Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
JohnnyB
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: JohnnyB » 11 mar 2011, 13:37

Nie maczałem w tym palców :)
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 11 mar 2011, 14:02

Posta Adama przeczytałam tuż po północy i już wtedy spodziewałam się, że to szybko dotrze do mediów. A na tym pewnie jeszcze nie koniec...
Cieszę się, że poznałam szczegóły tego rozstania. Mimo, że nie byłam jakoś szczególnie blisko zespołu, to na koncertach jakieś tam elementy istniejącej sytuacji dostrzegałam, tyle tylko, że odpychałam je od siebie, starałam się o tym nie myśleć.
W każdym razie teraz czekam na nową płytę :)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 11 mar 2011, 15:06

Ja też się cieszę, że pewne rzeczy zostały powiedziane. Choćby dlatego, żeby wszyscy mieli prawo poznać prawdę. Mnie nic nie zaskoczyło, bo o wszystkim wiedziałam i jak to 'ktoś' ( :wink: ) powiedział było nam dane być przy zespole do ostatniego trzaśnięcia drzwiami, ale dobrze, że inni mogą poznać spojrzenie zespołu na ten temat.
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Ania xD
Członek FFC

Postautor: Ania xD » 11 mar 2011, 16:04

GRA „NASZE OBCIACHOWE PIOSENKI” NA SWOICH KONCERTACH, A SKORO ROZPOCZĘŁA KARIERE SOLOWĄ TO POWINNA BYĆ KONSEKWĘTNA I MIEĆ TROCHE GODNOŚCI I NIE WYSŁUGIWAC SIĘ TWÓRCZOŚCIĄ ZESPOŁU ŁZY.WIE DOBRZE ,ŻE GRAJĄC TYLKO SWÓJ REPERTUAR LUDZIE ZASNELI BY NA STOJĄCO, PO ZA TYM ZAWSZE MOŻNA WZIĄĆ WIĘCEJ ZA KONCERT GRAJĄC AGNIESZKĘ, NARCYZA ITD...

Dokładnie tak. Szacun chłopaki, że przestaliście się z tym ukrywać i powodzenia!
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 11 mar 2011, 16:15

Ciesze sie ze wszystko zostalo wyjasnione...nie jestem tym zaskoczona,ale dobrze, ze napisalisice jak to wszystko naprawde wygladalo....
" Życie wychodzi bo to nie poezja! A wiesz dlaczego? Bo nie poddaje się krytyce!"
Awatar użytkownika
Miro

Postautor: Miro » 11 mar 2011, 21:47

Dobrze że szystko wiadomoAnia też miala wklad w rozwój zespolu i za to każdy powinien być wdzięczny.Z Anią czy z Sarą zawsze bede sie dobrze bawił na koncertach bo to jedyny zespół który jest na zawsze w moim sercu.Życze chłopakom jak i Sarze wszystkiego dobrego i mam nadzieje że nie raz sie zobaczymy na koncertach:)
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 12 mar 2011, 7:59

Ja napiszę tylko, że jest mi bardzo przykro, że tak to się wszystko skończyło.

Mimo wszystko, bardzo mocno trzymam kciuki i za Łzy i za Anię.

No i czekam na 13 maja :P
Obrazek
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 12 mar 2011, 10:16

Czuje się jakaś taka dumna z Adama:) aż mi Łzy napływają do oczu. Cieszę się że wiem. Chciałam tylko napisać że Ania mimo tego iż jest żałosna to mi jej żal. Ona jest taka podatna na wpływy, można by jej powiedzieć wszystko i ona we wszystko uwierzy. Maćka to można za sam wygląd pomylić z transwestytą min dlatego ten człowiek w ogole się dla mnie liczy.

Przepraszam za dosłowność, proszę nie usuwać mojego posta:)

Kocham Was Chłopcy:*
Dajcie nam naprawdę dobrą płytę, na którą musimy tak długo czekać.
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 12 mar 2011, 20:26

W sumie wcale mnie to nie dziwi, generalnie hm nie nazwałabym solowej kariery Ani rozwijaniem sie, bo w sumie żeby sie rozwijać to trzeba iść do przodu muzycznie,pomijając fakt że co jak co ale głos Ani bardzo lubie i nic mu nie mam do zarzucenia, to te teksty są tak wyjątkowo banalne że to żadne rozwijanie się, w sumie to krok w tył.
A tak swoją drogą nie musicie sie wszyscy chwalić że tym wiedzieliście wcześniej bo nikogo to nie przecież nie obchodzi :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rozczochrany
Członek FFC

Postautor: rozczochrany » 12 mar 2011, 22:03

Bo każdej nocy, gdy mi się śnisz
Czuję w sobie ten ogień.
Co sprawia, że chcę tu być
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 12 mar 2011, 23:08

Nie będę komentować tego. Życzę Ani jak i zespołowi jak najlepiej. Aby sie spełniali w tym co robią...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 12 mar 2011, 23:53

Moniczka pisze:A tak swoją drogą nie musicie sie wszyscy chwalić że tym wiedzieliście wcześniej bo nikogo to nie przecież nie obchodzi :)

Och Moniczka, faktycznie w "Starym" FFC nie było się trzeba chwalić co chwilę co się wie na dany temat. Nie wiem czemu teraz tak jest, ale dla mnie to troszkę irytujące :wink:
Może i ze łzami nie jestem już tak związana jak inni, ale regularnie tu zaglądam i to co się działo to chyba nie dałoby rady na "rozstanie w zgodzie". bo niby skoro byłaby zgoda to po co by się rozstawać.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 13 mar 2011, 0:17

Niejedna wojna wybychła i niejedno królestwo już upadło przez to, że kto ktoś komuś wlazł do łóżka ;).
W tym przypadku była wojna, ale nie upadek.
Keep Your head up!
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 13 mar 2011, 6:44

Cyrk na kółkach. A tekst "Ania jest żałosna" mnie rozjebał. Żałosne to są nowe Łzy jak na razie. Ale grzecznie poczekam na płytę. Szkoda, że nie wrócą już te czasy, kiedy z Cieniem rozkręcaliśmy koncerty nad morzem. Ale nie można mieć wszystkiego. A teksty typu "nikt nie podał jej ręki" niech Adam sobie zapisze w pamiętniku, może będzie z tego piosenka :P
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 13 mar 2011, 9:49

Ale 'nowe Łzy' przynajmniej mają przed sobą tą nadzieje, że nagrają naprawde dobrą płyte, co niestety Ani sie nie udało, gdyż jej płyta dobra nie jest napewno.
Kasiu, noo, to w sumie dość zabawnie wygląda no

Wróć do „Różne czyli Inne”