Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 14 mar 2011, 11:38

Adam-LZY pisze:ANIA ZAPEWNIŁA,ŻE NIE BĘDZIE NA NICH WYKONYWAĆ ŻADNYCH NASZYCH PIOSENEK BO TO „TROCHĘ OBCIACH”.JAK SIĘ Z CZASEM OKAZAŁO WSZYSTKO MOŻNA „PRZEŁKNĄĆ” DLA DOBRA IDEI I DLA ZYSKU

Po tym dokładnie zdaniu nie uwierzę już chyba w ani jedno jej słowo. Nie uwierzę w to, że istnieje dla fanów, dla ludzi, którzy są kochają, wielbią i szanują. Istnieje tylko dla zarobku i sławy. Tylko po to by występować w coraz dziwniejszych programach telewizyjnych. Niedługo będzie można ją znaleźć w lodówce...Taka smutna prawda.
Jeśli taki mają zamiar razem z Maćkiem, to cóż, nie pozostaje mi nic innego jak przełączać na inny kanał gdy tylko zobaczę ją w kolejnym programie gdzie gotuje lub coś podobnego robi.

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że odejście jej z zespołu to jedna z najlepszych decyzji. I pomimo tych 10 lat, które przeżyłam zespołem i Anią, pomimo tych pięknych koncertów, spotkań, tekstów piosenek, rozmów, wspomnień i pamiątek, których nikt mi nie zabierze, cieszę się, że w końcu nadszedł jej koniec w tym gronie. Od jakiegoś czasu już miałam dosyć jej sztuczności i ciągłego słuchania/czytania w mediach jak to wspaniale się realizuje, jak przeżywa wszystko w kolorowych barwach, jakich to ma wspaniałych fanów i na każdym kroku im dziękuje za to, że są. Dodała chyba za dużo cukru do swojego życia...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 14 mar 2011, 15:36

Moniczka pisze:co niestety Ani sie nie udało, gdyż jej płyta dobra nie jest napewno.

Twoim zdaniem.
A poza tym nie wiem czy status płycie przyznaje się w momencie zamówień do sklepów czy faktycznej sprzedaży...

co sie orientuje to liczy sie po ilości zamówień, więc często dochodzi do paradoksów "platynowych płyt" zanim ktokolwiek dostanie je w ręce :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 14 mar 2011, 16:08

ja tam zbytnio się w konflikt nie wtrącam bo też nie moja sprawa, ale ciekawa jestem ile z Was by zrezygnowało z kariery i przede wszystkim dużych pieniędzy po to by siedzieć sobie i gdzieś grać w piwnicy nie zarabiając za wiele.
różne dziwne programy w których Anna wystepuje to również możliwość zarobku i jak najbardziej to rozumiem ;)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 14 mar 2011, 21:21

Owszem, takie programy przynoszą pieniądze, ale wszystko z umiarem ;)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 14 mar 2011, 23:24

A poza tym nie wiem czy status płycie przyznaje się w momencie zamówień do sklepów czy faktycznej sprzedaży...

co sie orientuje to liczy sie po ilości zamówień, więc często dochodzi do paradoksów "platynowych płyt" zanim ktokolwiek dostanie je w ręce :)[/quote]
Ok, ale sklepy nie zamawiają dużych ilości płyt, które źle się sprzedają. Samo zainteresowanie sklepów już wiele mówi :)
gg: 1604953
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 15 mar 2011, 8:52

jesoos pisze:
Moniczka pisze:co niestety Ani sie nie udało, gdyż jej płyta dobra nie jest napewno.

Twoim zdaniem.

no skoro było to w moim poście, to raczej, że moim zdaniem :wink:
tzn chyba zgodze sie z Gosią w sumie, że może to naprawde dobra decyzja jeśli chodzi o odejście Ani, mam tylko nadzieje, ze nowa wokalistka nie będzie jej kopią i Łzy mimo wszystko spróbują wrócić do tego co było troche wcześniej :)
Awatar użytkownika
m-on-sun

Postautor: m-on-sun » 15 mar 2011, 9:23

Jeżeli budujesz na kłamstwie, to możesz sprzedać nawet miliardy płyt, zagrać koncerty na wszystkich scenach świata, mogą postawić ci pomnik i ogłosić cię świętym, ale to będzie nadal kłamstwo :!:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 15 mar 2011, 11:01

mar-r pisze:Cyrk na kółkach. A tekst "Ania jest żałosna" mnie rozjebał. Żałosne to są nowe Łzy jak na razie. Ale grzecznie poczekam na płytę. Szkoda, że nie wrócą już te czasy, kiedy z Cieniem rozkręcaliśmy koncerty nad morzem. Ale nie można mieć wszystkiego. A teksty typu "nikt nie podał jej ręki" niech Adam sobie zapisze w pamiętniku, może będzie z tego piosenka :P

czytam ten temat sobie, po miesiącu przerwy na sesje :] i co do powyższego cytatu powiem tyle : Marek ale z Ciebie zrzęda i maruda :] w każdym temacie marudzisz jak Ci źle teraz i jak kiedyś było wspaniale. Zostaw wreszcie przeszłość, zawsze lepiej gdzie nas nie ma, a pamięta się tylko to co dobre :]
Co do powodu rozstania to nie jestem zaskoczona, nie interesują mnie za bardzo konflikty wewnątrz zespołu, bo to nie moja sprawa, ale zawsze było coś o nich wiadomo. I tak długo wytrzymaliście ;)
Jeśli chodzi o nową płytę to zobaczymy, po pierwszej piosence zachwycona nie jestem, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc poczekam zanim ocenię nowe Łzy.
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 mar 2011, 14:54

ziutt pisze:Platynowa edycja wyszla w listopadzie poprzedniego roku a status platyny płyta osiągnęła w lutym tego roku-czyli kłamstwo-tani chwyt marketingowy na nazwanie tak reedycji aby dosprzedac do platyny-nazywajmy rzeczy po imieniu.

