCERTÓW,OCZYWIŚCIE EKSPERYMENTALNIE I „ŻEBY się REALIZOWAĆ”,A JAKBY INACZEJ.BYLIŚMY PRZECIWNI,ALE W KOŃCU I NA TO ZGODZILISMY SIĘ, DLATEGO,ŻE MIAŁO ICH BYĆ TYLKO KILKA I W DODATKU ZIMĄ W MARTWYM SEZONIE.ANIA ZAPEWNIŁA,ŻE NIE BĘDZIE NA NICH WYKONYWAĆ ŻADNYCH NASZYCH PIOSENEK BO TO „TROCHĘ OBCIACH”.JAK SIĘ Z CZASEM OKAZAŁO WSZYSTKO MOŻNA „PRZEŁKNĄĆ” DLA DOBRA IDEI I DLA ZYSKU.NA POCZĄTKU 2010 ROKU GDY ŁZY MIAŁY ZABUKOWANY CAŁY SEZON KONCERTOWY ANIA WRAZ Z MANAGEREM ZWOŁAŁA ZEBRANIE I OŚWIADCZYŁA,ŻE ODCHODZI Z ZESPOŁU. BYŁO PRZED SEZONEM A WIEDZIELIŚMY,ŻE WSZYSTKIE TE KONCERTY NASZ MANAGER ZAGRA Z ANIĄ I MUZYKAMI SESYJNYMI,WMAWIAJĄC LUDZIOM,ŻE TO „PRAWIE ŁZY”,WIĘC NIE MOGLIŚMY DOPUŚCIĆ DO TAKIEJ SYTUACJI. MY TEŻ MAMY RODZINY I MUSIMY ZA COŚ JE UTRZYMAĆ. OKAZAŁO SIĘ,ŻE „DA SIĘ COŚ WYMYŚLIĆ”.MANAGER WRAZ Z ANIĄ WPADLI NA POMYSŁ,ŻE NA KONCERTACH ZESPOŁU ŁZY BĘDĄ WYKONYWANE JEJ PIOSENKI A ANIA W ZWIĄZKU Z TYM DOSTANIE „TROSZKĘ WIĘCEJ PIENIĄŻKÓW”.JAKO JEDYNY SIĘ NIE ZGODZIŁEM,A KOLEDZY ZOSTALI PRZYPARCI DO MURU WIZJĄ SIEDZENIA CAŁE LATO BEZ PRACY,DLATEGO PODCZAS "SETU" Z JEJ PIOSENKAMI SCHODZIŁEM ZE SCENY.NIE MAM ŻALU DO KOLEGÓW BO WIEM,ŻE ZROBILI TO NIE DO KOŃCA Z WŁASNEJ WOLI.WYBRALI MNIEJSZE ZŁO.ZAGRALIŚMY KILKADZIESIĄT KONCERTÓW PODCZAS KTÓRYCH PRAWIE NIKT NIE ODZYWAŁ SIĘ DO MANAGERA I ANI.W PAŹDZIERNIKU NIE MIELIŚMY już NA CO CZEKAĆ.ZWOŁALIŚMY ZEBRANIE I ZWOLNILIŚMY MANAGERA, KTÓRY DZIAŁAŁ NA NASZĄ SZKODĘ.ANIA POSTANOWIŁA ODEJŚĆ RAZEM Z NIM.POZOSTAŁE KONCERTY ZESPOŁU ŁZY ZAGRAŁA JUŻ JAKO ANIA WYSZKONI. PEWNEGO DNIA DOWIEDZIAŁA SIĘ W KTÓRY DZIEŃ NIE MA MNIE NA PRÓBIE I PRZYJECHAŁA DO CHŁOPAKÓW BY „ROZSTAĆ SIĘ W ZGODZIE”.JA I TAK NIE PODAŁ BYM JEJ RĘKI CHOĆBY DLATEGO,ŻE GRA „NASZE OBCIACHOWE PIOSENKI” NA SWOICH KONCERTACH, A SKORO ROZPOCZĘŁA KARIERE SOLOWĄ TO POWINNA BYĆ KONSEKWĘTNA I MIEĆ TROCHE GODNOŚCI I NIE WYSŁUGIWAC SIĘ TWÓRCZOŚCIĄ ZESPOŁU ŁZY.WIE DOBRZE ,ŻE GRAJĄC TYLKO SWÓJ REPERTUAR LUDZIE ZASNELI BY NA STOJĄCO, PO ZA TYM ZAWSZE MOŻNA WZIĄĆ WIĘCEJ ZA KONCERT GRAJĄC AGNIESZKĘ, NARCYZA ITD....W ZESPOLE ANIA ODGRYWAŁA ROLE TYLKO GŁOSU A PÓŹNIEJ ZA SPRAWĄ MANAGERA RÓWNIEŻ TWARZY ZESPOŁU(NAPISAŁA TYLKO KILKA TEKSTÓW I LINI MELODYCZNYCH),A NOWY ”GŁOS I TWARZ” JUŻ MAMY I TRZYNASTEGO MAJA W PIĄTEK BĘDZIECIE MOGLI GO POSŁUCHAĆ NA NASZEJ NOWEJ PŁYCIE.DRODZY FANI ZESPOŁU ŁZY,DAWNI I PRZYSZLI, LICZYMY NA WAS.ADAM.K
MYŚLE,ŻE FANI,KTÓRZY BYLI Z NAMI PRZEZ 15 LAT ZASŁUŻYLI NA TO BY POZNAĆ KULISY "ROZSTANIA W ZGODZIE".

PS.I ŻEBY KTOŚ NIE POMYSLAŁ,ŻE MAM ŻAL DO ANI ,NIE MAM ,BO WIEM,ŻE RZADKO POTRAFIŁA PODEJMOWAĆ SAMODZIELNE DECYZJE.
UFFFFFF.OD RAZU LEPIEJ.

Wróć do „Różne czyli Inne”