faktycznie kłamstwo nazwać płytę "platynowa edycją" ;) fałsz i hipokryzja ;))) "tani chwyt marketingowy" piszesz jakby inni w tej branzy używali zajebistych chwytów...
Anka nagrała bardzo fajna płytę i mam przyjemnośc to ocenic w miarę obiektywnie nie pałając do wokalistki jakimkolwiek pozamuzycznym uczuciem ;)

nie wiem czy do teraz sie tyle sprzedało-to kolejne małe kłamstewko tamtego obozu :)
myslę, że spokojnie. i bez względu na to jak bardzo sie nie-lubicie ocenianie jej płyty z pozycji "zrobiła nas w wuja = nawet śpiewać nie umie" jest niepowazne :)

życzę żeby sesja zdjęciowa przełożyła sie na sesję nagraniową.
It's the only way.
Awatar użytkownika
ziutt
Technika zespołu Łzy

Postautor: ziutt » 15 mar 2011, 23:09

Po pierwsze nigdzie nie napisałem że nie lubie Ani i Maćka.Rozstałem sie z nimi w zgodzie.Tyle że podobno chcecie znać prawde więc ją Wam przekazuje a że niektórym to nie pasuje to inna sprawa.
Po drugie nie widziałem innej płyty nazwanej Platynowa edycja kiedy nie miała statusu platyny.
Po trzecie nie napisałem nigdzie ze Ania nie umie śpiewać.
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania.
Ziutt
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 15 mar 2011, 23:15

A już się zastanawiałem Ziut czy nie widzę niektórych twoich wiadomości, czy coś przegapiłem :wink:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 mar 2011, 14:06

ziutt pisze:Po pierwsze nigdzie nie napisałem że nie lubie Ani i Maćka.

oczywiście. napisałeś o "kolejnym kłamstwie tamtego obozu", kipi sympatią :) ale pewnie nadinterpretuję ;)))
Po trzecie nie napisałem nigdzie ze Ania nie umie śpiewać.Czytanie ze zrozumieniem sie kłania.

nie mówiłem bezpośrednio o Tobie. zostałeś wzięty za reprezentanta ;) może myslałem o tekście Adama. sory.
Tyle że podobno chcecie znać prawde

"podobno" "chcecie" :)
Ostatnio zmieniony 16 mar 2011, 14:09 przez jesoos, łącznie zmieniany 1 raz.
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 mar 2011, 14:07

Adrian-LZY pisze:A już się zastanawiałem Ziut czy nie widzę niektórych twoich wiadomości, czy coś przegapiłem :wink:

nie przegapiłeś. widzę więcej :)
It's the only way.
Awatar użytkownika
klaudynka*

Postautor: klaudynka* » 16 mar 2011, 14:22

mar-r pisze:
ewcia_s pisze:
mar-r pisze:
ewcia_s pisze:-> Post do jednego z wcześniej wypowiadających się osobników.
Dla mnie jest to znowu niezrozmiałe.
Po co obecnie oceniać coś o czym za przeproszeniem "gówno" się wie.

Czasy "starego" FFC minęły kilka lat temu. Od samego poczatku nie rozumialam tego podziału na tzw. "stare" i "nowe" FFC. Fani zespołu to fani zespołu.
Bo o czym świadczy Wasza "wyższość"?
Bo byliście pierwszymi ludźmi w FFC i mieliście przwileje? Bo pierwsi jeździliście na koncerty? Nie wiem..
Szkoda, że nie zalgowałam się wcześniej na forum, bo wtedy byłabym "jedną z Was".
Albo w sumie niczego nie żałuje. Załapałam się tylko na koncówkę żalosnych poczynań jedego z członków "starego FFC" kiedy to niejednokrotnie trzeba było się za niego wstydzić, bo rzekomo "rozkręcał koncert", albo obrażał ktoregoś członka zespołu czy też trzeba było go przenosić z miejsca na miejsce.

Bo Warszawka od zawsze rozumiała tyle co ma na śniadanie i którędy do metro

Nie martwcie się "NOWE FFC" ma się dobrze i nie "rozjebało się na strzępy". Jeździ na koncerty, organizowane ogniska, zloty, imprezy..
UWIERZCIE nie ma ludzi niezastąpionych, tak jak jest w przypadku rzekomo "starego" i "nowego" FFC.

Bo Warszawka tyle kuma jak do metra trafić

Prawda w oczy kole?

A tak pomijając wszystko. Słyszelicie dobry kawał krązacy w FFC?
"-Ty zobacz jakie Marek ma włosy..
-Marek nie ma wlosów.. Marek ma tłuste"

Lepiej mieć tłuste włosy niż tłustą...
A Ani zazdrościcie grania dobrej muzy.
Dla mnie nowy singiel Łez to kopia pierwszej wersji Mów Bez Słów.
Zresztą i tak w innych klimatach teraz jestem. A z FFC zrobiliście parodię. Dobranoc.
dobre :lol: bo pamiętam też jak Ania była tobą przerażona, chłopie ja się nie dziwię że Ci w związkach nie idzie. A co do włosów to on zawsze takie miał nie myte :twisted:
Awatar użytkownika
JohnnyB
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: JohnnyB » 16 mar 2011, 18:13

nie mówiłem bezpośrednio o Tobie. zostałeś wzięty za reprezentanta ;) może myslałem o tekście Adama. sory.

Adam powiedział gdzieś, że Ania nie umiała śpiewać?

Wróć do „Różne czyli Inne”